Jump to content

OPRUGE HITNO!


Guest

Recommended Posts

Hitno mi treba tocna informacija kako gdje i za koj auto(jer za twinga rs jos nemaju) da narucim sportske opruge!

Isto tako bi mi dobro dosao i savijet koje su najbolje. Razmisljao sam o gevindama,ali mi je za sada to puno novaca...

HVALA UNAPRIJED!! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ruske

    8

  • Robi

    7

  • ZGR5GTT

    5

  • STI

    4

Top Posters In This Topic

moj savjet ti je da sacekas i skupis novce za gewinde... tko god je stavljao opruge na CUP ovjes, ispalo je losije nego original (sto se drzanja tice)

Link to comment
Share on other sites

Mogu nabaviti KW gewinde oko 30% jeftinije ako te zanima, isto tako i opruge(što ne preporučam jer je ovaj ovjes odličan i nećeš primjetiti razliku sa oprugama, bolje gewinde). :)

Edited by Robi
Link to comment
Share on other sites

Mogu nabaviti KW gewinde oko 30% jeftinije ako te zanima, isto tako i opruge(što ne preporučam jer je ovaj ovjes odličan i nećeš primjetiti razliku sa oprugama, bolje gewinde). :)

Koliko bi to bilo sa popustom? :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Oko 6500kn KW. Sad tek vidim da su dosta skuplje od ovih za Clio, a radi se o istim/sličnim gewindama.

Mogu pogledati neke druge, možda čak i od Clia ako hoćeš kombinirati. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Oko 6500kn KW. Sad tek vidim da su dosta skuplje od ovih za Clio, a radi se o istim/sličnim gewindama.

Mogu pogledati neke druge, možda čak i od Clia ako hoćeš kombinirati. :bigl:

Ajde javim ti kad se odlucim,hvala ti :-)

Link to comment
Share on other sites

H&R. Mogu i od KW-a pogledati.

Čekaju se oko tjedan dana, a plaćanje gotovina ili kartice. :dobroje:

i još jedno pitanje? Gdje treba doc po njih? Dali je to bas za twinga sport? jer cup je vec niži da nebi ostao isti!!

Edited by TwingoCupRi
Link to comment
Share on other sites

^^^^

Pa čak je i to upitno....al ako baš hočeš bolje, definitivno se strpi i sakupi lovu za KW. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ma fučkaj prostor! Vozi!!!! Ili stavi neke bling-bling velike kotače :fucka:

ne,ne,not maj stajl,haha,ako bude financija samo turini dolaze u obzir,hahah!

Hvala na savjetima,kad odlucim javim :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

^^^^

Pa čak je i to upitno....al ako baš hočeš bolje, definitivno se strpi i sakupi lovu za KW. :hey:

Ne, to nije upitno. Ako ljudima Clio 197 koji ima bolji ovjes od Twinga drži duplo bolje na KW-u, onda se i na Twingu mora osjetiti razlika. :)

Link to comment
Share on other sites

Je,ali vidit ces u nedjelju koliko je visok i koliko jos ima mijesta!!! :nezna:

ima frend takvog pa ko koza izgleda,previsoko je to..vjerovatno si ga možda vidio u prolazu negdje po gradu plave boje je twingač

Link to comment
Share on other sites

 vreca cementa ili brasna u bunker i jedna iza srednje konzole pa ces vidjeti kako se spusta auto  :hura:  :lool:

zajebajem se, ne diraj cup ovjes...pusti kako je

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

ima frend takvog pa ko koza izgleda,previsoko je to..vjerovatno si ga možda vidio u prolazu negdje po gradu plave boje je twingač

Ne to je GT,moj je jedini 133 cup u Rijeci! Oba bi mogla bit niža,to se slažem :dobroje:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.