Jump to content

Cardakov ph quick


cardak

Recommended Posts

auto je mrak...

na motoru mi se jedino spuh ne sviđa.. mogo si ga cijelog krom uzet pa da se vidi raskoš :)

Link to comment
Share on other sites

E moj sokre! Jesi ga patosiro coece. hihi.gif

Super zgleda autic ali ja bi mozda ipak probao nekaj napravit sa tim farovima. 57.gif

Link to comment
Share on other sites

Kreso je jedan jedini hardcore vozac Renaulta koji daje nazanke da bi mogao voziti njemacko auto. Decko ga voli spucati u pod da to nisu istine. Dok nisam vidio njegovog crnog i sad ovog nisam znao da Clio moze biti toliko prizemljen.

Kreso, ne blamiraj se. Kupi VR6. :plazi:

p.s. Prokleti farovi!

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

auto je mrak...

na motoru mi se jedino spuh ne sviđa.. mogo si ga cijelog krom uzet pa da se vidi raskoš :)

2 Karatebaja :zubo: :to je trkaći uapuh koji je već bio prizemljn malo, taklo da izgled nije bitan za grobnik

Btw, YEBOOOOOOOOOOO VAS FAROVI :mad:

Danas odmah pitam koliko dođu novi :ahaa:

Edited by cardak
Link to comment
Share on other sites

daj odmah podigni taj auto, nemogu gledati da je tvoj tako nizak a moj tako visok :laugh:

super izgleda :dobroje:

e, vidim nitko ti nije rekao za farove ništa, daj ih mijenjaj, hahahhahah

zezam se

ostavi ovakve kakvi jesu

bolje da su tamni nego svjetli

lijepo izgleda auto :zubo:

Link to comment
Share on other sites

super izgleda,eventualno da dodas sistancijale,lezanje ce biti puno bolje,a o izgledu da ne pricam.

Napred su već distance 20 mm i još iza toliko i to je to :cool:

Link to comment
Share on other sites

Danas odmah pitam koliko dođu novi :ahaa:

700 kuna zamjenski :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Farovi su grob!

p.s. Kupi one od Dene. Dobro ce ti stajati.

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

Sutra u novinama u crnoj hronici citamo: Mladic u Zagrebu iz nepoznatih razloga izvrsio samoubistvo zatukavši se svjetlima od automobila inostrane proizvodnje.

:D

Link to comment
Share on other sites

sve super osin prednjih farova :dobroje:

nego, jesan ja već komentira ovo auto? :laugh:

Link to comment
Share on other sites

bezveze je radit od ovakvog topica sprdanciju oko farova , ne pricam kao moderator, vec ovako objektivno...

2 cardak: who the f... cares kak farovi izgledaju! bitno da je jos jedan DOBAR sport u HR! kak se ponasa auto kad je tak na najnize? mislim po zavojima? znas mozda koliko je balans stanga debela na sportu (straznja i prednja) i dal se straznja moze izvadit iz mosta?

Link to comment
Share on other sites

znas mozda koliko je balans stanga debela na sportu (straznja i prednja) i dal se straznja moze izvadit iz mosta?

Prednja je 22 ili 23 milimetra, ovisno o modelu.

Link to comment
Share on other sites

pa cek, onda nema razlike izmedu socijala 1.2 16v i sportove? zbog 1mm mi se ne isplati to nabavljat...

cardace, sorry na ot....

ces kaj s motorom radit? sorry ak sam profulo di u topicu

Link to comment
Share on other sites

bezveze je radit od ovakvog topica sprdanciju oko farova , ne pricam kao moderator, vec ovako objektivno...

sprdancija je dobronamjerna....ali dijelom si u pravu

ako već pričaš o objektivnosti onda i ti priznaj da farovi narušavaju inače super izgled

ali ne....to je jedan od 10 najstarijih članova pa se gospodu ne smi uvridit

da je koji drugi član u pitanju i ti bi komentira farove :plazi:

Link to comment
Share on other sites

pa hebemu, farovi su ruzni, al nemoramo to rec 81344 puta... to htjedoh rec...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.