Jump to content

Što Vam Se Ne Sviđa Na Renaultu


Grunf

Recommended Posts

CS ph1: ko i svaki renault škripucka... volan vapi za tapeciranjem...... motor radi nemirno na leru.... ali to su sve sitnice i sve je to zanemarivo u usporedbi sa guštom u vožnji :)

da je napravljan kvalitetno kao toyota, koštao bi kao toyota.... so, best bang for the buck :)

ali da me nekad zna izživcirati..... to da....;)

Edited by Perhan
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 355
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    25

  • frenchkey

    21

  • ! mario !

    13

  • Sin&sha

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da dodam sto me smeta na meganu, zadnja verzija, traktor dci

1. ručica mjenjača bezpotrebno visoka, 6 stupanjski mjenjač čista petica!

2. čudan način dodavnja gasa ... malo čeka na odziv ... a nije zbog motora ... sajla je bolja

3. sjedenje visoko + ja visok i to nije baš prezgodno, mada je sjedalo podesivo po visini

za sad to, nije strašno ... tek sam prošao 3k km.

E a sad twingo II 1.2. 16v

... ništa, sve 5! ... prešao u 10k km.

Link to comment
Share on other sites

evo meni stari mjenja scenic... uzet ce koleosa... u zadnje vrijeme nije zadovoljan autom... vec nakon dvi godine pocela se unutrasnjost vidno trositi... prozori skripe i siber na krovu se ne da otvoriti... nesto nije bilo u redu ni sa kompresorom klime...

no ono sta ga je odusevilo je da auto odlicno drzi cijenu....:)

Moj je sada star skoro godinu i pol, ali nema bas nikakvih tragova trosenja unutrasnjosti, siber nemam, a prozori skripe na svakom Renaultu...klima mi je isto OK...za sada. :bigl:

Sto se cijene tice, Scenici su uvijek drzali cijenu natprosjecno dobro za Renaulte. ;)

Link to comment
Share on other sites

Da dodam sto me smeta na meganu, zadnja verzija, traktor dci

1. ručica mjenjača bezpotrebno visoka, 6 stupanjski mjenjač čista petica!

je malo visoka, ali ako imaš onaj naslon za ruku između prednjih siceva onda sve ide iz zgloba

Link to comment
Share on other sites

na cliu 1.4 sam imo jedino problem sa mekanim podvozjem (zivim na losem mjestu) i sa onim palcem od centralnog,sve ostalo vise nego zadovoljan dok sa novim clio 1.2 nism bas nesto posebno,spomeno sam vec prije mjenjac,padaju prozori iza itd-nist ekstremno ali bi covjek sa novim autom vise htio bit mirniji :hey:

Link to comment
Share on other sites

Moj je sada star skoro godinu i pol, ali nema bas nikakvih tragova trosenja unutrasnjosti, siber nemam, a prozori skripe na svakom Renaultu...klima mi je isto OK...za sada. :bigl:

Sto se cijene tice, Scenici su uvijek drzali cijenu natprosjecno dobro za Renaulte. ;)

a sta je je i on ga ne pazi bas, kada vozi auto od 50 000 kn kako se odnosi prema njemu... a i sumljiv mi je, otkad je izasa koleos tek je od tada poceo stalno grintati :cool:

Link to comment
Share on other sites

mene nervira kaj auto tak dobro drzi da moras suludo brzo vozit da bi zadnji kraj pobjegao! :bigl:

ali to mi se ujedno i jaaaaaako svidja na autu!

:tup:

p.s. sve kaj je skripuckalo zamijenjeno je u utorak unutar garancije ( retrovizor , kuplung pedala, sredisnja konzola, gumb od sibera... ) ;)

Edited by clio197_LPG
Link to comment
Share on other sites

p.s. sve kaj je skripuckalo zamijenjeno je u utorak unutar garancije ( retrovizor , kuplung pedala, sredisnja konzola, gumb od sibera... ) ;)

šta je moguće zamjeniti ono što škripuće????? gdje si to u sevisu bio?!

Link to comment
Share on other sites

šta je moguće zamjeniti ono što škripuće????? gdje si to u sevisu bio?!

auto culak u dugom selu. tam sam i kupio auto!

ako auto skripi znaci da je neispravan! tj. da dijelovi na autu nisu dobro pricvrsceni i da nije radjeno po renault standardima.

mene su prvo htjeli odkantat i rekli mi za siber i prozor s vozaceve strane da je to normalno i da to svima skripi, a ja sam im rekao da mi se zivo hebe za druge i da kod mene ne bude skripilo!

doveo sam auto, dobio zamjenski i vratio se za 5,6 sati po svoj auto

Link to comment
Share on other sites

Ček, zamjenili su kompletnu armaturu u 6 sati?

ne armaturu, krivo sam se izrazio! zamijenili su centralnu konzolu ( klima radio ), pedalu kuplunga i gumb od sibera! ostale stvari su bolj pricvrstili, podmazali.... uglavnom sad nis ne skripi

Link to comment
Share on other sites

vlasnici Meganea II, jel vama kvačilo OK?

Sve štima! Nemam nikakvih problema sa kvačilom... Stvar je kako upoznaš auto... u početku mi je uvijek malo trznuo ali sada sam maher... ko da vozim automatika :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Samo da ti to ne počne još više škripat nakon nekog vremena.

target ti su uklet :mad:

taman mi je danas auto poceo opet skripat! tak da cemo opet u servis morat!

ta hebena centralna konzola!

najvise me nervira kaj ona skripi od onog dana kad je ugradjivan Ipod prikljucak!

u ponedjeljak sam se opet narucil

Link to comment
Share on other sites

Ja bio danas u servisu i dotegao ručnu jer je imala lufta i naručili mi ručicu brisača jer mi gubi kontakt kad mjenjam brzinu rada brisača.

Kad bude servis na 10000 trebaju mi ubit cvrčka u suvozačevom sjedalu i to je to.

Da ne bude zabune auto obo

Link to comment
Share on other sites

target ti su uklet :mad:

taman mi je danas auto poceo opet skripat! tak da cemo opet u servis morat!

ta hebena centralna konzola!

najvise me nervira kaj ona skripi od onog dana kad je ugradjivan Ipod prikljucak!

u ponedjeljak sam se opet narucil

Hehe, baš mi je

Link to comment
Share on other sites

Malo ga pritisneš rukom da nategneš sajlu. Ako ne pomogne ubaci drveni klin ili kacavidu (šarafciger)

:bigl:

Link to comment
Share on other sites

I meni škripi prozor. Kad ga zatvorim lagano pucketa, stalno imam osjećaj da će puknut staklo. :)

i meni to tak ide ponekad!

razlog je da senzor prozora ne prepozna da je prozor dosao do kraja i motoric i dalje pokusava vrtit!

rezultat nakon godinu dvije bu bio pregoren motor. ( tak su rekli u renaultu )

Link to comment
Share on other sites

Meni je isto tako pucketalo dok nisam skinuo oblogu vrata, podmazao sve pokretne dijelove s mašću, isto i sjalu i od tada se više ne čuje ni puc!

Link to comment
Share on other sites

Ubacivanje u rikverc zna onako zvjerski vristati (kao da nisam stisnuo kvacilo i istovremeno opalio po gasu), ali imam lijeka za to.

Prozori kao i svima, krckaju, mogao bih sam rastaviti i podmazati.

Akumulator se jedanput ispraznio totalka, nijedna lampica nije svijetlila, i dalje ne znam zasto (kao ni auto elektricari).

H7 su pregarale cesto dok nisam kupio, ja mislim, philipsove, otada mir.

Volan (servo?) na ljetnim vrucinama ispusta cudne cvrkutave zvukove.

Na sve to sam se navikao.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kod mene je sve ok, nemam nekih prigovora, sa prošlim novim autima sam imao ozbljnih problema odmah po izlasku iz salona tako da je ovo skoro pa nebitno. No moglo bi i bez toga...

1. Ima nekoliko cvrčaka u konzoli prema suvozaču... jako me

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.