Jump to content

Clio RS - ispocetka


twingara

Recommended Posts

;) 15'' ali ih nema u vulkalu... samo mat graphite i crna, a to mi ne stoji na ovu boju Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

balistični... bolje šuti, vjeruj mi, pametnije ti je

frende, nema potrebe za sarkazmom, rekao ti već...

nisam ti ja kriv šta su tvoji mehaničari trupci pa neznaju kako se sla

Link to comment
Share on other sites

Tebi nije palo napamet da Twingara želi sudjelovati u tome? Kao što bi i veći dio ljudi na forumu? Pogotovo oni koji se nekog kukca i razumiju u mehaniku? Ne znam, možda tebi kojemu je overcloking PC-a najbliže što ćeš ikad doći tuningu to i nije jasno...

Čitajući tvoje izjave, stječe se dojam da pišeš samo da bi nešto napisao. Padne ti par teorija na pamet pa izabereš jednu i onda je bubneš! Zanimljivo... Jesi razmišljao o pisanju priča za malu djecu?

Link to comment
Share on other sites

^^

Mozda mu frendovi rade u servisu, pa sa frendovima slaze auto...

uglavnom balistiks, seres bezveze

upravo tako x3m... prijatelj sam i sa gazdom i sa serviserom... svaki dan sam nakon posla u gara

Link to comment
Share on other sites

Twingi ti si još luđi sta se opravdavaš,mogao si i ne radit ovaj projekt (mislim na forumu),pa mo
Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

2Twingara(samo njemu) naj se uzbuđivat zamoli lijepo nekog od admina ili modya da pobriše ove 1,5 stranice čistih gluposti i neka se zaključa da nitko nemo

Link to comment
Share on other sites

to su jedne te iste :D hvala pufy... idem zvrcnut ;)

nisam sku

Link to comment
Share on other sites

čuo sam se sa likom... prodaje u kompletu, ali će razmislit o rasparivanju pa mi javit u ponedjeljak...

ma mislim da će i ove lijepo izgledat... a 5kg je 5kg :D

Link to comment
Share on other sites

Evo kralju samo da te pozdravi moja malenkost i jedan tvoj poznanik iz Grada. Evo kaze ovako: Puno pozdrava najbrzem Cliu u DU od Matea Marica....

P.S. Isto kaze da mu je Twingo brzi od tvog RS-a??

Eto toliko od nas starih morskih Vukova, sada lagano idemo za Ameriku pa ako kome od vas treba kakav VIPER alarm....

Link to comment
Share on other sites

Evo kralju samo da te pozdravi moja malenkost i jedan tvoj poznanik iz Grada. Evo kaze ovako: Puno pozdrava najbrzem Cliu u DU od Matea Marica....

P.S. Isto kaze da mu je Twingo brzi od tvog RS-a??

Eto toliko od nas starih morskih Vukova, sada lagano idemo za Ameriku pa ako kome od vas treba kakav VIPER alarm....

ohooo... pozdravi starog vuka i mirno more!!! :hey:

Link to comment
Share on other sites

ET 37 ce ti biti izvucen prema van 0,5-1 cm u odnosu na staru felgu, onda bez distanci ? :hey:

Link to comment
Share on other sites

ET 37 ce ti biti izvucen prema van 0,5-1 cm u odnosu na staru felgu, onda bez distanci ? :hey:

ET37 je čest... mislim da nebi tako lako našao ET 42... mislim da je 42 origigi kod clia...

ali taman mi toliko i odgovara da je izvučeno, bez distanci :D

Link to comment
Share on other sites

Twingara je saker jer nama ClioSport tapete, a ulozio je extra 15000 kuna!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.