Jump to content

Grupna tužba - Clio 197


clio197_LPG

Recommended Posts

@ Clio 197_LPG - nisi nit procitao do kraja ono sto sam napisao koliko vidim..a vec si krenuo s nekim napadanjem

ja sam samo rekao ono sto sam mislio i kaj je budi realan bez imalo pretjerivanja i istina

isto tako sam napisao citiram sam sebe: " nikog ne branim, svatko ima svoje razloge i svatko zna svoje i vjerujem da zaista je netko i imao problema, ali dici takvu hajku mislim da nema potrebe! "

nadalje nisam gledao fifth gear niti slusao komentare za auto, nije mi takoder toliko heben da svrsavam na njega, ali autic je za lovu koju kosta odlican i ide vise nego dobro.. o ukusima se ne raspravlja

al da neidemo dalje u OT.. slobodno se javi na PP, reci kaj te muci s autom pa budemo vidjeli mozda se da sta i rijesiti :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • clio197_LPG

    8

  • DU-roller

    7

  • Zrmi RS

    6

  • Target

    6

cekaj, ja tebe ne kuzim. velis sve pet a dva put si mjenjao nosac motora????

znaci to je normalno?

to je ko da velis cura me vara, al ja ju jako volim svejedno...

Pa to me uopće ne zabrinjava i dalje sam oduševljen autom i sve mi je super na njemu.

Taj nosač ide u garanciju tako da mi je svejedno, sigurno nije povod da tužim renault. :)

I ja nisam jedan od onih koji će ako mu auto ne miriši dobro ujutro odmah pisat na forumu i neznam šta izvodit.

Lijepo odem u renault ako mi nešto smeta oni to otklone i mir. Zasad takvih stvari osim tog nosača nije bilo.

Edited by brbo
Link to comment
Share on other sites

Pa to me uopće ne zabrinjava i dalje sam oduševljen autom i sve mi je super na njemu.

Taj nosač ide u garanciju tako da mi je svejedno, sigurno nije povod da tužim renault. :)

I ja nisam jedan od onih koji će ako mu auto ne miriši dobro ujutro odmah pisat na forumu i neznam šta izvodit.

Lijepo odem u renault ako mi nešto smeta oni to otklone i mir. Zasad takvih stvari osim tog nosača nije bilo.

pa sve je to super dok imas garanciju, no recimo meni za pol godine istice, nekima i prije, i sto onda? dal ce ti onda bit svejedno kad ti naplati nosac, ruke, zamjensko vozilo?

da ja imam garanciju dok imam auto, onda me boli dzon, al taj auto ce unutar 3 preostale godine, ako se nastavi kontinutitet kvarova , premasit svoju vrijednost samo u popravcima.

p.s. meni je ok da vi koji nemate problema ne prigovarate , al mi nije jasno da ljudi koji su zaradili novce za taj auto gledaju na zamjenu dva puta nosaca motora kao na nesto normalno...

Link to comment
Share on other sites

Zato ga nakon isteka produženog jamstva prodaš i uzmeš nešta drugo. :)

a nakon isteka garancije nakon dvije godine taj auto vrijedi ko smart, ako i tolko

Link to comment
Share on other sites

a nakon isteka garancije nakon dvije godine taj auto vrijedi ko smart, ako i tolko

tako ti i triba kad se ciganiš sa lpg-om u novom sportu :laugh:

(nisan moga izdržat, dajte mi warn slobodno :cool::rotfl: )

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče produžene garancije, da li ona sve pokriva kao i u prve dvije ili postoji neka kvaka?

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče produžene garancije, da li ona sve pokriva kao i u prve dvije ili postoji neka kvaka?

Naravno da postoji.Produzena ti ne pokriva sve kao i redovna.Doduse ni redovna ti ne pokriva ako u 2g skuris plocice jel.Produzena jamstvo je na dijelove koji se smatraju da u 4 ili 5g nebi trebali otici.Tipa rikne ti tabla kontrolna.rikne mjenjac ili motor.Neki podizac stakla ili tako nesto sto se smatra da bi trebalo trajati.Naravno uz one stvari koje se pod tim ne smatraju morat ces ti doplatiti jedan dio a Renault ce ti financirati ostalo.

Imam komentare i na ostale stvari sto se tice kvarljivosti 197 ali ako se mene pita taj auto je sve samo ne kvalitetan.Problemi se kod mene i dalje nastavljaju ali jel zaista vrijedno da napisem sve ono sto je riknulo i rikava u 2g.Nije pa mi se i neda a sumnjam da bih imao dovolno mjesta za pisanje.U 197 sto se toga tice sam jako razocaran.

Link to comment
Share on other sites

Znači, letvu volana nebi mjenjali pod produženim jamstvom?

to bi trebali sigurno ako je neispravna

Link to comment
Share on other sites

Samo da napomenem da nije ni pisanje Renaultu HR bas rješenje jer sam ja svoje pismo uputila 29.12. na koje sam dobila odgovor da posaljem broj sasije pa ce mi se javiti i najkracem vremenu. Uopce se nisu javila pa sam poslala sljedece pisamce cetvrtak, znaci 14.01 i na to pismo mi nisu nista odgovorili. NAravno, ne saljem pisma nego mail. hahaha. :D

A servis se ne javlja, mada su rekli da ce dio koji trebaju zamjeniti doci do nove godine. Iskreno, ne znam kom da se obratim. Ici preko odvjetnika..nemam nikakav dokaz za ovo zadnje s**nje sto je napravljeno, osim moje rijeci protiv njihove... ne znam-luda sam.

trebas cekati mjesec dana da ti odgovore,mozda cak i malo vise ako je slano mailom s njihove stranice.barem je tako bilo u mom slucaju.nemoj slati mail za mailom dok neprodje to vrijeme i ako su rekli da ce ti odgovoriti vjerujem da sigurno hoce. i ja cekam dijelove ovdje kod nas ajme ali sta je tu je, takva im je situacija i tu se nista nemoze osim biti dosadan i cekati da dodje

Link to comment
Share on other sites

... nemoze osim biti dosadan i cekati ...

to je ključno ako želiš da sve bude u redu i po tvome

Link to comment
Share on other sites

to bi trebali sigurno ako je neispravna

Meni su u dva servisa rekli da ima lufta, ali ne dovoljno za zamjenu pod garancijom. A u trećem su rekli da nema uopće lufta. LOL, ni sam neznam više što da mislim oko toga. U sedmom mjesecu kad istekne garancija će naravno svi reć da treba mjenjat, samo da uzmu novce.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.