Jump to content

Cardakov ph quick


cardak

Recommended Posts

Tek sada vidjeh, cestitam i sretno sa radovima.

Moze li se skinuti ono nesto na farovima?

To ti je polakirano iznutra na faru. Uživo izgleda puno bolje nego na slici :cool:

Link to comment
Share on other sites

To ti je polakirano iznutra na faru. Uživo izgleda puno bolje nego na slici

Ipak šteta šta je polakirano iznutra, možda izgleda ok uživo...ali bez toga je ipak ljepše.

...daj ajde, natukni malo šta će biti s mašinom??? Čisto sumnjam da će serijala ostati auto šta se motora tiče.

Link to comment
Share on other sites

Uf baš mi dobri ovi sportovi... nadam se da budem jednog dana imao sporta!!

nego sretno s radovima :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Nikad se nezna, ali mislim da neću dirati mašinu ;)

Link to comment
Share on other sites

kupovina i odabir auta, svaka cas prva liga, nema sta..... :hura:

Boja na kolima :jez::aua::tup::hdbg::hail::party::wub:

dimenzija gume :respect:

jos samo patos i to je to, jedva cekam da ti stignu amorti, jos hr gewinde kao sto planiras, pa to je onda mnogo ozbiljna prica....kao da sam ti ja rekao sta sve da radis i koji redosledom :lolc::rotfl::rotfl::rotfl:

Samo napred i daj jos neke slike.... :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

End it goes something like this :cool:

post-1713-12674617089533_thumb.jpg

post-1713-12674619379934_thumb.jpg

post-1713-12674620731069_thumb.jpg

post-1713-12674622273815_thumb.jpg

post-1713-12674623725553_thumb.jpg

post-1713-12674625302335_thumb.jpg

post-1713-12674626440233_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

auto je za izdrkat...jedinu stvar sta bi promjenio je podloga farova...meni bas ne lezi...ali ako kazes da treba vidjeti u stvarnosti, onda ti vjerujem :dobroje::hail:

Link to comment
Share on other sites

meni ovo super izgleda

malo felgice, malo spustit i to je to

ma cs je zakon :hail:

karting :hura:

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Gewinde su Raceland

Link to comment
Share on other sites

meni sve super osin svitala, radije ispolirat originalne, dosta bolje bi izgledalo

ovako se smanji dobar dojam sprida

Link to comment
Share on other sites

ALOOOOOOOOOOOOO!!!

LJUDI, FAROVI SU POFARBANI IZNUTRA, I TREBAO BI MJENJATI FAROVE, ZATO DOSTA O FAROVIMA ;)

Link to comment
Share on other sites

super izgleda,eventualno da dodas sistancijale,lezanje ce biti puno bolje,a o izgledu da ne pricam.

Link to comment
Share on other sites

Gewinde su Raceland

Kolko love? Varijanta samo spustanja ili i stelanja tvrdoce..?

Link to comment
Share on other sites

Mrakaca je autek...

nego, kaze Max da si izvukao nekakvu shesticu, pa kada stignes sve napraviti??

:hail: :hail:

Edited by Mr. E
Link to comment
Share on other sites

jako sam ljubomoran..

:hail::hail::hail:

da je meni jedan takav ili sličan.. hehe

P.S. jel se mogu naručiti na kakav demo drive kad navratim u zg? :zubo:

Link to comment
Share on other sites

To je sad to Šokre...vidio sam još u subotu slike na mobu, žao mi je što nismo imali vremena za doć do tamo da vidim auto uživo - ali i ovako je yeeebeeenicaaaa. Gewinde odlične...

...zanima me samo zašto si se odlučio na 195/40/16 dimenziju guma...?? Ako se ne varam dosta je skuplja od 195/45...jedino možda auto mrvu bolje ide sad s ovim gumama.

Link to comment
Share on other sites

To je sad to Šokre...vidio sam još u subotu slike na mobu, žao mi je što nismo imali vremena za doć do tamo da vidim auto uživo - ali i ovako je yeeebeeenicaaaa. Gewinde odlične...

...zanima me samo zašto si se odlučio na 195/40/16 dimenziju guma...?? Ako se ne varam dosta je skuplja od 195/45...jedino možda auto mrvu bolje ide sad s ovim gumama.

sorry još jednom, jednostavno nisam stigao, trebao sam i ja ići do njega ali nisam otišao, navečer sam vidio uživo, provozao i sviđa mi se...

Edited by Dinnek
Link to comment
Share on other sites

sorry još jednom, jednostavno nisam stigao, trebao sam i ja ići do njega ali nisam otišao, navečer sam vidio uživo, provozao i sviđa mi se...

Ma daj Dino, nema frke uopće...pokupio si me na velesajmu, vozio u Meguste, vozio vamo tamo milijun puta...imao si posla i sve 5. Ima dana...nije Zg na kraj svijeta. :klap:

Link to comment
Share on other sites

auto je mrak a u zivo jos bolje... al cisto sumnjam da ce ostat serijala

Link to comment
Share on other sites

Kolko love? Varijanta samo spustanja ili i stelanja tvrdoce..?

Nema štelanje tvrdoće, a rijetko koje i imaju štelanje tvrdoće za clia

Mrakaca je autek...

nego, kaze Max da si izvukao nekakvu shesticu, pa kada stignes sve napraviti??

:hail: :hail:

Došlo je lepo vrijeme, pa se sve stigne. Budem stavio sliku motora. Uglavnom, radi se clio petica, 6ica Yanmaha i sad mi megane stiže sa lakiranja

To je sad to Šokre...vidio sam još u subotu slike na mobu, žao mi je što nismo imali vremena za doć do tamo da vidim auto uživo - ali i ovako je yeeebeeenicaaaa. Gewinde odlične...

...zanima me samo zašto si se odlučio na 195/40/16 dimenziju guma...?? Ako se ne varam dosta je skuplja od 195/45...jedino možda auto mrvu bolje ide sad s ovim gumama.

Zato jer mi se ta dimenzija sviđa i zato kaj mogu onda još sporta zagevindati a da ne struže :zubo:

Evo na Yamahicu se stavljaju nove naljepnice, jer Grobnik je još malo :hura:

post-1713-12674867534939_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.