Jump to content

Twingo Rs


dani

Recommended Posts

a prije par mjeseci su bile rabljene u sloveniji za 300-400€ sve 4!!!

Takav INFO drugi put javi!!! :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    6

  • DU-roller

    5

  • dani

    4

  • Brucci

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Auto mi je oduvjek bio prava mala bombica ali tek sad sam zapravo vidio slike iznutra... Pa to nema veze sa ovim izvana, mislim, da izgled izvana moze biti toliko bolji od ovoga iznutra i da to sve nisu mogli nekako ukombinirat mi zvuci jednostavno nevjerovatno... Totalno preružno...

Link to comment
Share on other sites

Auto mi je oduvjek bio prava mala bombica ali tek sad sam zapravo vidio slike iznutra... Pa to nema veze sa ovim izvana, mislim, da izgled izvana moze biti toliko bolji od ovoga iznutra i da to sve nisu mogli nekako ukombinirat mi zvuci jednostavno nevjerovatno... Totalno preružno...

ipak je to twile.. i malo kosta .. :) meni je odlican, jedino sta bi promjenio je volan.. pa ako cemo gledat i ostale rs modele promjene u unutrasnjosti u odnosu s vulgaris izvedbama su minimalne..sminkica, nadoplata za skoljke i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Takav INFO drugi put javi!!! :hey:

Bio je info ovdje na forumu, ali su felge prodane brzinom munje.

Link to comment
Share on other sites

jedan twingo u vodu i pozitivna buba u uhu ~350 mil. gledatelja (što se zna).

poginuo je časno i za više ciljeve :)

Link to comment
Share on other sites

hmmm....if i pull this handbrake leaver...all my girlfriends clothes will fall off :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

Komentari na jubitou: "read some comments downwards before writing an offensive comment. they've used a rolling body shell instead of the real Twingo." a i napravilo je odlicnu reklamu.. :bigl:

it is green? no, it is not.. it is red.. :rotfl:

Edited by EL__
Link to comment
Share on other sites

daj e, part 1 je bio ok, ali 2, kad je poceo unistavati jadnog twileta :( najezio sam se kad je isao lupati ga, grabati i prolaziti ispod rampe one ili sta vec bilo...

jedino mi se svida ono pristaniste trajekta, bas fora mjesto za spananje :)

Link to comment
Share on other sites

daj e, part 1 je bio ok, ali 2, kad je poceo unistavati jadnog twileta :( najezio sam se kad je isao lupati ga, grabati i prolaziti ispod rampe one ili sta vec bilo...

jedino mi se svida ono pristaniste trajekta, bas fora mjesto za spananje :)

nisu unistavali pravi auto.. njvj. je bio to reliant robin sa twletovom ljusturom ... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

a jeste isto likovi, i da su razvalili jednog, u isto vrijeme dok je ovo snimljeno ih je barem jos 10 sislo s trake :)

Link to comment
Share on other sites

nisu ga unistili,al je ona steta napred i iza vjerojatno prava...sam je reko kolko kosta prednji lijevi blatobran naspram lamba....

meni je cijela epizoda bila urnebes...

al najjaci mi je kraj testa s twiletom...ono porazbija ga ,a onda skoro svrsava u onoj potjeri za trajektom..

Link to comment
Share on other sites

A onaj mu iz gepeka uredno *ebe mater svake dvije minute... :rotfl:

No,it's red... :D

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

no no it's rheed :D taj njegov french mi je uber :D,

"such a funky little car this twingo" -evo pohvalio ga je :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.