Jump to content

Podružnica Split - predstavnik VedranST


Hrci

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Danas u Strožancu dio programa ;

 

10623049_812164765554145_271500751483977

 

NEDJELJA 03. 04. 2016.

od 08:00h - individualni dolazak i prijava učesnika: oldtimera, youngtimera (minimalno 28g starosti modela vozila, ipak), oldtimer motocikala, vespi i drugih vozila na motorni pogon starijih od 30g
od 12:00h - početak programa koji sadržava pozdravni govor(čić), četiri različita ispita spretnosti, pokazne vježbe OFF road kluba Dalmacija 4x4, predstavljanja sponzora, formula Student.......

Edited by SpužvaBob
Link to comment
Share on other sites

maaaaaa, sve te stare krntije treba speštat i odvest u žare i napunit kasu splitske županije........:hop:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ekipa ako ima jos ko zainteresiran za dubrovnik meet moze mi se slobodno javit...za sad idemo ja zena mi samiboy dena

Link to comment
Share on other sites

ekipa, krepala mi je xenon H1 žarulja. ima li tko u Splitu da ih prodaje (a da nije baš onaj nagori kina šit, neka bude bar malo kvalitetniji kina šit)

Link to comment
Share on other sites

još da si napisao koliko Kelvina...

Link to comment
Share on other sites

5000K (jebiga, ko će na sve mislit :) )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

07.08 (nedilja) 19h lovrinac....

Vidimo se 

Vidimo se ako nađemo Lovrinac :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 6 years later...

Na prostoru Splita smo se počeli okupljati na Lovrincu obično petkom i subotom od 20h pa na dalje. tako da ako ima tko usput neka slobodno dođe.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

ima li živih u Splitu? da je bilo neki meet organizirat?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.