Jump to content

Evo i mog Clio-a :)


bubi

Recommended Posts

Uff, ne znam ni ja vise koliko je kostalo, moram potrazit racun, pa napisem. Taj dupli ispuh sto prodaje Renault nije uopce lonac nego samo dva ukrasna nastavka otraga.

to Neeksa: Kod tebe nema turbine zato se vise cuje

Link to comment
Share on other sites

Eto posto zelim staviti zvucnike na policu, a zao mi je rezati tvornicku, odlucio se malo pozabaviti s mediapanom :)

Alat potreban: busilica, ubodna pila, i slajferica :D

c00043xq2.th.jpg dsc00044vg3.th.jpg dsc00045bj6.th.jpg

dsc00046ej8.th.jpg dsc00054up4.th.jpg dsc00056qr7.th.jpg sc00052lc3.th.jpg

Sad se bacam u potragu za platnom s kojim to obuci. S kakvim ljepilom se lijepi platno?

Link to comment
Share on other sites

koliko je kostao kit spojlera ? osim krovnog ...

ja sam gledao u katalogu ima nesto s duplim izlazom pozadi ... i malo "odvratnim" lipom naprijed...

nije ukrasna ... vec lonac komplet... jer to ima jedan momak u gradu... i vidio sam kako je uradjeno... meni se licno ne svidja taj kit... ovaj na tvom cliu je puno "mirniji"... ljepsi...

ajd molim te potrazi to pa napisi... svidja mi se kit treba mi svee osim krovnog spojlera...

izlazi su ti prelijepi... kako si rijesio desni izlaz... sta je s rezervnim tockom ? uz zadnji lip provlacio cijev ili sta ?

Edited by neeksa
Link to comment
Share on other sites

Eto posto zelim staviti zvucnike na policu, a zao mi je rezati tvornicku, odlucio se malo pozabaviti s mediapanom :)

Alat potreban: busilica, ubodna pila, i slajferica :D

odlicno odradjeno! precizno i pedantno! nego... kak to zvuci sad??

Link to comment
Share on other sites

nije ukrasna ... vec lonac komplet... jer to ima jedan momak u gradu... i vidio sam kako je uradjeno... meni se licno ne svidja taj kit... ovaj na tvom cliu je puno "mirniji"... ljepsi...

ajd molim te potrazi to pa napisi... svidja mi se kit treba mi svee osim krovnog spojlera...

izlazi su ti prelijepi... kako si rijesio desni izlaz... sta je s rezervnim tockom ? uz zadnji lip provlacio cijev ili sta ?

Pogledat cu za kit veceras kad dodem doma. Za desni izlaz je provucena cijev izmedu rezervne gume i zadnjeg lipa, taman ima mjesta da stane.

odlicno odradjeno! precizno i pedantno! nego... kak to zvuci sad??

Nisam jos spojio zvucnike, trazim konektore, da ne moram rezati tvornicke, hvala :)

Edited by bubi
Link to comment
Share on other sites

obavjesti za konektore ... isto radim za koji dan... a jutros sam razmisljao o tome, o konektorima ... da ne rezem one jer imaju 2x2

Link to comment
Share on other sites

Dakle spojleri:

Lijevi prag 1164.00kn

Desni prag 1164.00kn

Prednji lip 1723.00kn

Zadnji lip 1575.00kn

Krovni spojler 845.00kn

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Je l' se to meni čini ili ti je rezervni točak manjih dimenzija od standardnih :??:

Link to comment
Share on other sites

Taj sam dobio s autom, nisam ni gledao iskreno receno, bas cu pogledat kad dodem doma :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Dakle spojleri:

Lijevi prag 1164.00kn

Desni prag 1164.00kn

Prednji lip 1723.00kn

Zadnji lip 1575.00kn

Krovni spojler 845.00kn

:hey:

hvala ti puno... mozes mi zbaviti kako kataloske brojeve... jer je ovo dopuna na postojeci katalog "dodatne opreme za clio 3"... ako mi mozes nabaviti kataloske brojeve ovih spojlera bio bi ti jako zahvalan... krovni ne treba... krovni imam samo pragovi, prednji i zadnji lip

Link to comment
Share on other sites

Konektore imaju u Ronisu, izgledaju ovako:

post-2198-1208001289_thumb.jpg

Par dode 25kn

Savjet za sve vlasnike Clia III, mrezice tweetera skidat jaaaaako oprezno, meni je jedna pukla, komad dode jebenih 140kn.

Link to comment
Share on other sites

super je ali moj savjet skidaj onaj miris s table, mom šogoru je na vel satisu kad se prolil skinul farbu sa plastike

u

Link to comment
Share on other sites

Nemoj mi miris dirat, to je unikatni :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo par svjezih fotki:

post-2198-1212471768_thumb.jpg post-2198-1212471783_thumb.jpg post-2198-1212471795_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pashe !

ja ga gledam naruchiti ovih dana...to ili onaj Elia spojler koji je dosta slichan ali nikako da se odluchim!

i nije skup 845 kuna taj renault!

Link to comment
Share on other sites

Pase spojler i na Sporta, krov je isti :hey:

Link to comment
Share on other sites

odlično

cijena je ok za spojler a ljepši mi je nego original sportov.

eliin spojler je dosta skuplji

Link to comment
Share on other sites

Jako lip auitic,napokon ga vidim ovako "uzivo" sa tim spojlericima.Btw ja isti taj narucujem za dikoji misec :p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Evo montirana maska od RS-a, Hans zahvaljujem :hey:

post-2198-1216106822_thumb.jpg

post-2198-1216106854_thumb.jpg

post-2198-1216106880_thumb.jpg

Maska nije potpuno plug&play, jedan zub je pomaknut za 1-2 cm naprijed, pa treba prosirit rupu na braniku za taj zub malo inace sjeda savrseno.

Ovo:

post-2198-1216106973_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.