Jump to content

OPRUGE HITNO!


Guest

Recommended Posts

Ni necu za sada,Toyo R888 ide gore uskoro i to ce bit to onda :dobroje:

u ne opet :rotfl:

bez sale,bas sam jucer komentiro kad si zgibo da bi bas glupo bilo mjenjat ista na ovjesu koji je 16 injzinjera kemijalo da bude na twingu port :fucka:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ruske

    8

  • Robi

    7

  • ZGR5GTT

    5

  • STI

    4

Top Posters In This Topic

u ne opet :rotfl:

bez sale,bas sam jucer komentiro kad si zgibo da bi bas glupo bilo mjenjat ista na ovjesu koji je 16 injzinjera kemijalo da bude na twingu port :fucka:

Evo telepatija je proradila,hahahaha :rotfl:

Ali kad semi-slick sjedne imam WRX Sti-a u zavoju :rotfl:

Zbrisao jucer,jer sam obecao curi šetnju u opatiji i sladoled koje odgađam već barem 5 mjeseci,hahhaahahaha :tup:

Link to comment
Share on other sites

Moj je!1 Jeli tvoj bordo evo? :cool:

Taj sam, čini mi se da si neki dan vozio od škurinja pa po zaobilaznici iza mene. Auto stvarno izgleda fantastično u toj boji. :)
Link to comment
Share on other sites

Taj sam, čini mi se da si neki dan vozio od škurinja pa po zaobilaznici iza mene. Auto stvarno izgleda fantastično u toj boji. :)

jesam nas cetvero u autu,dvoje na podu odiza lezalo(nemam zadnje siceve) i poceo sam ih palit da cu se spanat sa tobom. naravno nebi to ni pokusavao,hahahah :-))) e da te pitam zasto ti auto onako jako zadimi kada mu das gasa? dali je mapiran? auto jako lijepo i decentno izgleda u bordo boji :-)))

Link to comment
Share on other sites

jesam nas cetvero u autu,dvoje na podu odiza lezalo(nemam zadnje siceve) i poceo sam ih palit da cu se spanat sa tobom. naravno nebi to ni pokusavao,hahahah :-))) e da te pitam zasto ti auto onako jako zadimi kada mu das gasa? dali je mapiran? auto jako lijepo i decentno izgleda u bordo boji :-)))

Da, mapiran je tj. štošta je rađeno. Vidimo se. A špananje, drugi put. :cool:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.