Jump to content

Podružnica Split - predstavnik VedranST


Hrci

Recommended Posts

Nedilja 19:30 staro mjesto bit ce nas dosta pa ako jos netko zeli nek svrati

Link to comment
Share on other sites

Pa ako ti paše cijena i ako ti nije problem sačekat 10 dana ja ti mogu ponudit:

Shell Helix Ultra 5W-40 - 5L  270 Kn

Shell Helix HX7 5W-40- 5L   260 Kn

i ako može jedno pitanje, zašto koristiš ovo "smeće" od ulja....????

Link to comment
Share on other sites

cijena je OK (u rangu Auto Kreše) ali treba mi do subote.

a zašto je smeće? koristim ga iz neke navike, još iz vremena stare Škode koja je Castrol trošila litru na 10.000 km a Shell ni kapi

Link to comment
Share on other sites

imas ovi neki solar shop pa pogledaj na njihovoj stranici,a imaju ducan kraj merkatora.imaju ti neke akcije na ulja

 

Link to comment
Share on other sites

cijena je OK (u rangu Auto Kreše) ali treba mi do subote.

a zašto je smeće? koristim ga iz neke navike, još iz vremena stare Škode koja je Castrol trošila litru na 10.000 km a Shell ni kapi

a ono sad da ti ne prodajen pamet, puno bolja i kvalitetnija ulja su ti castrol mobil1 elf total a nisu toliko skuplja od shella.....

Link to comment
Share on other sites

hvala na savjetima

ovaj solar shop stvarno ima dobre cijene, otići ću do njih (a i odma do njih je auto krešo pa ću usporedit, gdje je jeftinije tamo uzmem)

 

EDIT: Evo uzeo u Solar shopa. 44 kune litra. U Autokreše (i uz popust 15% za članove Hajduka) je 55 kn. 

Edited by kljaka
Link to comment
Share on other sites

dakle zan li neko u Splitu ili okolici da ima u voznom stanju R19 1.8 16V treba bi nešto samo slikat na motoru......

plaćam piće.....

Link to comment
Share on other sites

Dena vidija san ja nekog modrog, taman na križanju kraj jokera nekunoć, st table ali nemam pojma čiji je :p

Link to comment
Share on other sites

A u pm iman probu u 6 u nediju, sutra navecer/popodne mogu recimo ali neće se sad micat meet zbog mene, no ako je većina za sutra zašto ne :p

Edited by SpužvaBob
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dakle ekipa sutra...staro mjesto (parking lovrinac) 15:30!

Nek se izjasni ko dolazi i vidimo se

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Znaci ekipa triba mi neko na podrucju splita sa can clipom da mi deaktivira zracne jastuke u sjedalima, pa ako imate koga preporuciti pucajte

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dakle nedilja 15:30 lovrinac bit ce na podosta pa hoce nek svrati...stari novi svi su dobrodosli ...vidimo se

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.