Jump to content

Balev Clio sport 197


.:ICE:.

Recommended Posts

balev vec duze ne odgovara, vjerojatno nije zainteresiran za prodaju..

posto puno ljudi nudi zamjenu za minia (uglavnom se radi o vecim i jacim autima) postat cu tu ako je netko zainteresiran za zamjenu mini cooper-a 2004. godiste za clio rs 197 uz moju nadoplatu neka se javi na pm..

tata je kontaktirao i maminju, ali je cijena dignuta sa 17 na 20 tisuca eura, a to mi je previse cak i za r27 jer je novi clio 200 izasao i kosta 22 tisuce eura :)

pa onda je oko 19k eura, sta je jos gore! :D pa ovo je jos 197-ica, 2008. godiste, ph2 je na trzistu.. a ja sam isto blesav, on ga ni ne zeli prodat ocito :D to je oglas radi zene ili nesto slicno :) steta, svidao mi se auto, 17000 bi imao odmah..

@ balev - nema problema, mislio sam da nisi zainteresiran pa da zato nisi odgovorio.. znam da nije bas serijala, ali poslat cu ti jos jedan pm pa cemo pricat :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • .:ICE:.

    19

  • Coupe RS

    3

  • Zrmi RS

    3

  • Shogun

    3

p.s. salio sam se malo, ne prozivam maminju ni nista slicno, shvacam koliko je ulozeno u auto i normalno je da ja hocu kupit za manje i on prodat za vise! eto, to nije bilo fer od mene i ispricavam se! :)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.