Jump to content

RS250 na RIngu


182

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 182

    5

  • vedran

    4

  • newbie

    3

  • GTT

    3

Top Posters In This Topic

Savršeno!

ebačinaJe!

Svaka čast na detaljnom opisu staze, tj. osjećaja u vožnji,straha i ostalog...

Kako ste bili zadovoljni ponašanjem MRS250 i imate li okvirno, makar, neka vremena vožnji...?

Kad ste se oslobodili... :D

I koliko taj ljudina traži za iznajmljivanje R26R (pretpostavljam da ste pitali)?

Svaka čast!

Mislim da smo radili oko 9 minuta, to i nije tako loše s obzirom da smo napravili samo osam krugova (svaki od nas). Bilo bi idealno da smo mogli napraviti barem dvadeset. Meg je savršen, oprašta greške (i to poprilične), odlično koči i ide ko lud.

ovo je c/p mog teksta iz zadnjeg EVO magazina ako nekog zanima renta i koliko košta do Ringa

Cijene rente

Ako ne želite voziti svoj auto možete ga i iznajmiti. Recimo RSR nudi Clio 197 Cup za 599 eura cijeli dan ili 399 eura na dva sata, R26.R (volan na desnoj strani) je 669 eura ili 449 eura. Ako pak želite prave „babaroge“ onda su tu GT3 za 1800 eura na cijeli dan ili pak Lotus 2-Eleven (255 KS i 670 kg) za 1300 eura. Treba znati da za sve aute vrijedi određena franšiza tj. određeni iznos suudjelujete u šteti ako ih razbijete. Iznos ovisi o vrijednosti auta.

Koliko košta posjet Ringu?

U prosjeku računajte sa dva i pol rezervoara benzina ako idete sa benzincem odnosno sa manje od dva kod dizela. Naš RS je trošio 9,4 litre i potrošio oko 100 litara u jednome smjeru. Spavanja u okolici Ringa se kreču od 45 do 65 eura, mi bi svakako preporučili Motorsport Hotel koji se nalazi 500 metara od ulaza na samu stazu. Možete uzimati krugove pojedinačno pa vas jedan košta 22 eura ili 15 krugova za 250 eura odnosno 25 krugova za 390 eura. Ako mislite napraviti više od 69 krugova preporučamo godišnju kartu za 1075 eura.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da smo radili oko 9 minuta, to i nije tako loše s obzirom da smo napravili samo osam krugova (svaki od nas). Bilo bi idealno da smo mogli napraviti barem dvadeset. Meg je savršen, oprašta greške (i to poprilične), odlično koči i ide ko lud.

ovo je c/p mog teksta iz zadnjeg EVO magazina ako nekog zanima renta i koliko košta do Ringa

Cijene rente

Ako ne želite voziti svoj auto možete ga i iznajmiti. Recimo RSR nudi Clio 197 Cup za 599 eura cijeli dan ili 399 eura na dva sata, R26.R (volan na desnoj strani) je 669 eura ili 449 eura. Ako pak želite prave „babaroge“ onda su tu GT3 za 1800 eura na cijeli dan ili pak Lotus 2-Eleven (255 KS i 670 kg) za 1300 eura. Treba znati da za sve aute vrijedi određena franšiza tj. određeni iznos suudjelujete u šteti ako ih razbijete. Iznos ovisi o vrijednosti auta.

Koliko košta posjet Ringu?

U prosjeku računajte sa dva i pol rezervoara benzina ako idete sa benzincem odnosno sa manje od dva kod dizela. Naš RS je trošio 9,4 litre i potrošio oko 100 litara u jednome smjeru. Spavanja u okolici Ringa se kreču od 45 do 65 eura, mi bi svakako preporučili Motorsport Hotel koji se nalazi 500 metara od ulaza na samu stazu. Možete uzimati krugove pojedinačno pa vas jedan košta 22 eura ili 15 krugova za 250 eura odnosno 25 krugova za 390 eura. Ako mislite napraviti više od 69 krugova preporučamo godišnju kartu za 1075 eura.

Svaka čast, svakako ću kupiti novi broj EVO magazina (kao da ga ne bih ionako kupio).

Našao sam u međuvremenu site od RSR-a, pa sam skontao koje su cijene...

Meg250 je u razvoju (koliko se sjećam) dosta vremena provela na Ringu, tako da me ne čudi da joj leži ta staza.

Mogu misliti kako to vrijeme brzo proleti...

Svaka čast, i nadam se da ću i ja imati (uskoro) priliku da posjetim "benchmark" stazu.

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam otprilike izračunao sa jednim spavanjem bez klope i cuge cca 5400kn jedan takav izlet 2200kn benzina, 1800 15 krugova po stazi,spavanje jednu noć 468kn, 5 litara ulja, filter ulja i posao oko 900kn. Oba smjera 2400km+ 15 krugova oko 315km!!

Link to comment
Share on other sites

Preodličan topik!!!!

Svaka čast dečki pravi ste sretnici!! :hail:

Idem odmah po novi evo. Ko zna možda se počastim koju godinu za rođendan otić na ring...

BTW: gdje nabavit one nalje od ringa???

Link to comment
Share on other sites

A?....čemu ovo? :nezna:

Pa s obzirom na kilometražu 2400km i 300i kusur ganjanja po stazi u redu bi bilo zamjeniti ulje čisto preventive radi!!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je sva ljubomora na vas i divljenje i štatijaznam izrečeno u svim prethodnim postovima.

Kad si ušparam koju paru i ja ću tamo :)

A mogao bi i neki kolektivni odlazak pasti a?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam otprilike izračunao sa jednim spavanjem bez klope i cuge cca 5400kn jedan takav izlet 2200kn benzina, 1800 15 krugova po stazi,spavanje jednu noć 468kn, 5 litara ulja, filter ulja i posao oko 900kn. Oba smjera 2400km+ 15 krugova oko 315km!!

Isusek! Fakat košta! Mislim da će izlet na ring pričekati, jer mislim da je ovo realna računica. :(

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je sva ljubomora na vas i divljenje i štatijaznam izrečeno u svim prethodnim postovima.

Kad si ušparam koju paru i ja ću tamo :)

A mogao bi i neki kolektivni odlazak pasti a?

Pa zasigurno nisam ljubomoran na nekoga tko si za takav gust moze priustiti minimalno 5000kn ako ne i vise.Bolje cu si uplatit ljetovanje nego ovo ali kad bih imao na bacanje novaca zasto ne.Svatko voli nesto.Ja sam recimo od onih koji to toliko nevoli i sigurno nisam ljubomoran ali osjecaj otici tamo je sigurno heben pogotovo nekome poput njih.

Uglavnom slike su strava i svaka cast.

Link to comment
Share on other sites

Čemu kupovat EVO kad ovdje prvi sve saznamo i to u detalje... (šala) :plazi:

Dečki RIspekt :hail:

Link to comment
Share on other sites

Pa s obzirom na kilometražu 2400km i 300i kusur ganjanja po stazi u redu bi bilo zamjeniti ulje čisto preventive radi!!

:rotfl:Pa kaj ti je moj bi i popio tolko ulja. :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

kako ga ovaj zadrifta u bmw-u :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Na ovom fimu se vidi kak Hrkyu zapali Focus na cca 190 km/h, sam bog i hladna glava su ga spasili :hail:

To je na 2.05

ESP ON ili OFF ?

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.