Jump to content

Podružnica Split - predstavnik VedranST


Hrci

Recommended Posts

Već je bilo riječi o osnivanju "Splitske podru�žnice", Split je velik grad (trenutno na forumu ima 39 članova, no još se da skupit ljudi iz okolice), te se uvijek nešto događa u gradu s 'najlipšim' dalmatinkama, hehe. Nedavno smo imali i veliki meeting u Splitu, a vjerujem da će ih biti još. Skupite ekipu, napravite prvi lokalni meeting, te time oformite podru�žnicu. Nadam se da će ovaj topic to i potaknut. :)

P.S. Ovaj utorak (22.04. u 14h) dolazim na jedan dan u Split sa 'malom_zvijerkom'. Tko je za kavu? :)

btw - ako vam se ne sviđa naslov topica, recite pa ćemo izmjenit

Edited by newbie
Link to comment
Share on other sites

Ne vjerujem baš da će biti za prvi maj jer se na taj dan "bje

Link to comment
Share on other sites

ja dolazim u makarsku tj u tucepe... ako ce biti nekog drustva s foruma... volio bi upoznati ... pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ovdje http://www.gtspirit.com/2008/07/16/german-...-dream-exotics/

je vijest o zaplijeni nekih "egzotičnih" automobila od strane bavarske policije, a sudjeluju u nekom rallyu. razlog zašto to postam ovdje jest taj da piše da je cilj u Splitu pa se pripremite sa foto aparatima :).

"The brand new Ferrari 430 Scuderia, Porsche 997 GT3 RS, Porsche Cayenne, Bentley Continental GT and Audi R8 belonged to participants of the ‘Club GT Events’ rally that started earlier this week in Cologne and should finish in Split after a route that lead them through Germany, Austria and Croatia."

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Pazi ovako:

Prvo moramo definirat birtiju di ima nekakva barenko s sisicom ako ne sa sisetinom da mozemo cugnit koju dok cekamo ostatak. Ima u Dugopolju OMV pumpa , a i ima prostora za parking i izlozbu. Mozemo se tamo nalazit jer Poljud i Stince neigraju, sta zbog nenormalnog ljudstva sto zbog policije. Ako netko zna kako pokrenuti ponovno SMS radar mogli bi pojednostavnit dogovor. Kako i drugi gaseri tako mozemo i mi , Srijeda i Nedjelja. Prvo se nadjemo sa Francuzicima, nacepimo Overboost pa onda po BEMVEJASE!!!

Dajte ljudi koji su to clanovi sa renolicima..... Ajmo malo iz uspavanog zivota se trgnit pa otece nam seljacine sa Vagenin i Bemwejim sve picoke....

Link to comment
Share on other sites

a jbg ode svi spavaju, R5 samo drka na moju peticu njegov 19 biće i nevozi, rufus isto još nije upalija, juru je njegov pričepija ispod kanala nemože izać iz garaže :p i tako ko je još iz splita? vidia san danas kod victe nekog twinga svijetlo plavog sa naljepnicon kluba .net??

za split mi je malo glupo radit meetinge u dugopolju, al ti radiš u Slobodnoj? :p i neš ti ima možda 10 ljudi, nije to neki problem negdi lokalno po gradu skupit nije neki veliki broj.

od birtija sa dovoljnim parkingom imamo obojenu, trstenik (stella mare), nediljon su uobičajeno poljud/stinice sa ostalin gaserima (vageni i bemvejaši) to nemožemo računat pod službeni meet, sridon su fast-lane gaseri na stin'cama, ajmo mi puknit utorak za renault-klub, već ga je neko gori spomenia gori pa nek bude, lokacija stinice za skupljanje pa na kavu na obojenu il negdi di se dogovorimo?

aj 23.09, tribali bi se bar skupit R5, maminja, ja i aduma mlađeg ćemo dovuć nekako, pa da pokrenemo nešto? Maminja dokad si ti u st, kad se ide na pučinu opet? jel ima zainteresiranih osim mene?

1. MaRiO_St

2.

......

Edited by MaRiO_St
Link to comment
Share on other sites

a jbg ode svi spavaju, R5 samo drka na moju peticu njegov 19 biće i nevozi, rufus isto još nije upalija, juru je njegov pričepija ispod kanala nemo
Edited by 0008v_dario
Link to comment
Share on other sites

ja dodem sigurno.... ;)

Tebi Ante brat...?

Inače, i ja sam tamo ako bude kakav meet...ionako sam 2-3 puta tjedno u St.

Link to comment
Share on other sites

Tebi Ante brat...?

Inače, i ja sam tamo ako bude kakav meet...ionako sam 2-3 puta tjedno u St.

1 rođak....

Link to comment
Share on other sites

pa dajte nađite neki datum kad ste slobodni, ja san puka utorak bezveze umisto maminje i sride jer je srida fast-lane :p

fatal error: stinice (kopilica, "ranžirni kolodvor") di se inače nediljon skuplja ekipa, znači na dnu dubrovačke preko onog žutog mosta (di je glavna pošta) pa desno... jel trebam u slikama?

http://www.tportal.hr/imenik/map.dll/image...w=640&h=410 eto ;)

Edited by MaRiO_St
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.