Jump to content

Pritužbe i pohvale na kupnju/prodaju


Hrci

Recommended Posts

jos jednom pohvala ed-gst za veliku kolegijalnost... covjek je odnesao moj nosac na punjenje, ja mu uplatio i poslao mi hp expresom! svaka cast :hail:

stvarno je ljudina taj ed-gst :nezna::laugh:

Link to comment
Share on other sites

Tek sada ugledah ovaj topic :doh:

Imam da se pozalim na kolegu BALEV-a. Razlog su neki vec procitali. Kupio sam zadnju klupu iz CS-a od njega za dogovorene novce koje sam mu odmah i dao. On je meni dao klupu ali bez naslona za glavu uz dogovor da mi naslone posalje u narednih par dana autobusom. Nasloni nikada nisu stigli, jednom mi je samo odgovorio na SMS da se izvinjava i da ce poslati, ali od tada ni traga ni glasa od njega vec mesec i kusur dana... Ne odgovara na PM, mail, SMS (uredno dobijem report da je primio poruku), kao ni na pozive :ljut: Vidim da forum posecuje redovno... Cak sam mu prekjuce poslao SMS na oba telefona koja imam da za vikend dolazim u ZG pa da mozemo to konacno da zavrsimo, ali odgovora nigde.

Nisu neke pare u pitanju ali mogao je u startu da kaze da nema naslone i sta vec da je problem, ovako sada moram i njih da trazim po netu i da smisljam posle kako da ih doteram do Beograda. Izaci ce me skuplje od same klupe :tup: Jednostavno ispao je jako nekorektan zbog pisljivih 70e pa neka mu je na cast :nezna:

Treba da pohvalim Leka146 od koga sam uzeo prednje CS siceve i sve je bilo kako je rekao i kako smo se dogovorili.

Isto tako i pohvala za Tuneman-a i njegove zvucnike.

Takodje pohvala i za Zac-a od koga sam uzeo Ultre koje su bilo kao nove, bas kako je i rekao preko telefona...

:hura:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pohvale na racun exfreeridera! covjek napravio finu uslugu, a nikad u zivotu se culi ni vidli, fala majstore! pravi si! ak kaj trebas, tu sam!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

uglavnom sad nakon nekog vremena i zajeba sa gewindama sam uspio saznat da su gewinde rucni rad u sloveniji a nikakav eibach ili sta vec...

jbg

moja skola

nema veze,sjebat cu i ja vec nekog odavdje :laugh:

Link to comment
Share on other sites

možda slovenac kaj ih je radio ima nadimak "ajbah"... ne misliš valjda da bi te svjesno prevario ?? :nezna:

eto ja nekoliko puta trgovao s Ed-gstom... i ne možeš vjerovati nije me prevario nikad :bigl:

Link to comment
Share on other sites

možda slovenac kaj ih je radio ima nadimak "ajbah"... ne misliš valjda da bi te svjesno prevario ?? :nezna:

Ne,ne...to so gewinde LAIBACH :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

moram pohvaliti člana pod nickom bonki. Trgovali smo sa jednom "sitnicom", i postupio je prema dogovoru, a znam da neki ne bi to učinili. Respect!

Edited by nspadic
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jos jednom pohvala ed-gst za veliku kolegijalnost... covjek je odnesao moj nosac na punjenje, ja mu uplatio i poslao mi hp expresom! svaka cast :hail:

Nosac na punjenje?

Mozes li mi ovo molim te pojasniti, nije valjda da netko moze reparirati nosac motora ili nesto slicno?

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha, znam, idu ljudi i na Mjesec!

:rotfl:

kaj idu?? :nezna: :nezna:

nego kao što ed-gdt kaže sve je moguče..i čak bolje od originala ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

moram pohvaliti Hansa (doneso mi pojaseve u ka, skoro pa do moje zgrade posto nisam imao auto :) ) :respect:

i naravno Anđelka iz lagerosa, sacuvao mi zadnji set kvacila, poslao prije nego sto sam platio (doduse par sati, al nije bitno :) ) i sve to po super cijeni :respect:

decki, imate cugu oboje :dobroje:

Edited by newbie
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Eto ne volim ovakve starvri pisati ali mora se znati!

naime ja sam od clana foruma OLDSKOOL kupio šasiju od gtt-a,covjek pricuvao auto tjedan dana,kaze nema frke,ja istina sam isao na povjerenje posto s kim gos sam trgovao na forumu su bili više nego korektni,sve pohvale,no šasija je bilabaš kao je i rekao ,super stanje s obzirom kave znaju biti!Sad ja njemu posaljem podatke da obavi prijenos na mene pošto ja ne stignem u zg,bez auta sam bio,kaze on nema frke rjesiti cuja,prodje skoro 10 dana,nis od toga,odem ja u zg po papire,sve ok štima,odjavljen ugovori,sve pet zadnje glasi na BALEVA,s njim sam se cuo i sve smo dogovorilia kad iznenađenje kad sam dosao na policiju,smuvano s papirima,nije plačen porez u zadnjih 7 godina koji je s kamtama narasao na 300-injak eura :jez::jez: i tako nista od svega,ja popušio 200eura !Zvao sam ga,on se ne javlja,ni glasa!>Znam da sam glup ispao jer sam isao na povjrenje,nek mu bude!

S njim trgovinu zaobilaziti u širokom luku! :dobroje:

Edited by Adi R5
Link to comment
Share on other sites

Uh, tek ovo sad vidim.

Pohvale za kolegu Šimeta- poslao opruge i amorte sve 5.

Pohvale za kolegu Dadoxa- poslao dugo trazeni modul, sve 5.

dobroje.gifdobroje.gifdobroje.gif

Link to comment
Share on other sites

Eto ne volim ovakve starvri pisati ali mora se znati!

naime ja sam od clana foruma OLDSKOOL kupio šasiju od gtt-a,covjek pricuvao auto tjedan dana,kaze nema frke,ja istina sam isao na povjerenje posto s kim gos sam trgovao na forumu su bili više nego korektni,sve pohvale,no šasija je bilabaš kao je i rekao ,super stanje s obzirom kave znaju biti!Sad ja njemu posaljem podatke da obavi prijenos na mene pošto ja ne stignem u zg,bez auta sam bio,kaze on nema frke rjesiti cuja,prodje skoro 10 dana,nis od toga,odem ja u zg po papire,sve ok štima,odjavljen ugovori,sve pet zadnje glasi na BALEVA,s njim sam se cuo i sve smo dogovorilia kad iznenađenje kad sam dosao na policiju,smuvano s papirima,nije plačen porez u zadnjih 7 godina koji je s kamtama narasao na 300-injak eura :jez::jez: i tako nista od svega,ja popušio 200eura !Zvao sam ga,on se ne javlja,ni glasa!>Znam da sam glup ispao jer sam isao na povjrenje,nek mu bude!

S njim trgovinu zaobilaziti u širokom luku! :dobroje:

2 deki: eto boldao sam... pricao sam s adiem pa da ne cekas da ti on odg jer nije bas cesto tu..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pohvala exfreerider, čovjek s kojim se definitivno isplati trgovat, takvi bi svi morali bit.

Ispoštovao sve što je naveo i još bio korektan i poslao stvar bez obzira što nije bila plaćena do kraja. :dobroje:

Svaka ti čast care. :klap:

Link to comment
Share on other sites

Neznam kako mi je ova tema promakla, inace vise puta se trgovalo i dogovaralo, svaki put zadovoljan, moram priznati da ja znam biti ''pegla'' al nadam se da mi se ne zamjera :fucka::laugh:

pa idemo redom

kinfa - poslao mi K&N panel filter, sve uredno i sve po dogovoru, veliko hvala

hvala i Marku (Marko_Os) od kojeg sam kupio RS branik, takodje hvala Toci (Toca_sb) koji je posredovao u svoj toj trgovini i jos milion puta pomogao, hvala vam decki,

ogromno hvala i Brumen-u, covjeka sam upeglao za MP3, jos ga je smetljar (vozac autobusa) opeljusio, a ja to nisam zna pa sam i ja platio dostavu, al to je skola za ubuduce, a Brumen ima obecanu cugu i cevape prvi put kad se vidimo, veliko hvala druze

Na kraju mi je Dule poslao besplatno blatobran, da besplatno, ni sam neznam kako da se zahvalim tom covjeku, Dule ogromno hvala, nadam se da cu se nekad nekako oduziti.

Eto nadam se da nisam nikog zaboravio, ako i jesam nije namjerno

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

veliko hvala članu "exfreerider" za dobru komunikaciju i brzu nabavku dijelova (u mom slučaju guma).

svaka pohvala... :dobroje:

Edited by vuke
Link to comment
Share on other sites

Da pohvalim i javno se zahvalim clanu uprave Krcku!!! :hail: :hail: :hail:

Nije bila klasicna kupovina vec i dosta vise od toga: pomagao je savetima, obilazio je prodavce i maltretirao ih za popust... Na kraju sam mu poslao pare, covek je kupio stvar (pojacalo) u ZG i nasao se sa mojim covekom da mi donese pojacalo u BG, sve po dogovoru i pored svojih svakodnevnih obaveza.

Sve to je uradio a da se nikada nismo ni upoznali, osim preko foruma. Sta reci osim jedno veliko HVALA! :hail: :hail: :hail: :hail:

Edited by IsNoGood
Link to comment
Share on other sites

Tipicni Krcko, ljudina!

Kad sam ga upoznao, vidio sam da covjek zraci dobrotom.

Link to comment
Share on other sites

da da, i ja zaboravih pohvalit (makar je proslo dosta vremena), zamjena OZ WRC za speedline maracana, covjek doso i ispostivao dogovor, i jos kavu platio :zubo:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.