Jump to content

Pritužbe i pohvale na kupnju/prodaju


Hrci

Recommended Posts

Topic je podignut u cilju transparentnosti bilo kojih kupoprodajnih aktivnosti koje želite komentirati.

Ovdje možete pohvaliti ili se požaliti na određenog/u forumaša/icu s kojim/om ste trgovali/e.

Prostor za oglašavanje, RKH forum ustupa svakom članu foruma, no isto tako ne preuzima odgovornost

za eventualnu štetu nastalu u slučaju novčane malverzacije pojedinog člana. No ipak, podizanjem ovog

topica želimo pomoći svojim članovima da se jave u slučaju nastale štete prilikom trgovine.

Također molim članove da se pridržavaju pravila ponašanja, kao i da ne idu u offtopic.

Za bilo kakve upite, slobodno mi se javite na PM.

Link to comment
Share on other sites

"na svakom forumu se vidi kad si zadnji put bio il dal si procitao pm i vidim da teme komentiras, al meni nista ne odgovaras. Prekjucer sam ti poslao drugi pm, a u prvom je pisalo da sam vec ispecao iz mjenjaca jedan dio i za ovaj sto fali i zamolio da saznas zasto fali i od kud viska dijelovi. Mjenjac je na autu i mislis da mi ga se skida svakih par dana i da je put u zagreb besplatan? Probna voznja je bila i sve ok, al je taj dio viska izgleda upao u birac jer je to najniza tocka. Trazio sam od tebe da mi saznas za te sitnice koje bi mogle sje... mjenjac kako su upale i koliko ih je i nisam se uopce ljutio, al ti nisi ni pokusao saznat... Bilo bi mi puno draze da smo to rijesili izmedju nas, al kako bi ti reagirao da ti se to dogodi, a platis 450€, namucis se to postavit i onda te zajebava...

lijepo sam te pitao dal mogu na dvije rate i rekao si da nije problem "

Da pitao si i rekao sam da nije problem niti je bio samo sam to napomenuo jer sam izvukao iz konteksta kako si preplatio mjenjac i jos dobio s**nje.

Koliko se sjecam na prvi PM sam ti odgovorio, a na drugi nisam iz razloga sto sam ga vidio sinoc isto kad sam dobio i SMS. Pogledao sam polusovinu i jodino sto fali na njoj je ovo sto si ti izvadio iz mjenjaca.

Kako bi ja reagirao..isto tako samo se nebi ovako isao natezat nego bi te nazvao. Jer mi ovakva budaliranja idu na zivce. Ostatak sto da probas ti saljem na PM.

Meni nije nikoga u cilju zaje. i nikada nikoga nisam. A ukoliko jesam slobodno neka pise..topic je tu..

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

???? :??: O čemu se ode radi? Ili je to između tebe i osobe x

Link to comment
Share on other sites

Prosle godine sam od Damijana kupio obrve za Clia II ph2,ovim putem pohvala za trade...wave.gif

Ove godine sam od Kika kupio replike pragova CS-a al se danas montiraju pa ce komentar bit malo kasnije...big.gif

Link to comment
Share on other sites

pohvale roki_actrosu, nabavio dio jedan od njega, i sve stiglo kako treba uz popularne cijene!

pohvale lagerosu, nedavno uzeo lezajeve, uz popust za forumase, montirano i petarda pici ko po ulju! http://www.lageros.hr/

pohvale hrciju za ovaj topic!

Link to comment
Share on other sites

s dosta ljudi sam trgovao i nikad nikakvih problema, ne da mi se sad prisjećat i nabrajat. jedino, kao što ste mogli vidjet, sam malo duže čekao novce od Baleva, malo smo se porječkali, ali čovjek je platio i sve riješeno, sad se opet volimo :hearts;

Link to comment
Share on other sites

još jednom pohvale ANĐELKU iz LAGEROSA :hail:

sve preporuke za čovjeka, usluga kakve nema nigdje :dobroje:

za sve što je trebalo, treba i će trebat u budućnosti.... :respect:

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Ja trgovao s Balevom više puta i sve je bilo više nego ok...pomogao je nebrojeno puta za dijelove, dao savjet, poslao besplatno kupljene stvari dostavnom službom itd. Isto tako, od cardaka kupio motor za Clio po super cijeni...još čovjek o svom trošku otvorio motor da se uvjeri da je sve ok...Hans mi prodao u dva-tri navrata dijelove za Clia i ulje te izašao ususret s dostavom...zapravo nisam nikad imao problema s nikim s foruma, kako je bilo rečeno tako je i napravljeno. Ja sam naprimjer dosta zaboravan pa bi drugi možda mogli imati koju lošu o meni...ali ja nemam ništa loše za reći.

Link to comment
Share on other sites

Kupio felge sa novim gumama za extra cijenu od ftfoola i sve super i svaka mu dala... mada ga više ne viđam po forumu... :hura:

Kupio od Coupea RS distance i sve odlično...pohvala i njemu... :hey:

Link to comment
Share on other sites

"na svakom forumu se vidi kad si zadnji put bio il dal si procitao pm i vidim da teme komentiras, al meni nista ne odgovaras. Prekjucer sam ti poslao drugi pm, a u prvom je pisalo da sam vec ispecao iz mjenjaca jedan dio i za ovaj sto fali i zamolio da saznas zasto fali i od kud viska dijelovi. Mjenjac je na autu i mislis da mi ga se skida svakih par dana i da je put u zagreb besplatan? Probna voznja je bila i sve ok, al je taj dio viska izgleda upao u birac jer je to najniza tocka. Trazio sam od tebe da mi saznas za te sitnice koje bi mogle sje... mjenjac kako su upale i koliko ih je i nisam se uopce ljutio, al ti nisi ni pokusao saznat... Bilo bi mi puno draze da smo to rijesili izmedju nas, al kako bi ti reagirao da ti se to dogodi, a platis 450€, namucis se to postavit i onda te zajebava...

lijepo sam te pitao dal mogu na dvije rate i rekao si da nije problem "

Da pitao si i rekao sam da nije problem niti je bio samo sam to napomenuo jer sam izvukao iz konteksta kako si preplatio mjenjac i jos dobio s**nje.

Koliko se sjecam na prvi PM sam ti odgovorio, a na drugi nisam iz razloga sto sam ga vidio sinoc isto kad sam dobio i SMS. Pogledao sam polusovinu i jodino sto fali na njoj je ovo sto si ti izvadio iz mjenjaca.

Kako bi ja reagirao..isto tako samo se nebi ovako isao natezat nego bi te nazvao. Jer mi ovakva budaliranja idu na zivce. Ostatak sto da probas ti saljem na PM.

Meni nije nikoga u cilju zaje. i nikada nikoga nisam. A ukoliko jesam slobodno neka pise..topic je tu..

Stvarno sorry, nisam trebao pisat to po forumu al nakupilo se i puko sam jer i kako si sam rekao to nije bas malo love s obzirom na stanje u drzavi... ja sam izvadio "satelit" od poluosovine, al mjenjac je pun onih malih valjcica koji se nalaze između satelita i poluosovine. Valjke sam danas na -5 pecao sa magnetom iz mjenjaca koliko sam mogao, a i par ih je izaslo sa uljem van. nakupili su se ispod biraca brzina i 3,4 i 5 se nemogu presaltat jer za njih birac mora ic dodatno dolje, a blokiran je valjcima...

nakon poruke sam te probao zvat i bilo je zauzeto i onda sam isao pisat na forum... jbg, slab sam ponekad sa zivcima...

dalje moze preko pm-a i nadam se da cemo rijesit.

Link to comment
Share on other sites

pohvala shadu na trgovini po dobrim cijenama, trudu da sve nabavi i savjetima kako i sta... a da ne pricam o fleksibilnosti s placanjem gdje mu skidam kapu...

westu prituzba jer mi je prodao lonac zbog kojeg mi je auto tisi :laugh: :laugh: :laugh: sala sala :) isto sve 5 :)

balevu isto pohvala jer je imao zivaca rjesavat i slat filtere vise puta zbog greske nekih drugih ljudi...

nisam imao s nikim problema na forumu oko trgovine

Link to comment
Share on other sites

zadnjih 3-4 god trgovao s Balevom i nikad problema :nezna:

čovijek je uvijek na usluzi i voljan pomoć! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Necu nabrajat jer cu ih pola izostavit,al pocevsi od BALEV-a pa preko ed-fst,sove,industriala pa sve do manje aktivnih na forumu,nikad nijedan zajeb i sve 5. :respect:

Robi mi nudio nove sijalice jer je jedna prdnula,neki dan mi zeko prodao računalo,SOVA prodao miša i tipkovnicu bez žica pa su nakon par dana puhnuli,s bilo sve novo pa mi je nudio da popravi,al nije on kriv za to i nisu bili neki novci pa me nije ni briga. Covik posten do kraja skroz. Del guz mi reka da ne kupujen u njega jer da to sta san triba nije u nekom super stanju. I to treba postovat. :dobroje:

Ja poklanjam ono sta mislim da se ne isplati prodavat i tako skupljam + bodove pa vjerujem da ni mene nece nitko za*ebat...

Kad se opečem,Bogu hvala,imam gdje pisat... :D

Zao mi sta se sad baleva razvlaci naokolo,a mnogi pa i ja mogu ocekivat pomoc od njega al kako je krenulo,sad mozda i ne kad mu je tlak na 300,al eto...

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

Pohvala Smuchac-u...poslao mi autodatu mukte... legendo :dobroje:

Pohvala frenchkeyu koji mi dosta puta pomogne i koji mi je snimio dialogys... hvala prika :dobroje:

Najviše mi žao šta je smuchacu prdnula NOVA bežična tipkovnica nakon tjedan dana šta je kupio u mene i nakon 4-5 ponuda od mene da mu se to riješi on i dalje neće jer me ne želi opterećivat, a mene grize savjest ...čovik je preeeedobar :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Prdnula je jer je prdnula. Nismo ni ja ni ti krivi. Je**š joj ****r. :D

P.S Lažove,posla san ti i Workshop!! :aua:

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

Zao mi sta se sad baleva razvlaci naokolo,a mnogi pa i ja mogu ocekivat pomoc od njega al kako je krenulo,sad mozda i ne kad mu je tlak na 300,al eto...

Ja sam uvijek tu za pomoc i sl. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

moram priznat da sam ja zajebo dvojicu a to su smuc i mario st,prodo sam im volan pod izlikom da vraca zmigavce a ispostavilo se da ne vraca

sory momci :zubo:

ma sala,ali ja sam trgovo sa pun rubac njih,nije da nisam imo problema,jesam,ali se sve valjda vise manje rijesilo,jedan mi poslo krive amortizere ali smo se dogovorili ,drugom moja dva mjenjaca nisu valjala ali smo nekako rijesili,i to su sva neugodna iskustva,u vecini slucajeva stvar funkcionira bez problema i to mi je drago :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Eto,Kikovi pragovi su na autu i ocjena od 1-10 je 8,5 jer nisu bas najbolje sjeli do karoserije ali sam zadovoljan poslovanjem,OK cijena i kroz par dana smo se dogovorili i nasli...pohvala dobroje.gif

Link to comment
Share on other sites

@ BALEV: :respect:

@ ed: Zaboli me sad. Ne vracaju se i dalje,ali to vise nije moj problem. Dao sam mu ja tvoj broj pa ce te zvat... :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Pohvale za Baleva, Reverchona i Tibrona...sve OK i korektno :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Balev, Hans, R5GTT, ZGR5GTT, Gachot, Cardak - odlicna iskustva s njima sto se kupnje tice :)

S druge strane, CoupeVD i Roberto su katastrofa, njih se klonite, totalni muljatori, platili su cup spliter davnih dana i nikako da ga pokupe :zubo:

Link to comment
Share on other sites

S druge strane, CoupeVD i Roberto su katastrofa, njih se klonite, totalni muljatori, platili su cup spliter davnih dana i nikako da ga pokupe :zubo:

Jooooj...nije valjda da su spliter i lajtunzi još kod tebe...?? :laugh:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.