Jump to content

Clio RS - ispocetka


twingara

Recommended Posts

p.s. I daaaaj reci koje je auto od firme :cool:

:p

glof čet'ri jedan,čet'ri, šesnes' ve :p

i INA kartica :p

Link to comment
Share on other sites

:p

glof čet'ri jedan,čet'ri, šesnes' ve :p

i INA kartica :p

Majko mila koja kola. Svarno si sretnik. Kad stavis plin to vrijedi oko 14-15k ojira kad god pozelis. Boja? Da pogadam... Bordo mozda?

Link to comment
Share on other sites

srebrna metalik :D :D :D

neka, bolje išta nego ništa :p

Eto, vec si poceo sa dojc forama. Nego kakva moze biti srebrena nego metalik. Doduse, s tom bojom cijena auta raste za dodatnih 500 to 700 eurica :dobroje:

edit: Nego... Vratimo se na Clia. Znaci... Odustajes od projekta ako kupis Golfa. Pametno!

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

ohoho pa šta to bi? zar nije plin savršen?

ma ok je sve to... točka A - točka B... ali sad kad sam sredio auto za svoj gušt samo... onda me nervira toliko kabela, isparivač, ventili, injektori... :D

čisto to, ništa drugo...

Link to comment
Share on other sites

Trpam vam slike svaki dan... ali što ću kad je svaki dan nešto novo :laugh:

Zadnji most montiran... skoro kompletna unutrašnjost... fali ručica mjenjača, ručna kočnica, tapit i sicevi

post-84-1219832706_thumb.jpg

post-84-1219832713_thumb.jpg

post-84-1219832720_thumb.jpg

post-84-1219832727_thumb.jpg

post-84-1219832734_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

exalto II ;)

stavljene 2 dana prije nego me mamlaz pogodio... isto tako i zadnji amortizeri... sreća pre

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

ma pitam jer su ove unutarnje ripne malo drukcije od mojih a isto imam exalto 2.. koje su dimenzije? 195 ili 205?

Link to comment
Share on other sites

ma mislio sam na unutarnju stranu gume, po tome nisu krivo okrenute, al ripne su drukcije makar su iste dimenzije... a ko ce ga znat...

Link to comment
Share on other sites

ma mislio sam na unutarnju stranu gume, po tome nisu krivo okrenute, al ripne su drukcije makar su iste dimenzije... a ko ce ga znat...

ovo su trenutno prednja i zadnja guma sa desne strane, jer one nisu stradale :D

Link to comment
Share on other sites

exalto II ;)

stavljene 2 dana prije nego me mamlaz pogodio... isto tako i zadnji amortizeri... sreća pre

Link to comment
Share on other sites

Stiglo malo dijelova... svi nosači motora osim onog donjeg centralnog, natezač mikro remena i još par sitnica :D

Oprali smo još malo motor, skinuli getribu i vidjeli da je potisni le

post-84-1220119248_thumb.jpg

post-84-1220119260_thumb.jpg

post-84-1220119269_thumb.jpg

post-84-1220119280_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

trap kompletno spreman... svi dijelovi na okupu osim donjeg nosača getribe koji će stić ovaj tjedan :D

malo smo bacili oko na pumpu vode i odlučili da je za mjenjanje tako da ću sutra ubost drugu i valjda ćemo onda motor ubacit

danas je legla RS grana... ona stara će na širenje i začešljavanje dizni od plina :D

prekosutra nadam se sti

post-84-1220303299_thumb.jpg

post-84-1220303309_thumb.jpg

post-84-1220303318_thumb.jpg

post-84-1220303328_thumb.jpg

post-84-1220303338_thumb.jpg

post-84-1220303433_thumb.jpg

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

twingara: svaka ti čast.stvarno na volji,trudu na svemu.tak mi je gušt gledat ovu temu,kao da gledam pticu feniksa kako se rađa iz pepela

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.