Jump to content

Podruznica Karlovac - Predstavnik Newbie


newbie

Recommended Posts

znaci u 17.00. ja cu zvati newbija kada cu biti blizu karlovca.pa ljudi nadam se da se vidimo.

moze, al kreni malo ranije tak da si u 16.45h vec u karlovcu pa te ja sacekam kod naplatnih...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    361

  • darko

    137

  • Roberto

    84

  • Goran_KA

    71

ma bezveze.....

DEM nam je tam najblize...a auti na oku! :zubo: :zubo:

Korana - Slap .....moj prijedlog!

To je kod onog devastiranog hotela?

1.newbie

2.roberto

3.Goc

4.ivan08

5.darko

6.kiki777

7.danijelzg

Link to comment
Share on other sites

Evo ja dosao kuci prije 10-15 min,isao sam autoputom do Jaske pa onda starom. Guzva je bila na autoputu pa sam se radje skinuo na staru i stavio mozak na pasu.

Malo sam se po Karlovcu izdivljao kad smo se odvojili na brzu cestu,hebe me to sto zaboravim di sam pa se izivljam na autu :evil:

Bilo je jako dobro,super. Nedostajali su nam neki clanovi koji se nisu pojavili,valjda ce doci drugi put :fucka:

Drago mi je sto sam dosao,doci cu opet. Super nacin za ubit nedeljno popodne.

Svi bili sa 1.2 masinama,moja jedino 1.4 :zubo:

Edited by danijelzg
Link to comment
Share on other sites

bilo nas je 6. nadao sam se da će nas biti još bar dvojica najavljenih :motz: ali i ovako se skupila lijepa ekipica, malo se upoznali, napravili đir po gradu, ošli na kafcu, pričali crnjake :lool: sve u svemu zgodno dru

Link to comment
Share on other sites

uf jakog posla....

eh, da, shvatio sam da sam ja i moj auto najstariji na mitingu.... :deda:

Link to comment
Share on other sites

eh... sta da kazem... bilo super!! popili kavicu finu, slusali kikia kak vadi viceve iz rukava... strasno heheheh.... ivan je legenda :respect: , a danijel ima 200 kubika previse :lool:

edit: darko di si ti bio??? :mad:

Edited by newbie
Link to comment
Share on other sites

eh tako... bilo lijepo... malo potrosili vrijeme na zabavne stvari... ugodno poslije podne... drago mi je sto sam upoznao ivana... a da ne pricam o zgodama sa sudarima.naravno ne zelim izostaviti danielzg-a i njega mi je drago bilo upoznati. smij se daniel 1.2 masinama, ali sam te pratio do naplatnih. :hail: :hail: :laugh: :laugh: :laugh:

Edited by kiki777
Link to comment
Share on other sites

bilo nas je 6. nadao sam se da će nas biti još bar dvojica najavljenih :motz: ali i ovako se skupila lijepa ekipica, malo se upoznali, napravili đir po gradu, ošli na kafcu, pričali crnjake :lool: sve u svemu zgodno dru
Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

^^ ok, opravdan izostanak... dobro da je sve ok zavrsilo...

al goc? kaj je s tobom bilo?

Dečki sorry, imal sam posla doma kaj je trebalo završit do najkasnije 13:00, ali ja nebi bio ja kad si nebi zakompliciral

Link to comment
Share on other sites

^^pazi da idući put pogodiš struju u zidu :jez: , a cijev si mogao zalijepit

Link to comment
Share on other sites

heheehe... pa neznam... kad ocete? ja sam uvijek za... a bilo bi mi drago da dodu i neki ljudi iz zg-a,npr. .... ili rijecka ekipa.... :)

Link to comment
Share on other sites

evo popisa:

za 30.09

1.Newbie

2.Roberto

ovo je tek toliko da otprilike znamo hoce li se ekipa odazvati...za pocetak dok ne krene...pa poslije mozemo si svaku drugu zabiljezit za mitt....JA SAM UVIJEK ZA.....

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.