Jump to content

OPRUGE HITNO!


Guest

Recommended Posts

 vreca cementa ili brasna u bunker i jedna iza srednje konzole pa ces vidjeti kako se spusta auto  :hura:  :lool:

zajebajem se, ne diraj cup ovjes...pusti kako je

Ja još i siceve,izvadio van,hahhaha(ne radi toga,nego radi mjesta),a ti bi da trpam cement i brašno,pa radije dvije dobre pi*ki*a.ke strpat odiza,hahaha :zubo: Ali praznog želuca i obavezno da su se posrale doma,da se higijena u autu ne naruši :tup:

BTW,kad ce taj fotosesion,mogli bi kad zasja sunce nešto i poslikat :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ruske

    8

  • Robi

    7

  • ZGR5GTT

    5

  • STI

    4

Top Posters In This Topic

Ne to je GT,moj je jedini 133 cup u Rijeci! Oba bi mogla bit niža,to se slažem :dobroje:

i plavi je RS, vidio sam ga par puta ispred faxa

Link to comment
Share on other sites

i plavi je RS, vidio sam ga par puta ispred faxa

Opa,to je onda nesto novo,ali tip nije na forumu ocito,bas mi je drago da je jos koji u RI. Vec sam se zabrinuo da je auto takav bullshit da ga nitko nece kupit,haahah!! :rotfl: Bas me zanima koliko je twinga rs u HR?? :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ja još i siceve,izvadio van,hahhaha(ne radi toga,nego radi mjesta),a ti bi da trpam cement i brašno,pa radije dvije dobre pi*ki*a.ke strpat odiza,hahaha   :zubo:  Ali praznog želuca i obavezno da su se posrale doma,da se higijena  u autu ne naruši  :tup:

BTW,kad ce taj fotosesion,mogli bi kad zasja sunce nešto i poslikat   :cool:

pi*ki*a-ke su se posrale kako bi bio laksi :)

nemoj da te tvoja cuje sta pricas, jer ce te pozvati na put u svedsku ponovno, i pustiti gore medu vukovima a ona lepo u rijeku pici :)

nego, taj fotosession, zaboravio...hehe, evo nadam se iduci tjedan kad bude petarda opet nice-to-drive (sad trenutno nije)

Link to comment
Share on other sites

pi*ki*a-ke su se posrale kako bi bio laksi :)

nemoj da te tvoja cuje sta pricas, jer ce te pozvati na put u svedsku ponovno, i pustiti gore medu vukovima a ona lepo u rijeku pici :)

nego, taj fotosession, zaboravio...hehe, evo nadam se iduci tjedan kad bude petarda opet nice-to-drive (sad trenutno nije)

hahahhahaha,cuj onako kako ti strši nasred ceste po ovoj kiši mogla bi biti i "not 2 drive",hahahhaha Daj preparkiraj to,zveknut ce te neka baba :rotfl: Pa sta ti sautom,nisam vidio nista,prolazio sam veceras onuda :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

daj lud si, sta nisi stao pored petarde i trubio...spustio bi se :)

ono je samo moje mjesto, nijedan auto ne stane tamo (osim c2 od stare, ali ona nezna tamo parkirati, posto je neka kamena bacva na tom mjestu)

na autu nemozes vidjeti golim okom, treba lezajeve mjenjati, bruje da je milina slusati...vec pri 30 imas cijelu sinfoniju...imam ih doma, iduci tjedan idu gore...auto vozi, nije bed, najvj cu doc polako na meet nedjelju (pojavi se i ti na vrata jadrana sjever 16h) pa cemo se vidjeti, mozda slikati i tako...

Link to comment
Share on other sites

daj lud si, sta nisi stao pored petarde i trubio...spustio bi se :)

ono je samo moje mjesto, nijedan auto ne stane tamo (osim c2 od stare, ali ona nezna tamo parkirati, posto je neka kamena bacva na tom mjestu)

na autu nemozes vidjeti golim okom, treba lezajeve mjenjati, bruje da je milina slusati...vec pri 30 imas cijelu sinfoniju...imam ih doma, iduci tjedan idu gore...auto vozi, nije bed, najvj cu doc polako na meet nedjelju (pojavi se i ti na vrata jadrana sjever 16h) pa cemo se vidjeti, mozda slikati i tako...

Pa da me babe iz zgrade kamenuju,hahaha Dolazim u nedjelju gore,vidimo se :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Intrax :dobroje:

Je, da, Reiger :) Taj Intrax kosta ohohoho... Jedino ako si mislio samo na opruge, a koliko vidim samo to i imaju za Twinga RS... Mene recimo bas zanima cijena za Clio III RS (pricam o ovim 4-way coiloverima, a ne samo oprugama), samo bojim se i pitati, vjerojatno cca. 15-20k kn, mozda sam i malo rekao, Reiger novi je oko 12k eura...

Edited by ND4SPD
Link to comment
Share on other sites

Pa da me babe iz zgrade kamenuju,hahaha Dolazim u nedjelju gore,vidimo se  :dobroje:

iz svih zgrada bi te raketirala samo 1 baba...i to bas ona koja zivi kat iznad mene i spava u sobi iznad moje pa joj smeta po noci sve sta se desava u mojoj sobi :)

Link to comment
Share on other sites

Ili antrax ako ne bude valjalo,hahaha :rotfl:

Ocito nemas pojima o kakvoj se firmi radi.Drago mi je da sam te nasmijao sa svojim savjetom :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Je, da, Reiger :) Taj Intrax kosta ohohoho... Jedino ako si mislio samo na opruge, a koliko vidim samo to i imaju za Twinga RS... Mene recimo bas zanima cijena za Clio III RS (pricam o ovim 4-way coiloverima, a ne samo oprugama), samo bojim se i pitati, vjerojatno cca. 15-20k kn, mozda sam i malo rekao, Reiger novi je oko 12k eura...

Da mislio sam samo na opruge sto je i rekao da trazi u svome prvom postu.Za cijenu ne trebas niti pitat.

Link to comment
Share on other sites

Da mislio sam samo na opruge sto je i rekao da trazi u svome prvom postu.Za cijenu ne trebas niti pitat.

Pogledao sam o kakvoj se firmi radi,ali kako doc do toga ? :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam o kakvoj se firmi radi,ali kako doc do toga ? :fucka:

Mi ti mozemo narucit.Zadnje sto smo bili u kontaktu,cijene opruga su bile do 200e.To je sa dostavom.Ako vas se skupi vise,nisu bitni koji su auti u pitanju mi cemo ih kontaktirat i dat vam cijene.

Za one koji ne znaju,radi se o vrhunskom proizvodu puno boljim od razvikanijih imena.Koliko su fleksibilni dovoljno govori da ih rade po narudzbi i da na njima moze pisat vase ime.Najbrzi krug na ringu jos uvijek drzi radical sa njihovim ovjesom.

Link to comment
Share on other sites

Ne to je GT,moj je jedini 133 cup u Rijeci! Oba bi mogla bit niža,to se slažem :dobroje:

RS je,al nije on na forumu ovdje..evo Ruske je bio slinio za njim kad ga je jednom prilikom vidio na OMV-u

Link to comment
Share on other sites

sto znaci da su i sliniti i za ovim srebrenim :)

Samo nemoj sliniti po njemu,danas sam ga cijelog oprao,hahahha !! :rotfl: BTW uspio sam nesto ispolirat vrata sta,jedva da se vidi sada,bas iznad ocekivanja je uspjelo ;)

Link to comment
Share on other sites

dobar je twingo, felge odlicne, nemoj ga spustati!!!

jos bolja je registracija (hehe)

Link to comment
Share on other sites

danas sam vidio auto. istina je da bi mogao bit malo nizi, al nije tako strasno...

koliko sam citao komentare i dojmove od ljudi koji imaju cup ovjes vidim da su svi jako zadovojni s njim,

al se nikad nisam vozio u nijednom tako da opet nemogu rec svoje misljenje..

Inace auto mi se jako sviđa :)

Link to comment
Share on other sites

Auto drži dolesno,što se držanja tiče netreba mi ništa bolje,jedino radi izgleda. Strah me spuštat samo radi toga da nebi lošije držao kasnije :)

Link to comment
Share on other sites

Najbrzi krug na ringu jos uvijek drzi radical sa njihovim ovjesom.

I HiSpec kocnicama molim lijepo. :frajer:

Link to comment
Share on other sites

Auto drži dolesno,što se držanja tiče netreba mi ništa bolje,jedino radi izgleda. Strah me spuštat samo radi toga da nebi lošije držao kasnije  :)

eto ti odgovora, ne spustaj bzvz...

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.