Jump to content

Twingo Rs


dani

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    6

  • DU-roller

    5

  • dani

    4

  • Brucci

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kod kojeg se Renault koncesionara moze pogledati ova verzija Twinga?

Ja sam obisla sve u Rijeci i kod nas ga nema.. pa sam voljna otici do Zagreba pogledati ga i mozda usput i naručiti ga :D

Hvala :wavey:

Link to comment
Share on other sites

Kod kojeg se Renault koncesionara moze pogledati ova verzija Twinga?

Ja sam obisla sve u Rijeci i kod nas ga nema.. pa sam voljna otici do Zagreba pogledati ga i mozda usput i naručiti ga :D

Hvala :wavey:

Ja sam ga probao kod Baotića,inače je od renault-nissan HR.

btw rima s foruma radi u RNH pa ti mo

Link to comment
Share on other sites

kakva je ovo pocetna cijena u Clarksonovom clanku?? 11000 funti?? pa kod nas je 92 000kn ..

Link to comment
Share on other sites

presladak autic...me in love...da mi nije tu na parkingu CS197, mislim da bih isti cas prosetao do salona :)

u biti idem nazvati zenu da vidim, mozda njoj treba :))

Link to comment
Share on other sites

Bas mi se svidja i rado bih ga uzeo, obozavam ovakve malce....jedino se bojim da se moje dupe nece moci uvuci u sjedista(jer u Coach-u je bas potijesno :bigl: )....

Link to comment
Share on other sites

Kod kojeg se Renault koncesionara moze pogledati ova verzija Twinga?

Ja sam obisla sve u Rijeci i kod nas ga nema.. pa sam voljna otici do Zagreba pogledati ga i mozda usput i naruciti ga :D

Hvala :wavey:

:bigl:

Link to comment
Share on other sites

Kod kojeg se Renault koncesionara moze pogledati ova verzija Twinga?

Ja sam obisla sve u Rijeci i kod nas ga nema.. pa sam voljna otici do Zagreba pogledati ga i mozda usput i naručiti ga :D

Hvala :wavey:

Probaj nazvati ZAK Karlovac. Oni bi ga navodno trebali imati.

Link to comment
Share on other sites

nece ga narucivat, tak su bar meni rekli u ZAK-u... a poznajem tamo covjeka koji radi tako da...

Link to comment
Share on other sites

ipak su dobili u ZAK-u twinga RS... sljedeci tjedan ak bog da, idem na probnu voznju... evo i par slikica

post-1378-1226145308_thumb.jpg

post-1378-1226145333_thumb.jpg

post-1378-1226145361_thumb.jpg

post-1378-1226145402_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

predobar auto.... Bas me zanima jel mogu ovaj mjenjac stavit na clia 197... mislim ono da mi pise renault sport....

Link to comment
Share on other sites

predobar auto.... Bas me zanima jel mogu ovaj mjenjac stavit na clia 197... mislim ono da mi pise renault sport....

ja bi mu felge maznuo :drivar:

Link to comment
Share on other sites

felge su prehebene, danas sam išao pitat za njih, ali 2700kn komad... LOL... ili replike ili polovne, nema druge :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
felge su prehebene, danas sam išao pitat za njih, ali 2700kn komad... LOL... ili replike ili polovne, nema druge :D

Upravo tražim prodaje li itko ove felge... 2700km KOMAD!?!

Mislim da ću si ostavit serijske felge :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Da, vidio sam oglas, ali su već bile prodane.

Trebale bi biti 4x100.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.