Jump to content

Cardakov ph quick


cardak

Recommended Posts

pa cek, onda nema razlike izmedu socijala 1.2 16v i sportove? zbog 1mm mi se ne isplati to nabavljat...

Ma 22 ili 23 milimetra ovisno jel phase1 ili phase2 182...na to sam mislio kad sam rekao da je ovisno o modelu.

...i sad vidim na stranicama Powerflexa da je 22 ili 23 mm selen na krajevima štange...a na sredinu idu 23 ili 25 mm...dakle to je debljina stabilizatora. Nemam pojma kako je na 1.2 16v. I ne mora značiti da ako su iste debljine da se jednako torzijski uvijaju. Ponašanje materijala kad na njega djeluju sile ne ovisi samo o debljini nego i o njegovim svojstvima.

I da...OT smo i to debelo.

Link to comment
Share on other sites

:rotfl:

Odlično izgleda, cijeli auto je baš ratnik, tako i farovi stoje :dobroje:

JA bio u EVO IX miceku, možda ga je Čardak skužio na industrijskoj :bigl:

Link to comment
Share on other sites

:rotfl:

Odlično izgleda, cijeli auto je baš ratnik, tako i farovi stoje :dobroje:

JA bio u EVO IX miceku, možda ga je Čardak skužio na industrijskoj :bigl:

Je, je! Skužio sam miceka kako skreće iza Coca Cole u poslovnu zonu Žitnjak :dobroje:

Auto ima Powerflexe na vilicama i balans štangi, nove gewinde (kakve su takve su, meni su stvarno OK), nove Continetal conti sport 2, neriktane nagibe, pa si prosudite kako auto leži ;)

Novi zamjenski farovi za mene dođu 500 kn, 2 komada. Tako da ću vjerojatno i to zamjeniti kad vas to toliko hebe :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Je, je! Skužio sam miceka kako skreće iza Coca Cole u poslovnu zonu Žitnjak :dobroje:

Auto ima Powerflexe na vilicama i balans štangi, nove gewinde (kakve su takve su, meni su stvarno OK), nove Continetal conti sport 2, neriktane nagibe, pa si prosudite kako auto leži ;)

Novi zamjenski farovi za mene dođu 500 kn, 2 komada. Tako da ću vjerojatno i to zamjeniti kad vas to toliko hebe :plazi:

Auto ti je bomba!

Link to comment
Share on other sites

Novi zamjenski farovi za mene dođu 500 kn, 2 komada. Tako da ću vjerojatno i to zamjeniti kad vas to toliko hebe :plazi:

:hail: :hail: :hail: :hail: :hail: :hail:

Link to comment
Share on other sites

ma auto je bomba.....predobro izgleda :)

e i tata bi sine :))

Link to comment
Share on other sites

to je sve kaj mu imaš za reć jel :rotfl:

otprilike...

Link to comment
Share on other sites

Ma 22 ili 23 milimetra ovisno jel phase1 ili phase2 182...na to sam mislio kad sam rekao da je ovisno o modelu.

...i sad vidim na stranicama Powerflexa da je 22 ili 23 mm selen na krajevima štange...a na sredinu idu 23 ili 25 mm...dakle to je debljina stabilizatora. Nemam pojma kako je na 1.2 16v. I ne mora značiti da ako su iste debljine da se jednako torzijski uvijaju. Ponašanje materijala kad na njega djeluju sile ne ovisi samo o debljini nego i o njegovim svojstvima.

I da...OT smo i to debelo.

mjerio sam ja svoju i znam da si mislio na 22 ili 23 ovisno o modelu sporta... ak se radi o 25 to je vec nesto.. i upoznat sam jako dobro o torzijskom uvijanju prasac debeli :plazi: to mi je samo referenca bila... jer sigurno im je lakse drqat po debljini nego sastavu materijala itd itd...

cardace, sorry opet na OT ... idem nam ja dat ban... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Kad ste već u OT s balans štangama da i ja nešto napišem...

Newbie nemoj stavljati deblju prednju balans štangu prije nego što središ zadnju.

Ja sam imao prednju 26-27mm sa Powerflex selenima i zadnju serijsku i to definitivno nije dobra kombinacija.

Nisu u skladu prednji i zadnji kraj. Sad kad sam stavio iza još jednu od 18mm, to je prava stvar, doživio preporod. :zubo:

E, da... Jebački Sport, meni nebi smetali farovi da ga imam. :D

Edited by Robi
Link to comment
Share on other sites

otprilike...

Onda netrebaš ni farove komentirat ;)

Link to comment
Share on other sites

Onda netrebaš ni farove komentirat ;)

frende nemoj se ljutit.....

mislio sam da ćeš prihvatit šalu ali izgleda da je zvučalo bahato

znaš od prije da mi je sve dobro osim njih a posebno mi se sviđa kak ih sve zakucaš u pod :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

predobro je zakucan u pod :hail: jos dok dodu normalni farovi bit ce bomba :laugh:

Link to comment
Share on other sites

fakat ste malo pretjerali s tom zajebancijom oko farova.. 2 strane topica samo o farovima.... :headbang:

Link to comment
Share on other sites

frende nemoj se ljutit.....

mislio sam da ćeš prihvatit šalu ali izgleda da je zvučalo bahato

znaš od prije da mi je sve dobro osim njih a posebno mi se sviđa kak ih sve zakucaš u pod :dobroje:

Kak si popušio moju ozbilju, pa to je prestrašno :rotfl::rotfl::lool:

Kao da me neznaš :plazi:

Ispao si ovaj na slici :rotfl:

post-1713-12677035959359_thumb.jpg

Edited by cardak
Link to comment
Share on other sites

To si magarca usliko kad ti je vidio farove? :laugh:

Dobar clio :dobroje: Iza je je jebenica spusten.

Link to comment
Share on other sites

To si magarca usliko kad ti je vidio farove? :laugh:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Skoro sam sad pao sa stolice..

Dobar je dobar.. i to gadno dobar!! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

To si magarca usliko kad ti je vidio farove? :laugh:

Pa daaaaaaaa!

To ti je buraz kad je vidio moje farove :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Pa daaaaaaaa!

To ti je buraz kad je vidio moje farove :rotfl:

ne majmune,to ti je odbljesak od farova kad si ih slikao !

jedino me zbunjuje kak je taj isti magarac na slici uspio slikat farove a da se ne vidi fotić ? :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Bio je to moj clio nekad davno pa sam ga prodao old school-u, vidim da je bio udešen, baš me zanima kaj se desilo. Inače jako lijep autić

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.