Jump to content

Renault 5 GT turbo


GTT

Recommended Posts

Kolega jos jednom sve cestitke...Da se navozas auta i da ide onako kako zelis..Stvarno je dobro ocuvan i vjerujem da ce biti samo bolji, nista drugo :dobroje: Sa srecom!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GTT

    298

  • Mladen

    251

  • roki_actros

    90

  • f7p

    77

Top Posters In This Topic

Posted Images

Apsolutno mi ne pada na pamet prodavati gt turba. :lool:

Punto je idealan daily, ne trosi nis, ima 50tkm, ruzan je( niko ga nece ukrasti :lool: ) i trosi ko upaljac. Ima i klimu, jest da kad ju upalis imas osjecaj da si bacio sidro, ali sluzi svrsi :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Dođi na slalom na Pilu u subotu ujutro,uzećemo alat,imamo vremena cijeli dan pa možemo uz roštilj šarafati ...

drago mi je da si se ponudio......ja ću šerafit roštilj :zubo: i to sa zubima :zubo:

Link to comment
Share on other sites

drago mi je da si se ponudio......ja ću šerafit roštilj :zubo: i to sa zubima :zubo:

Ja nosim cugu, kaj pijemo? :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Umalo zaboravih, anlaser se buni.

Ali ne moze me petka zahebati, peta, cimnem ga malo i pali ko mina :bigl: Sevio bi me, al znam sve trikove i zasad je razultat 1:0 za mene :lool:

Link to comment
Share on other sites

peta, cimnem ga malo i pali ko mina

Pali svaki put :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

dobro se ti onda moras cimnuti ako ga palis u petoj :cool: gdje nades toliko nizbrdicu?

Link to comment
Share on other sites

dobro se ti onda moras cimnuti ako ga palis u petoj :cool: gdje nades toliko nizbrdicu?

kakvu nizbrdicu Ruske? Ne mislis valjda da palim auto na guranje?!? :lool:

@petak: ali svaki put, nema greske :lool:

Link to comment
Share on other sites

preporučam bosch anlaser od petice dizla :ahaa: ide na JB009 sigurno, ne znam koja je tebi getriba

i čestitke do neba

ahahhahahah

jel to onaj sto si i meni preporucao za megana hahahahhahahahah

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da si napokon uzeo tu peticu :)

Sjecam se da je jedan od tvojih prvih postova na forumu bio prilicno opsiran tekst o petardi i napokon je u garazi :hura:

Link to comment
Share on other sites

ćuti bre tebi još nisam pokazo kako cimne motor :laugh:

hahahhahahah morat ces mi to demonstrirati :D

gledam slike po 20x danas i jos ne mogu vjerovat kako dobro izgleda

Link to comment
Share on other sites

:lool:

Auto je na hrpi i uredan, to je sve. Nista posebno :dobroje:

Bit ce ona, polako. Kad god se sjetim nedostataka, sjetim se onih par komada koje sam gledao i odmah mi je lakse :lool:

:zubo:

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

ćuti bre tebi još nisam pokazo kako cimne motor  :laugh:

evo ja vidio, krampus ćarđa ko lud!!! ozivnuo totalno

Link to comment
Share on other sites

Ja nosim cugu, kaj pijemo? :bigl:

donesi smrznutu kocku leda s himelaja....

Link to comment
Share on other sites

Pizdo jedna mog'o si se javit da si u Rijeci... :plazi:

Dođeš u kupovinu GTTa i ne javiš se... častit ćeš pivom pa makar te na vrhu tih himalaja tražio :rotfl:

E sad ono bitno... čestitam! :hura: Uvijek su mi bijele petarde bile slaba tačka... već sad znam da će to biti sređeno kako treba i da će mi biti užitak čitati svaki novi korak koji napraviš s njom... i znam da će biti i po mom ukusu!

Sretno stari, zaslužio si! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Malo ju samo poslozis i imas nesto ovakvo LINK

Mislim ovaj stvarno nije normalan, sorry malo na OT

Edited by dadox
Link to comment
Share on other sites

svaka mu čast na trudu ali ovo je za mene totalni promašaj.......od gt turba napravit forda sa zadnjim pogonom mi je katastrofa :frown:

Link to comment
Share on other sites

za to je mogao kupit bilo koji auto + cossie mehaniku, ugradit i izlit kalup od plastike koji lici na gt turbo laugh1.gif57.gif

oem+ is the way to go...

Link to comment
Share on other sites

Pizdo jedna mog'o si se javit da si u Rijeci... :plazi:

Dođeš u kupovinu GTTa i ne javiš se... častit ćeš pivom pa makar te na vrhu tih himalaja tražio :rotfl:

E sad ono bitno... čestitam! :hura: Uvijek su mi bijele petarde bile slaba tačka... već sad znam da će to biti sređeno kako treba i da će mi biti užitak čitati svaki novi korak koji napraviš s njom... i znam da će biti i po mom ukusu!

Sretno stari, zaslužio si! :dobroje:

jesi ti bio u ri jucer? kaze frend da je vidio crvenu petardu sa jebenim felgama BIH tablica...

Link to comment
Share on other sites

jesi ti bio u ri jucer? kaze frend da je vidio crvenu petardu sa jebenim felgama BIH tablica...

vidio sam ga i ja prekjucer na parkingu od bille na škurinju i zaljubio sam se, naravno u 5icu :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.