Jump to content

Pritužbe i pohvale na kupnju/prodaju


Hrci

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Nemam fb odavno pa ga i nemam u prijateljima da bih vidio komentare. Ako je rekao nesto korisno ti postavi i pitaj ga kad ce meni da uplati 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mogao si onda i screenshoot komentara stavit 
Začudo, nikakva uplata nije sjela.
Šokiran sam.

50e5d8f01959eacbd0319a623e5f88a5.jpg

d7df78affc116850f9e52a48a21b4fe1.jpg

#sarcasmOFF
  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Obicno negiraju da ista duguju ili blokiraju osobu kojoj duguju il nesto al ovaj je klasičar.

Uplaceno je , masoni su zeznuli transakciju, srbi, bin laden, guverner HNBa

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam baš, i puno veći iznosi su pravim ljudima smješni i za njih im se ne zajebava. Tko bi uzeo ovakve iznose radit je kvartovski klaun, koji misli da je rambo. :)

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, direstraits said:

Posao za utjerivače dugoga?

ima tu i za utjerivače kratkoga.

Edited by Golman
  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta za Đoku, da se tako prodao, a žao mi je kolege @eto tako jer je čovjek dobričina i ljudina prve klase, čovjek bi mu sve i oprostio, ali nije u redu da se Đoko ne javlja na telefon i da ne odgovara na poruke. Totalno u qurtzu. 

Edited by GTT
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Mislio sam otvoriti novi topic, ali postoji već ovaj pa da iznesem svoje iskustvo s kupovinom polovnih dijelova u Auto Kuća Stanić, Trnovec.

Vidio sam na Njuškalu dio koji me zanima, cijena mi je odgovarala i putem maila smo se dogovorili da to pošalje HP-om uz otkupninu na moju adresu na poslu. Cijena sa otkupninom 120 kn. Drugi prodavači za isti dio traže 200 kn plus poštarina, a ako bih htio i prekidač 4 žmigavca onda 300 kn plus poštarina. No meni taj prekidač nije bio nužan, moj radi, samo se onaj trokut malo izlizao.

Radilo se o ovome: https://www.njuskalo.hr/unutrasnjost/obloga-oko-rucice-mjenjaca-renault-scenic-ii-oglas-30195731

Odmah sutradan ujutro dolazi poštar s kutijom, koja mi je izgledala nekako malena, al hajde, platim, poštar ode. Kad sam otvorio unutra nije bio ovaj plastični okvir sa linka već samo vrećica mjenjača. :nezna:

241997184_WhatsAppImage2020-03-11at10_44_35.thumb.jpeg.2a924c3c4a9631e1190e550cba0e7d8a.jpeg

Mobitel u ruke i zovem, dobijem nekog u skladištu, čovjek ljubazan, sasluša problem i obeća se javiti za 10 min. Nakon 10-ak minuta zove i kaže, ispričavamo se naša je greška sutra odmah šaljemo ovaj okvir. Rekoh,a kako ćemo s povratom ove vrećice, da vam to zapakiram i natrag pošaljem? Veli, ne treba nek vam ostane ionako smo mi pogriješili. Kad je već tako upitam ga i za prekidač 4 žmigavca, a čovjek kaže da mi šalje sve komplet i taj prekidač i onaj za zatvaranje/otvaranje vrata i da ne treba ništa nadoplatiti. :yeah:

184623017_WhatsAppImage2020-03-11at10_44.35(1).thumb.jpeg.87fd55a75a340144c3463a8df2b02d78.jpeg

Danas stigla nova kutija, i u njoj sve kako je i rekao. Kapa do poda. Zaista ima poštenih trgovaca, pa čak i više od toga. Stoga moje preporuke i palac gore za ovu trgovinu. :respect:

 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 02. 10. 2019. at 22:12, eto tako said:

Sto se mene tice @BALEV ga je ispusio za male pare ... a to je tuzno. Sjedala koja sam cuvao u kolekciji, kupio ih za 200€ i prodao ih njemu za 201€ simbolicno ... covjek od Aprila nece da odgovori na sms i da plati sitniš . 

 

Pisem jer ne bih da se drugi zeznu, meni ne trebaju te pare vise.

Screenshot_20191002-204857_WhatsApp.jpg

Ja sam mu isto prije par godina prodao Playstation 2 za usranih 500kn s igricama i koristen doslvono par sati i uplatu sam isto morao čekat i molit ga danima da plati... Na kraju je platio al sam se namučio....

Edited by SOVA
Greška u pisanju
Link to comment
Share on other sites

vjerojatno si morao čekati da preproda dalje za 550kn

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Nije to nego je upao u koletečinu hrvatskog biznisa

 

Ja ne znam jesam li vec napisao svoj osvrt al bolje dvaput pohvalit nego zaboravit i jednom, od decka "nikola82" sam uzeo getribu i poluosovine za megana 1, negdje Lomnica, kod V.Gorice je ne sjecam se tocno.

Dao je skroz korektnu cijenu al bitnije od tog, dok sam ja donio getribu majstoru, dok je ovaj ugradio, dok sam se ja vozio ...proslo je nesto vremena a  ispalo je da se poluosovine čuju, da nisu 100%.A inicijalno nismo ni dogovarali poluosovine nego getribu.  Covjek mi vratio dio novaca na racun bez razmisljanja.

 

Od jednog sam pak decka , al sad se ne sjecam nicka, kupio onu granu ispusnu koja se sarafi na motor, ko dio auspuha sta li . NAsli se , dao mi tu ispusnu granu i dogovorili se da platim ako valja, jer je bila nesto sitno varena.

Naravno platio sam mu cim smo ju stavili.

 

Od Ivan martinko sam nedavno uzeo akumator, skroz povoljnoi, iskreno mi rekao da je za benzinca a meni je trebao za dizela al tek tolko da prezivi ljeto, dosao do njega, skinuli ovaj na autu na kojem sam dosao, stavili njegov, popricali, radio uredno do 12.mj dalje neznam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

od člana rimA kupio 4 felge

sve obavljeno brzo i efikasno čak i udoba korone 👌

kakve su felge u vožnji vidjet ćemo na zimu :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je recimo Mata prodao dobru foru i muda po bubrege, pa opet ga smatram dobrim trgovcem. Nadasve je i mudar i kad tad ce da kupi ciglu :D

 

  • Like 4
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, agricola said:

od člana rimA kupio 4 felge

sve obavljeno brzo i efikasno čak i udoba korone 👌

kakve su felge u vožnji vidjet ćemo na zimu :)

👍

Također tšo se tiče kolege, sve fer i koretkno, kako je i dogovoreno

4 minutes ago, CRN11 said:

Meni je recimo Mata prodao dobru foru i muda po bubrege, pa opet ga smatram dobrim trgovcem. Nadasve je i mudar i kad tad ce da kupi ciglu :D

 

To je dobar trgovac, dobar prodavač je nešto sasvim drugo 😂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je recimo Mata prodao dobru foru i muda po bubrege, pa opet ga smatram dobrim trgovcem. Nadasve je i mudar i kad tad ce da kupi ciglu [emoji3]
 
Sad sam i sam zainteresiran o čemu se radi?
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Aaaaa tooo?!

Već sam mislio da smo zbilja nekad nešto trgovali.

Tad mi se činila dobra fora [emoji846]

Sorry to mi je bio trenutak inapiracije.

Malo sam vratio za duševne boli sa lakiranim cipelicama i hladno prešanom bukovinom [emoji2960][emoji2958]

Obecavam da necu vise do nove prilike [emoji16]

Do tad mi budi zdrav, vedar i veseo [emoji6][emoji482][emoji482]

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kolega Vladek 5+
Svaka pohvala em je odma odgovorio na poruke em me je čekao,svaka ti dala

Poslano Samsung A7

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka pohvala kolegi bob the biker-u na više nego korektnoj prodaji 👍

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 31. 03. 2020. at 10:29, SOVA said:

Ja sam mu isto prije par godina prodao Playstation 2 za usranih 500kn s igricama i koristen doslvono par sati i uplatu sam isto morao čekat i molit ga danima da plati... Na kraju je platio al sam se namučio....

Tog Baleva sam već davno prekrižio kao čovjeka bez karaktera iako ga nikad u životu nisam sreo (vjerujem da time nisam ništa izgubio , naprotiv ... :D) . Neke davne godine, ne sjećam se koje je u Zagrebu bio meeting RKH povodom dodjele nagrade za projekt godina. Sve se događalo u Auto kući Baotić a dobitnik nagrade za projekt godine je bio famozni Balev. 

Možete li zamisliti koji je to karakter od čovjeka kad se taj dan nije uopće pojavio u Boatiću da primi nagradu!? :hebemu:  :assh:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

ja moram pohvaliti Anđelka

@lageros-zg je odradio prodaju i dostavu dijelova više nego profesionalno

od samog upita i dogovora, ponude, cijene i dostave sve je bilo u redu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.