Jump to content

Izrada Karbonskog Difuzora Za Cs 197


Raptor6767

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    27

  • BALEV

    13

  • Rudy_

    12

  • brbo

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

1. Rudy

2. Raptor6767

3. Brbo

4. cliori77

5. Maminja

Valjda ce nas biti jos, Acid imas pravo ali ista bi stvar bila da je lakiran. Zato nema veze ovo je samo za styling!!! Kako je neko vec napisao bicu glavni baja u selu, imacu karbon branik :zubo: ...Ako je cijena dobra nema veze ali GB je 200 funti ili max. 2000 Kuna ako ovo bude vise nista od toga...

Zamisli Recaro sa zadnjom stranom od karbona...??? :klap:

Link to comment
Share on other sites

Mene zanimaju i centralni greben i ona lajsna sa strane. baš me zanima kak bi to izgledalo i da li bi mu stajalo dobro.

Link to comment
Share on other sites

Mene zanimaju i centralni greben i ona lajsna sa strane. baš me zanima kak bi to izgledalo i da li bi mu stajalo dobro.

Imas ovdje na forumu negdje slike takvog clia , kresni search pa ces naci ili pogledaj u galeriji pod slike 197...

Link to comment
Share on other sites

dvoretrovizorski od karbona.novi model ;)

stari moj,pa ja uopće nisam in :zubo:

e,vidiš,malo personalizacije unutrašnjosti od karbona mo

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu nigdje nać tu sliku unutrašnjosti karbona a i ja mislim da sam je negdje vidio pa ako netko zna gdje je neka se ne ustručava. :)

Link to comment
Share on other sites

Eeee tu sam to vidio. Thx BALEV

Hm nekak mi tamno izgleda auto s tim, i tasmo piše da je posebno prešan i obrađivan da bi pasao točno uz komande kao original. Njih u UK izađe 1300 kn izrada tog.

Edited by brbo
Link to comment
Share on other sites

eto ako kome nesto znaci.Ja ako bih radio karbon look - samo bih ga presvukao..jer ako je iko drzao difuzor u ruci zna da je tezak kao list papira.

Bolje ga skinuti i presvuci slojem kartona.Al i to je zeznuto i osjetljivo.

Plastika se moze grebati bez brige a ako izgrebe sloj karbona - nece vam biti svejedno.

Jos ko je spustio auto - uzas.

Moji zavrsetci auspuha su vec napravili dobre ogrebotine po unutrasnjoj strani otvora za njih na difuzoru.Da je karbon - pukao bi.

U slučaju da oštetiš carbonski difuzor, imaš doma originalni koji vratiš na mjesto i gotovo, a u slučaju da oštetiš presvučeni difuzor prisiljen si naručivati novi, a presvlačenje je dugotrajniji i mučniji posao od izrade novog difuzora.

Ja sam i dalje zainteresiran pošto ga ne uzimam radi performansi nego šminke. :cool:

P.S. Već sam vidio taj thread na netu. Svejedno, tnx na informaciji. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Jel vi to zelite raditi ili ne.Poslao sam decku slike i video ovoga moga,cak su ga i popravili tako da ima ko novi difuzor e sad je samo pitanje hoce li on to uspjeti jer ima dosta eme detalja,em je s nutarnje strane onaj lim kojega drzne nitne,tu su i kopce koje moraju biti fleksibilne a neznam kako ce to karbon rijesit.I ako je cijena astronomska ja cu odustati ali nemogu sad ja naci onaj link gdje je decko opisao cijelu pricu i rad sa slikama kad je radio svoj u karbon.MOze li mi to netko naci???Puno bi pomoglo ovom decku sto ce raditi ovaj moj.Ja cu mu ga uglavnom poslati kad rijesim novi.Javit ce mi se kad pogleda slike i video je rekao pa da mi da misljenje a vi probajte pronaci opis onoga sto je onaj na plavom napravio.Strana je stranica tj engleska.

Link to comment
Share on other sites

jedva sam ga nagovorio da vam pocne delati a sad se tu premsljate ko junferice,.... meni ce raditi nesto , i niko nece imato to ;P na clitu.. ,, ne difuzor jer me ne tangira ovaj auto previse, ( mozda ak vas se prikupi pa bude ok cjena da malo skinemo jos)

Edited by rio
Link to comment
Share on other sites

jedva sam ga nagovorio da vam pocne delati a sad se tu premsljate ko junferice,.... meni ce raditi nesto , i niko nece imato to ;P na clitu.. ,, ne difuzor jer me ne tangira ovaj auto previse, ( mozda ak vas se prikupi pa bude ok cjena da malo skinemo jos)

pa s obzirom da sam mu dao kalup sigurno da cu dobit jeftinije.heheheh

Link to comment
Share on other sites

jedva sam ga nagovorio da vam pocne delati a sad se tu premsljate ko junferice,.... meni ce raditi nesto , i niko nece imato to ;P na clitu.. ,, ne difuzor jer me ne tangira ovaj auto previse, ( mozda ak vas se prikupi pa bude ok cjena da malo skinemo jos)

Baš si zlatan(ne ibrahomović) :zubo:

btw otprilike cijena jel se zna?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Kada bi se zapisali svi zainteresirani siguran sam da bi se cijena lako definirala. Jer siguran sam da ovisi o kolicini tj. sto vise to jeftinje.

Link to comment
Share on other sites

imam pitanje u vezi ovoga što je brbo pitao: koliko bi koštalo(otprilike) da se tako neke sitnice u autu presvuku u karbon? mislim,jel ima tko kakvu predod

Link to comment
Share on other sites

Ovdje se prica o difuzoru i neka tako i ostane,a decku sam vec rekao da treba napraviti prvo jedan probni da vidimo kako ce to pasati i izgledati na autu.Ako nam se svidi onda uzimamo.Nemozemo napraviti ni neki grupnu kupnju ako neznamo kako to izgleda a decko to jos nije radio.Dobit ce jedan difuzor pa neka proba a tako sam i pricao s njim.Ima sad i slike i video a cut cu se ja s njim sutra pa javim sto je rekao.Znam da to decka kosta svega i vremen ai novca i materijala ali necemo uzeti nesto sto nece dobro ispasti(ipak je to veliki komad s puno detalja,a k tome ima iza i jos ona zastita od topline).Sve je to puno rada i vremena.Treba prvo probati pa onda mi lako kad nesto vidimo da je dobro narucujemo.A ja cu evo prvi ako to ispadne jebacki tj kao na onoj slici

Link to comment
Share on other sites

Sorry na OT, ali mogu li ikako dobiti mail ili nešto od tog dečka da se raspitam oko karboniziranja nekih dijelova za Meganea?

Link to comment
Share on other sites

Ja kad zavrsim s svojom stetom saljem difuzor.Pogledao je slike i video pa ce vidjeti.Metalna oplata se skida naravno i onda kad bude gotov onda se ide na nove nitne jer ga one drze.Malo su mu zahebane kopce pa misli to nekako drugacije rijesit ali uglavnom rekao sam mu da netreba zurit jer je pitao kad mi treba difuzor.Rekoh jel mu mjesec dana dovoljno on kaze da bi bilo a i one resice jos mora malo bolje vidjeti.Tako da cemo se morati strpiti;)

Link to comment
Share on other sites

hebote Rudy...ja upravo trazim ovaj post kad evo ga...

jel postao on tamo da je zavrsio retrovizore, ak je, daj slike!

Nije stavio fotke,ali sam čuo zanimljivu vijest oko cijene difuzora pa rekoh da pitam Zrmija?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Nije stavio fotke,ali sam čuo zanimljivu vijest oko cijene difuzora pa rekoh da pitam Zrmija?!?!?

joj kaj si zagonetan :b:

znaci bit ce ih sa karbonom otraga ha? ;)

Link to comment
Share on other sites

E sad mozda sam ja priglup ili neznam bas te vase pojmove ali kaj vam to je karbonski difuzor jel imate kakvu sliku toga ili tak nesto?

ispricavam se ali ja nevidim kaj bi to bilo nekaj oko usisa je ali ja nemogu dokucit kaj tocno.

Molim da me netko prosvijetli malo.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.