Jump to content

Twingo Rs


dani

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    6

  • DU-roller

    5

  • dani

    4

  • Brucci

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Još uviek ne znaju napraviti auto sa sva 4 kotača na zemlji u zavoju! Katastrofa!

:laugh: :laugh: :laugh:

U Top Gearu na testu Clio 182 di

Link to comment
Share on other sites

Sigurno auto super lezi ali mislim da je taj motor malo preslab za tu masu.

Dobro misliš.

Dovoljno govori podatak od 8,7sec do 100km/h.

Meni je izvana super iznutra bzvz.

Link to comment
Share on other sites

Pa izgubio je bitku sa C2 VTS-ovim motorom ali su iznutra potpuno isti, mala je razlika i netko ce reci da je C2 zanimljiviji ali vjerujte mi nije. Plastika skripavica prevladava u Citroenu i auto se u niti godinu dana cili rasuska!!!

Twingo je od C2 barenko 2 klase bolji i zanimljiviji, samo Francuz nezna sto je CRNA boja u unutrasnjosti. Da barem malo zacrne krovove i ostatak unutrasnjosti vidili bi onda koliko im auta bolje figuraju.

Osobno Twingo je dostojan protivnik C2...ne po ubrzanju ali po svemu ostalom DA (prostoru, motoru, kocnicama, felgama...)

Edited by maminja
Link to comment
Share on other sites

Pa izgubio je bitku sa C2 VTS-ovim motorom ali su iznutra potpuno isti, mala je razlika i netko ce reci da je C2 zanimljiviji ali vjerujte mi nije. Plastika skripavica prevladava u Citroenu i auto se u niti godinu dana cili rasuska!!!

Twingo je od C2 barenko 2 klase bolji i zanimljiviji, samo Francuz nezna sto je CRNA boja u unutrasnjosti. Da barem malo zacrne krovove i ostatak unutrasnjosti vidili bi onda koliko im auta bolje figuraju.

Osobno Twingo je dostojan protivnik C2...ne po ubrzanju ali po svemu ostalom DA (prostoru, motoru, kocnicama, felgama...)

Sam motor kao motor je 11 ks i 17 nm jači od onog iz C2 VTS ;) Ako je po ravnici i tvorničkim podacima malo sporiji, ne znači da ga se ne vozi puno bolje od C2 - ipak je ovdje transplantiran ovjes i kočnice od Clia 182 ;)

Link to comment
Share on other sites

dakle...da malo stanem u obranu mog C2 :)

po tvorničkim podacima C2 VTS je 1kmh br

Link to comment
Share on other sites

evo ga i u Dubrovniku u konceseiji Antunović... vulgaris model... :D

post-84-1224770887_thumb.jpg

post-84-1224770897_thumb.jpg

post-84-1224770915_thumb.jpg

post-84-1224770922_thumb.jpg

post-84-1224771760_thumb.jpg

post-84-1224771766_thumb.jpg

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

Ja se vozim ovih dana sa crvenim cupom,BB brothers su ga malo probali također. Moj osobni dojam je odličan.

Link to comment
Share on other sites

Twingo :dobroje:

Nisam vozio C2 ali nema teoretske sanse da je lezi i koci kao ovaj auto.A u RenaultSportu znaju ko im je konkurencija pa ne brinite na stazi je sigurno brzi od C2... Meni se auto stvarno svida iznenadio me a stvarno to nisam ocekivao od 130-ak konja snaznog auta.

Link to comment
Share on other sites

izvana brutala iznutra koma ko i svi twingači

ustvari nije koma nego ko igračka izgleda, tako da kad si malo bolje razmislim to je to

ma ustvari ovaj auto i je igračka, malo ozbiljnija igračka

uglavnom, ja ku

Link to comment
Share on other sites

@hans> daj nam jos malo informacija iy voznje, nemoj nas drzati u neznanju :bigl:

Auto je po osjećaju i kompletnom ponašanju vrlo sličan 197 i 225 modelima. Ekstremno je upravljiv i zabavan u graničnim područjima vo

Link to comment
Share on other sites

ljepsi mi je swift sport :nezna:

nisu ista klasa, twingo je u klasi sa suzuki splashom koliko ja znan. opet se renaulte trpa u klasu više :bigl:

a za ove koji govore da je 130ks malo, neka ga provozaju prvo :dobroje:

Edited by R5_ST
Link to comment
Share on other sites

ma i to se lako riješi valjda... abs off :D

Onda ti ne radi brzinomjer, servo podivlja jer je progresivni i koristi senzor brzine, ECU se baca u safe mod... ;)

Link to comment
Share on other sites

nisu ista klasa, twingo je u klasi sa suzuki splashom koliko ja znan. opet se renaulte trpa u klasu više :bigl:

a za ove koji govore da je 130ks malo, neka ga provozaju prvo :dobroje:

a kad vec mijeshate type-r i 197micu.. :)

ne znam jesu li ista klasa ali su priblizne snage i priblizne cijene.

I rekao sam da je LJEPSI, a ne bolji.Moze mali gradksi autic biti ljepsi od ogromne limuzine :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sto su neki do sada vozili, ali auto ne ide nista spektakularno. Motor nema veze sa sportom, ne navrtava se niti priblizno kako bi trebao. Jedino ovjes trpi puno vise snage. S obzirom na cijenu, ocjena 5+.

Link to comment
Share on other sites

Bio je jučer ili prekjučer ujutro parkiran crveni Twingo RS na šoder-parkingu kod Mercatora pored Chromosa.

Izgleda veći nego što je :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sto su neki do sada vozili, ali auto ne ide nista spektakularno. Motor nema veze sa sportom, ne navrtava se niti priblizno kako bi trebao. Jedino ovjes trpi puno vise snage. S obzirom na cijenu, ocjena 5+.

Potpis ko kuća,motor je stvarno anemičan,što se tiče cijene tu je negdje sa C2.

Meni je interijer dosta razočaravajući(armatura).

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.