Jump to content

RS250 na RIngu


182

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 182

    5

  • vedran

    4

  • newbie

    3

  • GTT

    3

Top Posters In This Topic

Ovo je link Dadinog prvog kruga za Z-om, ja imam još gori, po psovkama gori, ali ga ipak ne želim staviti

This thread is worhtless without that video!!! :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Jedan stvarno BIG BIG RESPECT od mene :hail: stvarno ste odlicni , Hrkyjevo vadjenje focusa posle Hatsenbacha je fenomenalno , nissan 350z (beba GTR :ahaa: ) je pakleno brz , sa njim preteci BMW M5 na ringu zasluzuje medalju , a jos kada M5 voze fabricki vozaci BMW-a ili mozda kljaljica ringa Sabine Schmitz to je vec legendarni uspeh . Ako mozete postavite sve clipove na rapidshare da ih preuzmemo jer je materijal fenomenalan . Jos jednom veliki pozdrav od mene , odusevili ste me pozz . ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Predobro :)) Svaka čast, za par godina kad steknem više iskustva evo i mene tamo.

Odlično iskorišteno vrijeme :)

Link to comment
Share on other sites

Staza je fenomenalna i na kraju smo se svi jako ubrzali a da nam je bilo jos svakom po 10 krugova,vjerujemda bi bili fakat brzi.

Ovo je zajeb koji vecina vozaca ima na Ringu. Oni koji se tamo dnevno voze i rade neka postena vremena tvrde da ispod 100 krugva nisi jos ni naucio konfiguraicju staze, a ispod 1000 nemas pojma kako ju trebas voziti. A ja im nekako vjerujem jer sam sa svojih 40 kom tamo svjestan da jos ni redosljed zavoja nisam zapamtio kako reba. A playstation i slicno ne pomazu ama bas nista...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.