Jump to content

Megane 3 RS 250


igor86

Recommended Posts

Jel zna netko na koju foru bi mogao furat auto na bosanske tablice po Hrv.. Pošto sam rođen u BiH mogao bi zatraziti dvojno drzavljanstvo..

Ma bezveze mi je sinula ideja kad sam vidio cijenu Megana u BiH :nezna:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dalibor

    11

  • DU-roller

    8

  • chkoze

    6

  • igor86

    6

ne bi nikako...tj. mogao bi godinu dana...

meni frend iz bosne se preselio u dbk prije nekih cca. 1,5 godinu i vozio golfa bih tablica, a prebivalište mu je bilo u hrvatskoj i nakon godinu dana ga više nije smio vozit...tako da to ovisi o stalnom prebivalištu a ne državljanstvu...tako sam ja shvatio...

Link to comment
Share on other sites

Malo sam googlao, izgleda je je nemoguće... Trebao bi biti prijavljen u BiH tj. odjavljen u Hrv.. Tako da bi kod nas mogao raditi samo na crnjaka :(

Link to comment
Share on other sites

a npr. da imas dvojno drzavljanstvo i prijavljen u hrv, kupis auto u bih, uvedes ga u hrv i registriras pod zelenim tablicama? jel se moze tako?

Link to comment
Share on other sites

mislim da je besmisleno pitat za potrosnju, taj auto kupis za gust ...

ispod 13,14 litara ne racunaj ...

evo primjera radi, moj r26 na 150 km/h u 6 brzini po bc-u trenutno 10,2 na tempomatu :laugh:

grad mi je prosjek 16,2 :fucka: dijelovi, nis extra ... meni ok ... sve normalne cijene s obzirom na auto :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

evo primjera radi, moj r26 na 150 km/h u 6 brzini po bc-u trenutno 10,2 na tempomatu :laugh:

to je još super! :D meni clio 1.6 s 90ks pri 150 troši 12l trenutne ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Eh, da je sad para... Za skršit' na novu MRS. Akcija u BiH, RENAULT plaća PDV do 31. 05. 2010., ne kažu da se ne odnosi na Sport modele.

Pa sad kontajte koja razlika u cijeni...

Po mojoj procjeni, MRS s cup opcijom, xenonima, hands free karticom, RS monitorom i krovnim otvorom, oko 22000 €.

Pa toliko je bio osnovni model 197-ice...

:doh:

Link to comment
Share on other sites

zasto sam ja gledao nedavno kod vas je MRS dosao 17800€ sa akcijom neki popust (inace je 20000€ okruglo)

od kud tebi sad 22? pa nisu te opcije vrijedne 5t€

Link to comment
Share on other sites

zasto sam ja gledao nedavno kod vas je MRS dosao 17800€ sa akcijom neki popust (inace je 20000€ okruglo)

od kud tebi sad 22? pa nisu te opcije vrijedne 5t€

Imaš pravo Ruske, nisu vrijedne pet nego šestipo tisuća eura ;) Ok, ok, dodao sam bluetooth radio, 19" i metalik na ovo što je čkoze napisao...

Link to comment
Share on other sites

Evo, našao, pa pogledaj:

http://renault.ba/cjenovnici/Cjenovnik_Renault_MeganeRS.pdf

Tačno izađe 22108 €. (PDV 17%, kurs € - KM je 1,95583).

Skupa oprema, nema šta.

;)

Što Roller kaže, sa 19-kama i radiom je to -to, šes' i po' milja. Ja bih izostavio 19-ke. I dodao pripremu za alarm. Eto.

Edited by chkoze
Link to comment
Share on other sites

ja isto ne bi 19ke, danas sam vidio zutog sa crnim 18kama CUP, presavrseno!

Link to comment
Share on other sites

Danas sam isao u servis da se detaljno raspitam.

Do sada u Banja Luci prodana samo 2 MRS2-a, 3-ke niti jedna.

Cijena trojke sa RS monitorom tacno 18k Evra.

Link to comment
Share on other sites

@182 - ajde zokica, cekamo izvjesce iz prve ruke..kakva je zuta neman na ringu?

Link to comment
Share on other sites

Vidio sam jučer bijelog RS-a u salonu u Kopru... Ljepši mi je od žutog! :zubo:

Ali su Slovenci malo nepismeni... Na onoj tabli što stoji kraj njega piše "Megane Cupe"... Bit će da im je jedno "o" pobjeglo... :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Da je barem... :rotfl: Već sam vidio negdje da Slovenci prekrštavaju Coupe... I to prije dolaska RS-a... :laugh:

Al bijeli RS izgleda drkica... Crno-bijeli svijet... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

veceras je pokraj mene prozujao zuti RS, *ebeno izgleda :hail:

a popodne sam vidio crnu Lagunu coupea, kakav auto

ne znam koji je ljepsi :oo:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kako mali pere konkurenciju !

Pogledati Fifth Gear epizodu od 3.6.2010. ! Rasturio je Forda i VW scirocco-a, a bome se i Porsche Boxter pomučio s njim.

:hail: :hail: :hail: Jako hvale grip Megane-a...

Link to comment
Share on other sites

koja potrosnja bi se mogla ocekivati na otvorenom putu,uz da kazem,neko srednje stiskanje:). voznja po ogranicenjima,ili malo iznad toga. ako za ovaj auto uopste postoji pojam otvoreni put ? :)

Link to comment
Share on other sites

Povuklo se pitanje potrošnje, pa evo link.

ma taj link s potrosnjom su price za malu djecu.

ja imam TT 3.2 - i onu potrosnju sto neki kazu da imaju prosjek - nema teorijske sanse da postignes... :)

Neki imaju manje od 10 litara prosjek. Je ako ga vozis u 6oj cijelo vrijeme 80... :D

Link to comment
Share on other sites

Kako mali pere konkurenciju !

Pogledati Fifth Gear epizodu od 3.6.2010. ! Rasturio je Forda i VW scirocco-a, a bome se i Porsche Boxter pomučio s njim.

:hail: :hail: :hail: Jako hvale grip Megane-a...

:hail: :hail: :hail:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.