Jump to content

Podruznica Karlovac - Predstavnik Newbie


newbie

Recommended Posts

i ja isto,mrki jel dolazis da malo bolje pogledam tvoj twingo?

imam neke ideje za njega :bigl:

isuse boze za koje si ga sitne novce kupio :lool:

naravno.. :fucka: za sada da :lool:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    361

  • darko

    137

  • Roberto

    84

  • Goran_KA

    71

znaci onda na parkingu kod doma HV... ako neko nezna di je to, neka se javi da ga znamo docekat negdje....

Link to comment
Share on other sites

lega ne negdje..nego na tifonu...nemojmo bezveze bunit ljude ak sam vec objesnil......

..znaci NEDJELJA 16.06 u 17:00 na parkiralištu doma HV-a Karlovac....

1.newbie

2.roberto

3.Goc

4.ivan08

..to je popis za sad...ajde vjerujem da ima jos zainteresiranih...barem da nas se deset skupi za prvi puta...

Link to comment
Share on other sites

ja bi dosao

ali nemam pojma di je dom hv-a

moze li neka karta da se nabaci? ponos mi ne dozvoli da me netko docekuje :bigl:

Link to comment
Share on other sites

evo karta... crveno zaokruzeno je crkva, ide se istom ulicom do plavog zaokruzenog :zubo:

karta1ct7.th.png

Pretpostavljam da je ova dugačka narančasta ona glavna koja ide od autoceste prema staroj, ili ... ?

:doh:

Link to comment
Share on other sites

tako je... pa vidis odma pored narančaste i autobusni i inu... znaci... ova narancasta je brza cesta od naplatnih za zg i vodi prema staroj cesti....

2 danijel: kaj ni lakse da te docekamo, a ne da se tu zahebavamo sa internet điđa miđama ... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

ja bi dosao

ali nemam pojma di je dom hv-a

moze li neka karta da se nabaci? ponos mi ne dozvoli da me netko docekuje :bigl:

docekat cu te ja ak treba :zubo: na starom mjestu

Link to comment
Share on other sites

docekat cu te ja ak treba :zubo: na starom mjestu

o fala fala,razmislit cu o tom prijedlogu

a nekako mislim da je dom hv-a tamo di sam ja i mislio da je... javim ti se :fucka:

Link to comment
Share on other sites

1.newbie

2.roberto

3.Goc

4.ivan08

..i vidim da se darko raspituje..posto je on iz klc-a nadam se da ce doci...to je trenutno...oće još netko doći????

Link to comment
Share on other sites

1.newbie

2.roberto

3.Goc

4.ivan08

5.darko

pa naravno da hocu :klap:

ivane dodjes s twingom?

hoce bit kakav foto zapis...onda bi mogao i malo poprat auto

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

a bilo bi ok kad bi poslikali malo...pa stavimo slikice tu na forum...da se vidi prvi karlovacki miting....ja dofuram fotic...

Link to comment
Share on other sites

ja jos nisam ziher...jer imam utakmicu u nedjelju....al ak dolazim dodjemo ja i goc ziher..i bum fotic dorufooooo :hura:

Link to comment
Share on other sites

nosim i ja fotic... nego... jel kupujem kaj za pit za tamo ili cemo negdje u grad na rundu,dve,tri? :zubo:

Link to comment
Share on other sites

nosim i ja fotic... nego... jel kupujem kaj za pit za tamo ili cemo negdje u grad na rundu,dve,tri? :zubo:

Pa kak si napisao da bi bilo lijepo napravit koji đir po gradu pa onda svratit negdje na neko vidljivo mjesto, naravno sa velikom terasom, ja sam obećao rundu :fucka:

Link to comment
Share on other sites

sprkamo se kod karlovcanke i prodjemo u 047...velika terasa..a centar grada....ima kafica to je najmanji problem...

Link to comment
Share on other sites

1.newbie

2.roberto

3.Goc

4.ivan08

5.darko

6.kiki777

dodjem i ja malo. ipak je to nedjelja i dan za ispijanje sokova.

Link to comment
Share on other sites

sprkamo se kod karlovcanke i prodjemo u 047...velika terasa..a centar grada....ima kafica to je najmanji problem...

ma bezveze.....

DEM nam je tam najblize...a auti na oku! :zubo: :zubo:

Korana - Slap .....moj prijedlog!

Link to comment
Share on other sites

ma bezveze.....

DEM nam je tam najblize...a auti na oku! :zubo: :zubo:

Korana - Slap .....moj prijedlog!

nema beda kolega...lako za kafiće...ima ih na bacanje...di god se okrenes neki kafić...

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.