Jump to content

Balev Clio sport 197


.:ICE:.

Recommended Posts

ovako, citam ovaj forum jako dugo, ali ne postam nista iz razloga koji se mogu vidjet u istoimenoj temi koju ste naravno prvo zasrali pa zakljucali! tesko je uopce nekom novom clanu da postavi nekakvo pitanje ili se ukljuci u nekakvu raspravu, kad ga "stara garda" automatski odbaci, izvrijeda, sprda ili slicno! nisam vlasnik Reanult ni Renault sport modela, ali sam u fazi kupnje Clio3 RS i svida mi se bijeli!! htio sam pogledati slike ponovo od baleva i pitat ga malo kako i sta je napravio da jos prizemlji auto i kolike distance je stavio ako ih je uopce stavio, jer mi je njegov bas predobar! jedina stvar koju bi drugacije napravio je bacio felge u mat crno! ako vam bas treba obrazlozit proslu temu, VIDIO SAM VEC NA FORUMU SLIKE NJEGOVOG AUTA, ALI NE MOGU NACI TEMU U KOJOJ SU!!! pretpostavio sam da nije otvorio nikakvu temu jer nema pod njegovim topicima, a po postovima nisam trazio jer ima skoro 300 str njegovih postova!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • .:ICE:.

    19

  • Coupe RS

    3

  • Zrmi RS

    3

  • Shogun

    3

Kad kupis RS care.. uzmes si samo gweinde KW V1 ili V3.... gewinde su mislim 1000eura ak ne i vise..

ak oces zvuka malo kupis ovo:

Auspuh miltek ili K-tec ( sad neznam koja firma tocno radi za njih auspuhe al prije je radila magnex)... od 3800 do 4800kn max

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites

Kad kupis RS care.. uzmes si samo gweinde KW V1 ili V3....

distance 20mm nisu potrebne? jeli ih uopce pametno uzimat s obizorm na ceste u rijeci? bolje izgleda, ali da li je pametno?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zaključao spomenutu temu...jer se počelo zachatavati i zezati. Za zezanciju imamo poseban podforum Small talk. A šta se tiče bijelog 197 od Baleva, teme o tom autu nema a sve informacije iz prve ruke možeš dobiti preko PM-a od vlasnika auta.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zaključao spomenutu temu...jer se počelo zachatavati i zezati. Za zezanciju imamo poseban podforum Small talk. A šta se tiče bijelog 197 od Baleva, teme o tom autu nema a sve informacije iz prve ruke možeš dobiti preko PM-a od vlasnika auta.

pa naravno, svatko moze poslat pm, ali nije li bit foruma podijelit s ostalim clanovima probleme, iskustva i slicno? mozda jos nekoga zanimaju slike auta ili jos neke informacije iz prve ruke ;) ako grijesim, slobodno brisite.. ovoj temi nije tu mjesto, ali onoj prije je bilo, to sto ekipa koja konkretno nema za reci nista pametno vezano za temu posta gluposti, moze se bez problema obrisati postove..

mene stvarno interesira Clio RS i najvjerojatnije ga uzimam u jako skoroj buducnosti i mislio sam da ce mi tu netko moc tocno objasnit u sta ulazim i sta trebam pazit pri kupnji, jer sam sad izgleda prisiljen kupit polovni, posto je ovaj redizajnirani meni osobno jako ruzan.. kao da je megane imao malo dijete sa nekom genskom bolescu.. bljah.. :S

e, i ono sta sam zaboravio napisat u prvom postu je cast iznimkama, jer ih ima,, npr ovdje bih istaknuo zeko-u koji mi je vise manje odgovorio na neka pitanja koja me zanimaju!

Link to comment
Share on other sites

Ok...zanimaš se za Clio RS. Super auto, pogotovo bijeli...ide lijepo kad se malo otvori...ali ima već na forumu dosta o tome. Potraži malo, jedno vrijeme je bilo 5 topica paralelno o doradama Clia 197.

...ostavit ću ti ovo otvoreno, onaj ću pobrisati...ali ipak bi bilo dobro da baciš oko malo na već postojeće teme o tome. Ima dosta materijala za čitanja. Onda postavi tu neki upit ako tamo ne nađeš šta te zanima.

Link to comment
Share on other sites

Sta rec na skoro vecini foruma ti je tako kad dodjes da te ljudi teze prihvate , ali ovdje te nikako ne prihvate jer ovo je poseban forum a sada zasto necu u detalje.

Bijeli rs se ne razlikuje nista vise od crnog rs-a a ako zelis spustit auto opruge ili gewinde . Gevinde lako saznas koje ako odes u ducan i pitas trgovca najlakse i bezbolnije ti je tako.

Link to comment
Share on other sites

Sta rec na skoro vecini foruma ti je tako kad dodjes da te ljudi teze prihvate , ali ovdje te nikako ne prihvate jer ovo je poseban forum a sada zasto necu u detalje.

Bijeli rs se ne razlikuje nista vise od crnog rs-a a ako zelis spustit auto opruge ili gewinde . Gevinde lako saznas koje ako odes u ducan i pitas trgovca najlakse i bezbolnije ti je tako.

Nije istina... ja sam siguran da vise o tome moze saznati ovdje na forumu od ljudi koji su isprobali neke stvari nego od nekog prodavaca koji ima gevinde za alfe, golfove, honde i renaulte...

neka malo saceka, kada dodje netko sa 197 tko ima napravljen ovjes napisati ce mu svoje misljenje o tome sto ima na autu :hey:

Link to comment
Share on other sites

distance 20mm nisu potrebne? jeli ih uopce pametno uzimat s obizorm na ceste u rijeci? bolje izgleda, ali da li je pametno?

ja imam 20mm distance i eibach opruge i nigdje mi ne struze , xman ima eibach i 17mm i isto mu ne struze

Link to comment
Share on other sites

isto tako ne znam da li je ICE primjetio ali koliko sam shvatio Balev i Maminja prodaju svoje bijele sportove....... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ok...zanimaš se za Clio RS. Super auto, pogotovo bijeli...ide lijepo kad se malo otvori...ali ima već na forumu dosta o tome. Potraži malo, jedno vrijeme je bilo 5 topica paralelno o doradama Clia 197.

...ostavit ću ti ovo otvoreno, onaj ću pobrisati...ali ipak bi bilo dobro da baciš oko malo na već postojeće teme o tome. Ima dosta materijala za čitanja. Onda postavi tu neki upit ako tamo ne nađeš šta te zanima.

ima jako puno o clio rs-u, to imas pravo, i sve sam procitao, ali otvorio sam ovu temu u nadi da cu i slike bijelog clia malo spustenog s distancama vidjet, znas ono, da mogu rec E TO JE TO! :) i najvise me interesira upravo u vezi distanca, ako ih je pametno stavljat s obzirom na lose ceste kod nas.. ako se malo brze pogodi sahtu koja je 5 cm unutra da li postoji rizik od pucanja distance ili slicno? clio ima dosta uvucene kotace, bar se meni tako cini a citam po forumu da dosta ljudi misli isto i stavljaju 20 mm distance uglavnom.. pa bi volio cut iskustva :)

@ Shad - upravo to, sacekat cu da mi netko tko ima iskustva s time kaze tocno svoje dojmove, pluseve i minuse..

@ Safrane - e hvala, prije sam citao tu temu, vidio sam sad slike, on ima distance i to je ono sta sam trazio! hvala! jos kad bi on jos dojmove rekao bilo bi super, ali pustit cemo covjeka.. po potpisu se tek iskrcao s broda, pa neka uziva! :)

@ scuka - gore sam napisao sta me intereseri za distance, pa bi li mogao odgovorit ako nije problem? je to 100% sigurno da nista nece puknut i slicno? nema straha za sarafe posto su duzi i to? imas neku sliku di se dobro vidi koliko je kotac vani s obzirom na blatobran? i ako imas sliku cijelog auta da vidim koliko je oprugama spusten? koliko cm dole? ja sam mislio oko 4 da bi bilo taman ok s obzirom na originalne amortizere i da se ne mora kratit vilica amortizera..

@ Zrmi RS - evo sve sam gore napisao, ako znas nesto o tim stvarima bit ce mi drago da napises! i sorry sta cu te razocarat, ali stvarno imam 19 tj 20 godina..

@ bad&blue - primjetio sam iako mislim da sam negdje procitao da ga balev vise ne prodaje.. a ionako mi njegov ne odgovara jer trazim komplet serijalu sta se motora tice.. od maminje je isto super, ali mi je 20k eura malo puno.. ne mislim da auto toliko ne vrijedi, nego ciljam na obicnog sporta ne r27 i vidio sam u oglasnicima sa svom oprem osim recaro se prodaje za 17k eura i ima 7500 km, znaci nov auto prakticki..

p.s. vjerojatno se ni meni nebi dalo citat da vidim ovoliki post :D

Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites

si stavljal kad distance na svoj auto? da jesi bi primjetil i 1 cm, a kamoli tek 2!! vidi se vidi, i to kak!

Link to comment
Share on other sites

si stavljal kad distance na svoj auto? da jesi bi primjetil i 1 cm, a kamoli tek 2!! vidi se vidi, i to kak!

ma si lud! 5 cm odma i bok! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam nisam stavljo na svoj jer estetski se ne primjeti a drzanje zavoja to isto ne bih znao . Cekam da mi dodje 525i e60 ovJ ili sljedeci tjedan pa cu onda stavljlat na njega

Link to comment
Share on other sites

@ bad&blue - primjetio sam iako mislim da sam negdje procitao da ga balev vise ne prodaje.. a ionako mi njegov ne odgovara jer trazim komplet serijalu sta se motora tice.. od maminje je isto super, ali mi je 20k eura malo puno.. ne mislim da auto toliko ne vrijedi, nego ciljam na obicnog sporta ne r27 i vidio sam u oglasnicima sa svom oprem osim recaro se prodaje za 17k eura i ima 7500 km, znaci nov auto prakticki..

p.s. vjerojatno se ni meni nebi dalo citat da vidim ovoliki post :D

evo ja procitao :laugh:

pred malo je u topicu gdje Hans trazi sporta ponudio svog, ali neka se sam izjasni ;)

sto se tice dorada moguce ih je skinut ali bi vjerojatno kao i vecina clanova foruma brzo sam potrazio nesto slicno kad bi se malo uhodao pa one meni ne bi predstavljale problem pri kupnji :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam nisam stavljo na svoj jer estetski se ne primjeti a drzanje zavoja to isto ne bih znao . Cekam da mi dodje 525i e60 ovJ ili sljedeci tjedan pa cu onda stavljlat na njega

kad je auto prvo spusten do ruba blatobrana bez distanci, i onda ih stavis.. ogromna razlika se vidi.. kao sta je pere rekao.. i 1 cm se odmah vidi, kamo li 2!

@ bad&blue - ma kuzim te, jos prije 3-4 godine sam gurao svu lovu u skuter i pokusavao ga napravit da ide kao neki skuter od 125 ccm.. postigao sam sta sam htio, ali to je jama bez dna.. potrosni dijelovi su postali skuplji i OSJETNo kratkotrajniji, a i vitalni djelovi tipa lezajevi radilice, radilica, klip.. sve odlazi puno brze.. nije vjerojatno bas najbolja usporedba, ali eto, volio bi da ne moram sarafat previse po auto ako je to ikako moguce :)

Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites

@ scuka - pogledao slike, to sam i trazio, odlicno izgleda rs!!! da su jos felge crne bio bi 100% po mom gustu :) svaka cast!

Link to comment
Share on other sites

Topic je pročišćen, stvaranje sapunice nije uspjelo.

.:ICE:. je otvorio topic gdje u uvodnom postu potražuje odgovore na tehnička pitanja.

Svi odgovori koji izlaze iz tih granica, smatraju se Offtopicom.

Držite se teme i budite konstruktivni u odgovorima, ili jednostavno nemojte pisati.

Smatram nepotrebnim prijetiti banovima, jer znate pravila igre.

Link to comment
Share on other sites

Postam ti slike mog auta danas ili sutra....stay tuned....

Imam KW V3 i ubijen je do poda (fali mu jos malkice..) i ovjes je dobar, naravno ima razlike izmedju R27 i normalnog sporta. Imam tvrdje stabilizatore tako da je malo direktniji i tvrdji na volanu (ima i 20mm distance utjecaj na to).

Auspuh ti je KTR Pro Exhaust i mnogi ce se sloziti da je preglasan ali ja i Balev NE, taman je kako CS treba urlati i pucati...

Vidjet ces sve ubrzo.

P.S. Imas NOVI NOVCATI R27 #2807 Bijeli kao i moj sa istom opremom za nekih 160 000 Kn u GASPEROVA U SPLITU!!!

Link to comment
Share on other sites

e hvala maminja, ali ne moras se mucit jer sam vec pogledao slike u tvojoj temi i clio ti je stvarno prekrasan! hvala za informaciju, steta sta ne mogu odmah reagirat na to.. jer mi tata s broda dolazi tek krajem sestog mjeseca, i onda krecemo u realizaciju jednog od mojih snova :)

Edited by .:ICE:.
Link to comment
Share on other sites

Prvo , nadam se da ćeš ubrzo realizirati svoj san, i doći u vlašništvo sporta.

Drugo, distance svakako gore i nećeš imati nikakvog beda, ako te ne smeta malo više blata kojeg će gume bacati po boku auta za kišnih dana,

I treće, nadam se samo da nećeš obarati brzinske rekorde po Kostreni :hey:

Link to comment
Share on other sites

Prvo , nadam se da ćeš ubrzo realizirati svoj san, i doći u vlašništvo sporta.

Drugo, distance svakako gore i nećeš imati nikakvog beda, ako te ne smeta malo više blata kojeg će gume bacati po boku auta za kišnih dana,

I treće, nadam se samo da nećeš obarati brzinske rekorde po Kostreni :hey:

za prvo, hvala! :)

za drugo, sigurno ce ici gore, opet sam pogledao od maminje slike i super su slike usporedbe, bas se vidi razlika.. punopuno bolje je s distancama! :)

za trece, vidim da si iz rijeke pa cu ti napisat samo da spane po kostreni ostavljam onima koji su to i dosad radili, siguran sam da znas na koga mislim ;) svaki put kad sam bio dole na parkiralistu nekakvo s**nje se desilo.. ili je netko razbio auto, ili je skoro pokupio nekog slucajnog vozaca koji je prolazio onuda itd.. za to im je ona xy lokacija savrsena, neka se drze toga i cim prije zaborave kostrenu :)

Link to comment
Share on other sites

sad sam ti slike pogledao, auto je slikan u doljnjem naselju u pavekima! ja sam u pavekima, ona kuca na zavoju sta je nedavno dignut zid koji jos nije zavrsen i ona zatvorena ograda :)

viđao sam tvoj auto po gradu, ako se ne varam par puta sam ga vidio parkiranog ispred susacke bolnice.. jako mi se svida jer je s ukusom napravljen i kad ga se vidi ovako u prolazu jedino ga zadnji branik izdaje da nije RS :) svaka cast!

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.