Jump to content

Pritužbe i pohvale na kupnju/prodaju


Hrci

Recommended Posts

gewinde stari,gewinde,ti me poznas i znas da inace nebi pisao ali ovo je preslo svaku mjeru

navoj ostecen,nemogu vrtit sarafe,bez kljuca su zato jer nismo nikad pricali o njemu pa je zaboravio da ga je izgubio,gewinde stare 8 mjeseci,hrdave i vidi se istrosene i stari,sarafi sa gletlom valjda odvidavani,umjesto original kako je pricao stelanju nagiba,rucno svicane rupe,rezano di se vida na glavcinu

dobro cu poslikat pa stavit slike

da bi na kraju dobio odgovor da ko mi je kriv da sam vidio slike i da je to videno -kupljeno a ako mi ne pasu da ih malo prefarbam i prodam dalje

ja sam nudio vratit gewinde i da mi se vrati novac ne zeli,htio sam da se dogovorimo nesto drugo,ne zeli,sljedeci tjedan idem u sloveniju covjeku na vrata pa se nadam da ce promijenit pricu kad mu sa vilicom popricam :)

Link to comment
Share on other sites

Već dva puta trgovao s ed-gst.Jednom me je zajebo,a drugi put sve 5 pa preporučujem trgovinu s njim. :D

Šalim se, 10/10. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

pretpostavljam da na slikama nisu takve bile... jel?

ali u pravu si, poznajem te, znam da nebi nikog sjebo i veoma si korektan u kupnji/prodaji

Link to comment
Share on other sites

na slikama je bilo slikano mobitelom u mraku,poslano mmsom jer nemoze nikako drucije,a kako smo pricali cinio se ok i vise manje sam iso na povjerenje ko i uvijek,da se razumijemo nije to toliko radi novaca jer cemo kad se skupimo 250 eura popit i pojest ali nije nacin

Edited by ed-gst
Link to comment
Share on other sites

na slikama je bilo slikano mobitelom u mraku,poslano mmsom jer nemoze nikako drucije,a kako smo pricali cinio se ok i vise manje sam iso na povjerenje ko i uvijek,da se razumijemo nije to toliko radi novaca jer cemo kad se skupimo 250 eura popit i pojest ali nije nacin

uh uh, shit samo takav... nadam se da cete rijesit ko ljudi ;)

Link to comment
Share on other sites

necemo,zato jer nece za cut nis drugo nego tako kako je,kaze on meni da ak mi nije dobro da to malo pofarbam i prodam dalje :laugh:

Link to comment
Share on other sites

LOMAČA!!!

Meni je jako bitan faktor koliko je ko dugo na forumu...i ako trgujem s nekim ko ima 15 postova u 3 godine onda prvo lova na sunce pa roba..mada to nije pravilo za procjenit čovika al kod takvog imaš prije šanse da te zezne a pogotovo kad nema u podacima ni ime prezim mjesto niti išta osim nicka...

Evo ja danas trgova sa ed-gstom on meni cijev ja njemu gljivu... još nije primljena roba ali virujem da će sve bit ok...

Inače ed-gst poslana ti je nova novcata...netribaš bit u strahu :)

Link to comment
Share on other sites

RAIN nikada u zivotu nije vidio mene niti ja njega. Prije nekoliko godina pitao da mi proda unutrasnje ruckice za otvaranje vrata...Prodao nije ali jeste besplatno poslao po vozacu,cak i vezice sa Foruma,kacket i sl. Kao dobri djed Mraz spremio paketic.

Ljut sam na njega kao bomba iz 2 razloga. :ljut:

Prvi je sto sam izgubio kontakt sa njim jer broj koji imam nije regularan ili se meni vracaju poruke a 2 i mnogo jaci od prvog je sto nikada nije dosao u Sarajevo ili jos gore nije mi se javio a obecao je da hoce...

Sorry Rain morao sam iskoristiti ovu priliku pa podsjetiti na momenat kada si ispao planina od covjeka sto se mene tice.

Iako se ne znamo licno ja ga smatram prijateljem...Hvala jos jednom...

Druga Chkozea necu da pominjem jer on zna sta mislim o njemu i koliko je puta izasao u susret kada je bilo najpotrebnije...Svako ko zaglavi u BiH slobodno neka se obrati njemu a on ce svojim servisom i auto dijelovima definitivno uciniti apsolutno sve da pomogne od srca i mirne duse...Naravno i svi clanovi na HR Forumu iz BiH.

nikako da me poso odvede put Sarajeva :( A privatno isto nikako da se odlucim na to, ali bit ce prilike :)

sibam ti broj moba na pm :)

Link to comment
Share on other sites

imam ja jos sta nisam vidio od silnog uzbudenja sto sam kupio gewinde :zubo:

naravno da je na jednoj cijeli navoj sjeban jer nije uopce matica jednaka original,znaci sarafi za spustanje su razliciti na obje gewinde :zubo:

koji sam ja seljak :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Auuuu... koji shit... Čekaj edo jel to Marsy sam istokarija hebote???? Ima li kakvog pomaka u tvom slučaju šta će bit na kraju???

Link to comment
Share on other sites

gewinde stari,gewinde,ti me poznas i znas da inace nebi pisao ali ovo je preslo svaku mjeru

navoj ostecen,nemogu vrtit sarafe,bez kljuca su zato jer nismo nikad pricali o njemu pa je zaboravio da ga je izgubio,gewinde stare 8 mjeseci,hrdave i vidi se istrosene i stari,sarafi sa gletlom valjda odvidavani,umjesto original kako je pricao stelanju nagiba,rucno svicane rupe,rezano di se vida na glavcinu

dobro cu poslikat pa stavit slike

da bi na kraju dobio odgovor da ko mi je kriv da sam vidio slike i da je to videno -kupljeno a ako mi ne pasu da ih malo prefarbam i prodam dalje

ja sam nudio vratit gewinde i da mi se vrati novac ne zeli,htio sam da se dogovorimo nesto drugo,ne zeli,sljedeci tjedan idem u sloveniju covjeku na vrata pa se nadam da ce promijenit pricu kad mu sa vilicom popricam :)

Ja bi predložio baniranje sa foruma.... hvala što si i nas ostale upozorio na pojedinca !!!

Link to comment
Share on other sites

Svaka pohvala kolegi HANS-u, čovjek mi nabavio zadnji OEM spojler za CC-a. I prije toga još branik!

Svaka čast i topla preporuka! :dobroje::dobroje::dobroje:

Link to comment
Share on other sites

netreba ih generalizirat ali ovo je slovensko govno koje ce naucit lekciju od mene tako da mu nece vise nikad past na pamet zajebat nekog i to se kunem svakom,sta je najbolje jucer sam skuzio da gewinde nisu od clia i nejudu na clio,tko zna na cemu je to bilo i sta je prodo smece jedno bezobrazno :mad::mad::mad::mad:

kad sam mu reko dsaje navoj sjeban onda odgovara da to odnesem tokaru pa ce mi tokar to napravit

:mad::doh:

Link to comment
Share on other sites

Samo da potvrdim Eda, vidio gewinde jucer uzivo i covjek je potpuno u pravu...

Inace kao i svugdje u zivotu i ovdje ima dobrih ljudi i poanta je da si medjusobno pomognemo da nam svima bude bolje ali ima uvijek i onih drugih koji ne vide dalje od love i spremni su rodjenu mater zajebat za 100kn, najbolje od svega je sto im se to vraca stalno u nekoj drugoj situaciji....

Link to comment
Share on other sites

Nisam za ban. Neka čita sve ovo pa neka se izjasni ako ima argumenata. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

slazem se nek procita a onda ban :)

kao sto si rekao, netreba generalizirati!! posto te je zaje##o slazem se da treba neka sankcija ali fizicki obracun mislim da nije rijesenje :nezna:

platio si svoju skolu i ides dalje :nezna:

Link to comment
Share on other sites

ja se ne slazem s tobom,inace mislim da nasilje nije rjesenja ali nekim ljudima treba slomit prste da nikad vise ne pomisli zajebat nekog :fucka:

sta se tice generalizacije,recimo u sloveniju sam iso po felge,jos su decki kavu platili,fino ugodno popricali itd,vidi se da su ljudi ali..

Link to comment
Share on other sites

nasilje nije rješenje, ali... svjesno ga je išao zahebat, a 250eur nisu mali novci... i ja bi svakako skoknuo do Slovenije popričat malo s njim

Link to comment
Share on other sites

Otić i popričat,mada,vjerujem da ce se on negdje igubit kad se ti pojaviš ili će pak,pripremit odbor za doček. Najprije priča i pojašnjavanje pojma "gewinde" i koja je njihova zadaća osim lomljenja rebara ako ne shvati i vrati pare. 1800 kuna nije mala stvar,a da me netko prošeta za te novce i da mi da sjeban proizvod koji na kraju krajeva nije za moje auto iako mi je on tako reko,zaslužuje objašnjenje od njega i fer ponašanje. Ako ni tako ne ide,onda ja znam šta bi napravio. Mene je jedan magarac provozao kad sam kupovao mob. Momak je iz ZG-a i uvalio mi je smeće za jako visoku cijenu i takoder mi se je smijao u rukavicama na telefon na šemu,ko te j**e sad,nisi trebo kupit.

Ja nisam odlazio gore k njemu. Lakse je poslat nekoga. Tako je i bilo. Sreća njegova što je vratio pare. Mob sam mu poslao nakon obrade čekićem. Nakon čekića bio je u boljem stanju nego kad ga je on meni poslao. Kad je primio paket,jos me je i zvao i ispričao mi se. Sad smo si dobri. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne treba ban, treba se izjasniti ovdje i onda nas 20 kod njega na vrata po novce :rotfl:

P.S. 20 nas samo zato ako slovenija odluci poslati murju ili vojsku u pomoc svome građaninu :rotfl: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

jos jednom pohvala ed-gst za veliku kolegijalnost... covjek je odnesao moj nosac na punjenje, ja mu uplatio i poslao mi hp expresom! svaka cast :hail:

Link to comment
Share on other sites

Internet kupovina - prodaja gotovo nikada nije sigurna...A jos manje na danasnjem vremenu...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.