Jump to content

Volan koža


frenchkey

Recommended Posts

S obzirom da je samo volan od kože u cijelom autu, potrajat će ta bočica :bigl:

Link to comment
Share on other sites

BTW Pešekan hvala na tipu. :plazi:

Nema na čemu... Tu sam da pomognem, ako mogu! :bigl:

Link to comment
Share on other sites

ili jednostavno nivea ili dove krema...isti k drugo pakovanje :zubo:

ovo je mega glupost. nije ni blizu isto.

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

daj sprdam se... vidis smajlic na kraju?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

samo da se nadovežem na temu održavanja... sredstvo se zove LederFit i trebalo bi se naći u svim boljim trgovinama cipela (cijeli lanac PLANET i SVIJET obuća bi trebao imati, ako ne zamolite ih da Vam naruče)... stari ima veleprodaju tih krema za cipele i sl...

ja sam koristio na prethodnom autu... 1 bočica je dovoljna da se 2 puta premaže komplet koža u autu....post-10083-12753070028075_thumb.jpg

Edited by cicovspu
Link to comment
Share on other sites

Kupio sam Sonax maramice za kožu. Hebote s jednom maramicom premažeš 60 volana, kolika je. cool.gif

Link to comment
Share on other sites

ovo je mega glupost. nije ni blizu isto.

Čuj ti ultra stručnjaka za kremice :rotfl: :rotfl: :bigl:

Link to comment
Share on other sites

neko neki volan spominje.... evo mi ga ispod kreveta, jel ti treba? :) sa glavom koja vraća žmigavac, pitaj edu :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Orthodox

Nisam bio siguran, ali kad ti kažeš da si vidio, onda zaista i lijepi. Koža se uopće ne miče kako god uvrtao ili natezao volan lijevo desno. Žao mi je što nisam i vrećicu mjenjača riješio u istoj boji, stara mi je pukla pri vrhu...

Još jedna sličica :bigl:

post-138-12720179223787_thumb.jpg

Uživaj u dodiru :driver;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Moram priznati da još nisam vidio čovijeka koji voli toliko svoj auto kao ti frenckey

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Jao, sad kad sam ovo vidio... Savršeno izgleda! A već duže vrijeme planiram obući volan u kožu, nakon 300tkm izgleda kao da ga je neka živina izgrickala.

Pitanje - dal bi mogao i obući onu plastiku iznad kazaljki?

Znači ovu plastiku iznad ploče (moja nema "izgled" kože, samo je plastična):

2006-renault-megane-coupe-1_460x0w.jpg

Edited by IcyTexx
Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

onaj dio između10 i 14 sati se ogulila boja i koža se dosta suši, te traži stalni tretman kremama. Na prvi pogled se ne vidi nego tek kad primiš u ruke. Ovaj dio s rupicama je još uvijek tiptop

Link to comment
Share on other sites

Jer je najviše izložen suncu. Znači nakon 5 godina se još drži, odlično, hvala na odgovoru :)

Link to comment
Share on other sites

Moj originalni se ovog ljeta oljuštio, auto je star osam godina. Baš je gadan. Razmišljam da ga dam volan obući u novu kožu. Imate li neke preporuke?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dugo sam upoznat sa oblačenjem volana u kožu. Radio sam neke stvari kod Borisa kod Svete Nedelje. Dosta sam toga prošao u životu što se tiče oblačenja u kožu i alkantaru koja je priča za sebe i u principu najbolja stvar ali i najskuplja. Pritom ne mješati brušenu kožu sa pravom alkantarom jer su to kruške i jabuke. Boris je ok majstor, malo spor ponekad lijen ali u principu dobar, zna posao. Dominik kod Sv Duha mislim e tog izbjegavajte jer je polu-majstor i zato je jeftin. Dosta tog mi je loše odradio pa reko sebi više nikad kod njega. 

Nevolim kad mi volan oblaće u onu hrapavu deblju kožu jer se iz aviona vidi da nije original a meni to smeta. 

I na kraju sam došao do zaključka, bolje naći rabljeni ali očuvani volan s kožom platiš 500 kn (ili manje, radi se o Clio 3) nego ga oblačiti jer NIKAD to ne izgleda kao original.

Eventualno ako baš imate dobrog majstora koji koristi onu tanju, glatku kožu pa to donekle sliči na original. Eto to su moja iskustva i razmišljanja.

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.