Jump to content

Balev Clio sport 197


.:ICE:.

Recommended Posts

sad sam ti slike pogledao, auto je slikan u doljnjem naselju u pavekima! ja sam u pavekima, ona kuca na zavoju sta je nedavno dignut zid koji jos nije zavrsen i ona zatvorena ograda :)

viđao sam tvoj auto po gradu, ako se ne varam par puta sam ga vidio parkiranog ispred susacke bolnice.. jako mi se svida jer je s ukusom napravljen i kad ga se vidi ovako u prolazu jedino ga zadnji branik izdaje da nije RS :) svaka cast!

Je, često sam u pavekima jer mi je cura doselila tamo prije godinu i pol, a kod bolnice radim....hvala za auto, i ako bude sve ok sutra će biti gore drugi branik.

Ne RS, već onaj od GT modela....

Što se tiče kostrene, potpuno se slažem sa tobom i drago mi je da tako razmišljaš, još jednom puno sreće u pronalaženju tvog auta iz snova :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • .:ICE:.

    19

  • Coupe RS

    3

  • Zrmi RS

    3

  • Shogun

    3

ja imam 20mm distance i eibach opruge i nigdje mi ne struze , xman ima eibach i 17mm i isto mu ne struze

napises samo ponovo koliko ti je spusten auto? mislim da si napisao iza 20 a naprijed 25 od eibacha opruge, ali nisam siguran jer je obrisano

Link to comment
Share on other sites

Samo pazi da ti auto snova ne zada noćne more. :bigl:

nisam praznovjeran, ali svejedno pregrizi jezik :laugh:

Link to comment
Share on other sites

zahvaljujem! :)

u Zrmijevoj temi sam procitao da sa 20mm distancama guma struze/lupa u blatobran? jesi imao ti takvo iskustvo kod brzeg prolaska kroz zavoje ili na rupama, lezecim policajcima i slicno?

mislim da smo ti odgovorili na to pitanje ;)

Link to comment
Share on other sites

mislim da smo ti odgovorili na to pitanje ;)

istina.. u isto vrijeme sam postao u 2 razlicite teme da procitam cim vise iskustva :)

Link to comment
Share on other sites

ja imam eibach i distance 17mm i kod jaceg ulaska u zavoj cuje se struganje gume po blatobranu. ili recimo kad pri vecoj brzini naletis na neku rupu ili ulegnuce, a pogotovo na neku izbocinu na autoputu ( spojevi asfalta na mostovima itd...)

ne desava se to precesto al tu i tamo se desi, sto se manifestira jos cescim ispadanjem blatobrana van.

auto zgleda s tim bolje i ko ga hebe, ja to nebum skidal.

najveci minus ti je da ti je auto non stop zmazan.

Link to comment
Share on other sites

Meni nije samo jasno ko tu serenda.Neko ima Kw V3 gewinde i ima jos 2cm distance pa mu nestruze nikad a netko ima eibach 17mm pa mu nekad zastruze :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Meni nije samo jasno ko tu serenda.Neko ima Kw V3 gewinde i ima jos 2cm distance pa mu nestruze nikad a netko ima eibach 17mm pa mu nekad zastruze :nezna:

ja sam iskreno zbunjen sad :??:

pa sta je moguce da su razliciti od modela do modela?! :??: ma nemoguce je...

opet mi je cudno da struze (ne kazem da vam ne vjerujem naravno) jer kad vidis serijalu 197, bas ima mjesta pod blatobranom! ali ono, primjetno ful.. ne znam, najbolje stavit i probat na kraju :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam iskreno zbunjen sad :??:

pa sta je moguce da su razliciti od modela do modela?! :??: ma nemoguce je...

opet mi je cudno da struze (ne kazem da vam ne vjerujem naravno) jer kad vidis serijalu 197, bas ima mjesta pod blatobranom! ali ono, primjetno ful.. ne znam, najbolje stavit i probat na kraju :)

ja sam skuzio vec davnih dana da svatko govori iz svog osobnog iskustva ili laze ili nece reci.ali ja cu uzeti ove od 2cm samo da dodju pa cu ti reci iz prve ruke jel istina.jucer sam zvao i samo imaju jedne od 2cm na stanju a ove druge se jos cekaju.oduzilo se je a sad kad ce neznam.

modeli su isti i nije moguce ;)

recimo ja sam pricao s frendom(nije vise ovdje) bero xman i rekao mi je iz prve ruke a on ima 17mm i jos stane ajme.spusten mu je auto s eibachom.amaminja ima kw v3 i nikad mi nebih lagao. ;)

Link to comment
Share on other sites

mislim da sve to zavisi od puteva i od stila voznje :)

ja bih se zakleo da je meni strugao tochak po blatobranu a imam samo eibach opruge... Idem malo brze u krivinu i odjednom ulegnuce (ko' u zemlju propao :laugh: ) i eto.

Ko ce da se shminkerishe moze da stavi i H&R stelujuce amortizere i distance od 30mm i ako polagano vozi - nema problema :hey:

Link to comment
Share on other sites

meni s jednakim (13mm) distancama struze s jedne strane, a s druge ne... detaljnim pregledom sam ustanovil da mi je lijevi kotac izboceniji cca 5 mm u startu!! to jos kod nikog nisam videl... hebiga... francuz... sad na ljevom imam tanju distancu :D

da nadodam... vjerojatno ima i veze istrosenost amortizera, ak je vec izmuceni, ode nize na grabi i dodje do kontakta... :nezna:

Edited by pere
Link to comment
Share on other sites

Meni nije samo jasno ko tu serenda.Neko ima Kw V3 gewinde i ima jos 2cm distance pa mu nestruze nikad a netko ima eibach 17mm pa mu nekad zastruze :nezna:

Moguće je da je netko s KW-om dobio i još malo negativnog camber nagiba zbog drukčije izbušenih rupa ili same konstrukcije tih gewinda pa mu je kotač u donjem dijelu više van a u gornjem manje...pa ne struže. A i šta ga više spuštaš to više ide u minus, bar na Cliu II...a od Maminje auto je zabijen u pod.

A i ovo šta pere kaže...oprugom spuštaš auto ali kotač opet istitrava jednako kao kod tvorničkog auta...a s KW-om je sve to podešeno na tvrđe pa se kotač manje giba kad naleti na rupu.

Link to comment
Share on other sites

Imao sam KW V3 i u jakom zavoju mi je uvijek zastrugalo. Nisam imao distance.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ovako, odluceno je, u nedjelju se prodaje mini cooper i kupuje se 197..posto mi se 200 ne svida uopce, mada ga jos uzivo nisam vidio, ali svejedno..

ako znate nekoga da prodaje 197 javite ovdje.. volio bi da je bijele ili crvene boje i da ima xenon i elektricno sklapanje retrovizora (znaci paket vidljivosti) ostala oprema mi je apsolutno nepotrebna, tako da je cak i prednost ako nema automatsku klimu, karticu itd.. i recaro siceve bi bilo super, ali nije uvjet...

znam da mozda trazim previse za polovan auto, ali jbg nada umire posljednja, nadam se da cu naic na dobar primjerak da je blizu mojim zahtjevima.. :)

valjda nisam fulao temu, htio sam tu stavit u nadi da cu dobit vise odgovora :)

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

pitaj Baleva :hey:

Ne,probaj auto od Baleva,zvuk je bolesno dobar kako izvana tako i u kabini.

Slobodno mu se javi na PM,znam da je jedno vrijeme prodavao auto sad ne znam jeli odustao od prodaje!?!?

btw nijedan Clio nema tako dobar zvuk kao njegov a i najbrži je 197 u rvata!

Link to comment
Share on other sites

Ne,probaj auto od Baleva,zvuk je bolesno dobar kako izvana tako i u kabini.

Slobodno mu se javi na PM,znam da je jedno vrijeme prodavao auto sad ne znam jeli odustao od prodaje!?!?

btw nijedan Clio nema tako dobar zvuk kao njegov a i najbrži je 197 u rvata!

poslao sam mu pm.. hvala tebi i Dinnek-u na informaciji.. ima li netko slike doticnog auta?

pere - pisem u da ne otvaram novu temu, jer se u biti i nadovezujem na ovu

Link to comment
Share on other sites

balev vec duze ne odgovara, vjerojatno nije zainteresiran za prodaju..

posto puno ljudi nudi zamjenu za minia (uglavnom se radi o vecim i jacim autima) postat cu tu ako je netko zainteresiran za zamjenu mini cooper-a 2004. godiste za clio rs 197 uz moju nadoplatu neka se javi na pm..

tata je kontaktirao i maminju, ali je cijena dignuta sa 17 na 20 tisuca eura, a to mi je previse cak i za r27 jer je novi clio 200 izasao i kosta 22 tisuce eura :)

Link to comment
Share on other sites

balev vec duze ne odgovara, vjerojatno nije zainteresiran za prodaju..

posto puno ljudi nudi zamjenu za minia (uglavnom se radi o vecim i jacim autima) postat cu tu ako je netko zainteresiran za zamjenu mini cooper-a 2004. godiste za clio rs 197 uz moju nadoplatu neka se javi na pm..

tata je kontaktirao i maminju, ali je cijena dignuta sa 17 na 20 tisuca eura, a to mi je previse cak i za r27 jer je novi clio 200 izasao i kosta 22 tisuce eura :)

Novi CLIO 200 sa cup opcijom se može kupiti za 139 000 kn (149 000 kn je cijena auta sa popustom koji inače iznosi 12 000kn + 10 000 kn dole ako se kupuje preko Renault financiranja),tako da cijena od 22k€ ne drži vodu.

:hey:

Link to comment
Share on other sites

balev vec duze ne odgovara, vjerojatno nije zainteresiran za prodaju..

posto puno ljudi nudi zamjenu za minia (uglavnom se radi o vecim i jacim autima) postat cu tu ako je netko zainteresiran za zamjenu mini cooper-a 2004. godiste za clio rs 197 uz moju nadoplatu neka se javi na pm..

tata je kontaktirao i maminju, ali je cijena dignuta sa 17 na 20 tisuca eura, a to mi je previse cak i za r27 jer je novi clio 200 izasao i kosta 22 tisuce eura :)

Skroz sam u guzvi i zaboravio sam ti odg. sorry..

Mozda bi ga i prodao ali vise bas i nije serijala pa ako te takav zanima javi se.. cijena bi bila cca 17000e

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.