Jump to content

Izrada Karbonskog Difuzora Za Cs 197


Raptor6767

Recommended Posts

kliu trebaju karbonska vrata hahah i da se izvade zvucnici :)

vrata su teska kao na nekoj staroj bmw sedmici

Skini panele sa vrata pa ces vidjeti kao su odmah laksa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    27

  • BALEV

    13

  • Rudy_

    12

  • brbo

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

imam sliku kak na cliu cup izgledaju vrata ako koga zanima...

Na meganu carbon hauba je 7kg laksa od seriske....

Pa sam mislio da bi isti slucaj mogo bit i kod clia...

Ja imam neke planove za svoj clio... To su vrata od carbona... znaci samo kvaka i cijeli ravni dio od carbona... pricam o unutarnjoj strani..

I razmisljam kupit neka sportska sijedala za moj auto... to bi jako olaksalo moj clio...

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites

Vau 7kg?????????

Nemoj me hebat.....to moram odmah napravit....kad to napravim i stavim karbonski difuzor i to sve kad stavim na papir imat cu 9,43521251kg manje na autu. :laugh: :laugh:

Al znam sto cu imati sigurno manje::::::::::::::NOVACA.LOL

Mislim za 500,00kn karbon difuzor????Ja racunam minimalno 2000,00kn.Kazem minimalno iako mislim da ce biti i vise.Ali ja bih i dao vise ali ako to bude top top jer ja sam picajzla.Kad smo kod njega Balev imam malih poteskoca s slanjem s obzirom da moj nije dosao jer su ovi tu nesto smuljali pa ce narucivati iz Zg-a ali to bih volio da ide preko tebe kad bude aktualno.Ionako neka se covijek pozabavi time preko zime sto bi i bilo ok i da ga ne pozurujemo ako mislimo dobiti nesto kvalitetno i dobro napravljeno.Nadam se da se slazete samnom??

Edited by Zrmi RS
Link to comment
Share on other sites

Poslikat cu vam nesto iz bolnice izradjeno od karbona,barem mislim da je, tj. nije presvuceno mislim, a o cijeni tog malog dijela necu ni spominjat :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Poslikat cu vam nesto iz bolnice izradjeno od karbona,barem mislim da je, tj. nije presvuceno mislim, a o cijeni tog malog dijela necu ni spominjat :laugh:

i vjerojatno od one crno-

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

Vau 7kg?????????

Nemoj me hebat.....to moram odmah napravit....kad to napravim i stavim karbonski difuzor i to sve kad stavim na papir imat cu 9,43521251kg manje na autu. :laugh: :laugh:

Al znam sto cu imati sigurno manje::::::::::::::NOVACA.LOL

hahah.... kaj bus dobio s carbon difuzorom... laksi difuzor za za 20grama... hahahaha :tup: :tup: :tup::doh: :doh: :lool:

Link to comment
Share on other sites

ovak

dva poklopca za retrovizore od karbona kostaju 500kn

difuzor sumnjam da ce biti ispod 2000kn, a i to je neka ludo minimalna cijena :hey:

ovo za retrovizore bas imas info ili cisto prenosis sto se pisalo ranije, gdje je bilo navedeno da su 2 retrovizora 500 kn?

Link to comment
Share on other sites

ovo za retrovizore bas imas info ili cisto prenosis sto se pisalo ranije, gdje je bilo navedeno da su 2 retrovizora 500 kn?

pa 2 retrovizora i jesu 500kn ima na myhrawebu.

a zeko ja nisam niti jednom rekao da stavljam difuzor da olaksam auto,bas toliki pacijent nisam jer ako auto nije olaksan bar za 50-100 kg j**es olaksavanje.

ja to stavljam samo zato jer ljepo izgleda a boli me za tezinu,kojima je ocito nekima jako vazna ;)

Link to comment
Share on other sites

Sprdanje i svoje gluposti ostavi za sebe jer ovako glupi komentari nikoga ne zanimaju.

?????? kaj ti to stvarno treba u zivotu? gledaj svoja posla!

Link to comment
Share on other sites

Ajde dosta ljudi.............ovdje pricamo o karbonskom difuzoru i bez prepirki!!!!!

Link to comment
Share on other sites

aha. to je to kad citam zbrda zdola. hehe. ak bu ovaj do 500 kn uzimam. lol

Ovom izjavom podcjenjujes i sprdas se s necijim radom zato sam morao komentirati.

Link to comment
Share on other sites

Vau 7kg?????????

Nemoj me hebat.....to moram odmah napravit....kad to napravim i stavim karbonski difuzor i to sve kad stavim na papir imat cu 9,43521251kg manje na autu. :laugh: :laugh:

Al znam sto cu imati sigurno manje::::::::::::::NOVACA.LOL

Mislim za 500,00kn karbon difuzor????Ja racunam minimalno 2000,00kn.Kazem minimalno iako mislim da ce biti i vise.Ali ja bih i dao vise ali ako to bude top top jer ja sam picajzla.Kad smo kod njega Balev imam malih poteskoca s slanjem s obzirom da moj nije dosao jer su ovi tu nesto smuljali pa ce narucivati iz Zg-a ali to bih volio da ide preko tebe kad bude aktualno.Ionako neka se covijek pozabavi time preko zime sto bi i bilo ok i da ga ne pozurujemo ako mislimo dobiti nesto kvalitetno i dobro napravljeno.Nadam se da se slazete samnom??

Sto god da ti treba slati zg-os i obrnuto samo se javi.

Link to comment
Share on other sites

Ovom izjavom podcjenjujes i sprdas se s necijim radom zato sam morao komentirati.

neda mi se OPET raspravljat s tobom!

p.s. zrmi nisam mislio podcjenjivat nekaj kaj ti radis, no sumnjam da si ti to tako i shvatio!

samo sam s tim htio rec kak trenutno s lovom stojim :-)

Link to comment
Share on other sites

afaik ima i karbon kevlar kombinacije... (ZUTO CRNE).. bum reko decku da se rega tu kad mu stigne dajfjuzor ;) i pocne se s tim...

Link to comment
Share on other sites

Pa ni 2K Kuna nije puno za sminku od carbona, ko voli narucit ce a ko nece nece!!! Nego Zrmi oce li to ili triba coviku pecica malo bolja da mu brze susi smola... ajde ajde samo neka bude realizirano pa cemo ih prodavat Englezima za lipe pare!!!

Link to comment
Share on other sites

Pa ni 2K Kuna nije puno za sminku od carbona, ko voli narucit ce a ko nece nece!!! Nego Zrmi oce li to ili triba coviku pecica malo bolja da mu brze susi smola... ajde ajde samo neka bude realizirano pa cemo ih prodavat Englezima za lipe pare!!!

nis se ti ne brini za pec, ak oces, gurnemo ti cjelog klia u pec ;) kojom se ja mogu sluziti ako treba i jos ostane mjesta za 8 felgi staviti s njim nutra da visi ;)

he he

Link to comment
Share on other sites

ovo za retrovizore bas imas info ili cisto prenosis sto se pisalo ranije, gdje je bilo navedeno da su 2 retrovizora 500 kn?

znam iz prve ruke da je presvlacenje dva retrovizora(dakle ne izrada novih poklopaca, nego presvlacenje postojecih slojem karbona) 500kn za Clio upravo kod Bubija

Link to comment
Share on other sites

To ces dobiti jedino ako izrezes sredisnji dio straznjeg branika.. jer kad bi isao raditi difuzor smetao bi ti onaj komad karoserije gdje ide rezervna guma. Mislim ako zelis kvalitetan posao makar to ne treba ici raditi na RS2. Ako bas hoces manj orpor onda ovako kako sam rekao ili skines branik kao ja :bigl:

vidi kod mađara šta ima hehehe

post-1293-1227298741_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Citiram Bubija

ej bok.ispricavam ti se kaj se nisam javljao,imam ludnicu dxoma i na poslu,imam jedan problem a to je da nisam uspio jos nac prostor di bum radio difuzor ,probat cu s RIO-M rjesit da kod njega radim,pa cu ti se javit cim iskemijam prostor neki...

tako da ce mi javiti kada da mu posaljem

treba mu dva kvadrata materijala i to je samo 500kn

ostalu cijenu ce formirat kad bude sve napravio i vidio sto mu treba.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kako napreduje difuzor,da li je to uopće u tijeku jer je prošlo mjesec dana?!?!?

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.