Jump to content

Clio RS - ispocetka


twingara

Recommended Posts

Provjerio si i stvarnu ne pasu... ipak smo dosli do tocnog zakljucka... treba samo jos provjeriti da li slabiji modeli imaju taj tip spajanja stange na vilicu...

Evo, ja sam dosta radio preko vikenda... evo rezultata... LINK :hey:

Link to comment
Share on other sites

Provjerio si i stvarnu ne pasu... ipak smo dosli do tocnog zakljucka... treba samo jos provjeriti da li slabiji modeli imaju taj tip spajanja stange na vilicu...

Evo, ja sam dosta radio preko vikenda... evo rezultata... LINK :hey:

je je... ne pašu sigurno... a nema smisla nikakve kemije radit... naručio sam originalne, na kraju to ispadne jeftinije od kemije :D

fino si i ti slo

Link to comment
Share on other sites

evo i od mene još malo slika unutrašnjosti i motornog prostora što sam zaboravio... zadnja slika je ogoljena unutrašnjost na staroj šasiji

post-84-1219667840_thumb.jpg

post-84-1219667847_thumb.jpg

post-84-1219667853_thumb.jpg

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

evo i od mene još malo slika unutrašnjosti i motornog prostora što sam zaboravio... zadnja slika je ogoljena unutrašnjost na staroj šasiji

Ufff glava me zaboli kad vidim golu školjku... Takva je i moja skoro bila na Twingu...

Svaka čast dečki obojici!

Puno je posla, ali eto bit će to OK.

Samo nastavite izvještavati obojica o samome projektu...

Link to comment
Share on other sites

Ajoooooj...koliko posla. :oo:

...sretno dečki i svaka vam čast, ja bih već 3 puta odustao, zabolila bi me glava kad bi vidio golu unutrašnjost i sve šta treba montirati.

:hail:

Link to comment
Share on other sites

Ajoooooj...koliko posla. :oo:

...sretno dečki i svaka vam čast, ja bih već 3 puta odustao, zabolila bi me glava kad bi vidio golu unutrašnjost i sve šta treba montirati.

:hail:

nije to tako strašno... ide to ;)

Link to comment
Share on other sites

Ma bit ce to super na kraju ;)

Nego,prednji branik ces krpati svoj ili novi ide? Ako znas koliko je love novi?

Link to comment
Share on other sites

Ma bit ce to super na kraju ;)

Nego,prednji branik ces krpati svoj ili novi ide? Ako znas koliko je love novi?

ne krpam ništa... sve ide novo :D

3400kn ti je samo branik, bez ispuna unutra... gola plastika

Link to comment
Share on other sites

Bravoooooo, Twigi!! :plazi:

Link to comment
Share on other sites

ne krpam ništa... sve ide novo :D

3400kn ti je samo branik, bez ispuna unutra... gola plastika

Aj ti prije farbanja daj nekom ko radi spoilere da uzme kalup,pa lijepo mozes i otplatiti dobar dio svog branika,pa čak i zaraditi s obzirom da se sportovi obično udaraju sprijeda (kako sami vlasnici,tako i vlasnisi m-ova :bigl: )

Link to comment
Share on other sites

Aj ti prije farbanja daj nekom ko radi spoilere da uzme kalup,pa lijepo mozes i otplatiti dobar dio svog branika,pa čak i zaraditi s obzirom da se sportovi obično udaraju sprijeda (kako sami vlasnici,tako i vlasnisi m-ova :bigl: )

ipak je branik kompletan... kako mi je poslan zapakiran... nisam ga otvarao nego malo otškrinuo najlon... unutra je skompletiran, stiropora ona 2 i plastično saće kojim se dr

post-84-1219759410_thumb.jpg

post-84-1219759416_thumb.jpg

post-84-1219759422_thumb.jpg

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

nisam vidio dal vec negdi pise..sta ces s plinom? jel ide ponovno unutra ili pak ostajes na benzinu? :zubo:

Link to comment
Share on other sites

mislim da plin neće više u ovo auto! jedan od razloga je i da neću više puno km prelazit, jer imam slu

post-84-1219773778_thumb.jpg

post-84-1219773793_thumb.jpg

post-84-1219773831_thumb.jpg

post-84-1219773853_thumb.jpg

post-84-1219773867_thumb.jpg

post-84-1219773896_thumb.jpg

post-84-1219773920_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na slici br.2 ne vidim glavcinu od tvog trbuha :plazi:

slušaj debeli... mislim da će prije moj djubar na cestu, nego tvoj :p

pokrivila se ova glavčina momački!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

iako imas sluzbeni auto cudno mi je da ne stavljas plinsku instalaciju kad je vec imas......druga prica da je do sad nisi imao pa da opet moras sve placat i ugradivat....

Link to comment
Share on other sites

slušaj debeli... mislim da će prije moj djubar na cestu, nego tvoj :p

pokrivila se ova glavčina momački!!!!!!

Nemoj da te Domagoj nazove pa da ti objasni neke stvari!

Slusaj manekenu, sad znam pravi razlog zasto ti boca od plina pricinja probleme s tezinom :fucka:

p.s. I daaaaj reci koje je auto od firme :cool:

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.