Jump to content

Podruznica Karlovac - Predstavnik Newbie


newbie

Recommended Posts

a cuj... neam pojma jos... ovisi kak ce bit stanje sa faxom... za ostale neznam dal bi isli..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    361

  • darko

    137

  • Roberto

    84

  • Goran_KA

    71

auuuuu to nam je ipak malo predaleko....

svaki vikend sam negdje.... zg,ka...... rodjendani,krstitke itd.....sanjam vec vikend da neidem nikuda....sanjam!!!!!!!!!!! :tup: :tup: :nezna:

Link to comment
Share on other sites

auuuuu to nam je ipak malo predaleko....

A joj, predaleko. :doh: Mladi dečki, autocesta.... Kako sam se ja uputio na dan iz

Link to comment
Share on other sites

ma nije daleko... ako ja prodem sve ispite, onda idem 100% ... tako mi mlijeka u prahu :zubo:

Edited by newbie
Link to comment
Share on other sites

sto se tice autoceste...radje bi isao po staroj....nekako mi se lijepse vozit...bas se pitam zasto

Link to comment
Share on other sites

sto se tice autoceste...radje bi isao po staroj....nekako mi se lijepse vozit...bas se pitam zasto
Kad sam prošli put išao u prosincu po onom snijegu zahvaljivao sam Bogu na autocesti jer je po takvim uvjetima zbilja lakše njom voziti. Kad je cesta suha bolja je D1. Veći gušt za voziti. Pogotovo tamo prije Knina gdje nema naselja a cesta se spušta niz brdo. To je gušt za voziti.U slučajevima da se ide ovako na dan mislim da je jednostavnije barem u jednom smerju autocestom.
ma nije daleko... ako ja prodem sve ispite, onda idem 100% ... tako mi mlijeka u prahu :zubo:
Sretno s ispitima :yeah:
Link to comment
Share on other sites

vis ja uopce nisam znal da ne newbie sprema....ovakak idemo zajedno...vis vis ni to losa ideja...

slazem se dalibore..po zimi je bolja autocesta...al po ljeti redje prodem starom

Link to comment
Share on other sites

Sigurno da se do Splita ne ispalti ići solo u autu.

Skupite ekipu, 4 u 1, e onda se isplati.

Ma već je i 2 u 1 ispaltivo.

Organizirajete se malo :plazi:

Link to comment
Share on other sites

sve cemo se dogovorit jos... sam da fax prode dobro... budemo nastavili dogovore tam u odgovarajucem topicu kad bu vrijeme za to...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo danas imali mini meet i to neočekivani...dalibor,newbie i ja..na tifonu u klc....dalibore drago mi je što sam te upoznao.... :hey: :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ma tak je najjednostavnije..uz glavnu cestu je ...a ne da covjek trazi neke skrivene parkinge po gradu..LOL..

a i konobarica mi se dopala na tifonu..mogli bi se tamo cesce naci... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

a i konobarica mi se dopala na tifonu..mogli bi se tamo cesce naci... :bigl:

Ma bje

Link to comment
Share on other sites

dobra...a sto se tice felgi trebale su danas leć na auto ali jos nisu dobili kod vulkala te koje sam ja htjel...slj.tjedan...

a kaj se tice konobarice....moze i koji puta auto natocit...cist dost...za sastrane malo....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

e 'vako, ajmo se probat nać' u slijedeću nedjelju, dakle 11-og 5-og, tekuće godine tamo negdje popodne poslije utrke f1, 16:30, na istom mjestu, parking kod doma HV. nismo već dugo, naravno da su pozvani svi zainteresirani iz karlovca i bli

Link to comment
Share on other sites

a cuj.. zasto ne? :bigl:

mozda si i vopi donesem da mi bude jos zanimljivije :bigl:

Link to comment
Share on other sites

^^ kaj ti nije dost pive... bokte, pijemo vec 3 dana za redom a tek je petak...

vidimo se naravno... :hey:

Link to comment
Share on other sites

e da, sad mozemo i na poligon posto je otkljucan uvijek..

kolko se sjecam, neko je reko da mu se sviđa :zubo: mozda bude zanimljivo :bigl:

Link to comment
Share on other sites

o da... onda se nademo na poligonu svi... :)

Link to comment
Share on other sites

Moze onda na poligonu...probat cu ja nabaviti čunjeve pa pocistimo teren i malo se vozimo....

Link to comment
Share on other sites

ko bi ono pocistio, mozemo na drugom preko, manjem.. mozda je cisci kaj..

Link to comment
Share on other sites

Mislili smo pomest malo...samop onaj dio gdi bi vozili..to je za 20 min gotovo ak se primimo posla....

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.