Jump to content

Ugradnja modula za impulsno podizanje stakla


logan

Recommended Posts

Znači na ovom cviknutom i na hansovom prekidaču fale žice broj 5 i 3. Kada sam sebi izvadio obe žice nije se niš dešavalo, nisam mogao spustit niti dignut prozor, kada sam stavio samo žicu broj 3 bez žice 5, prozor sam mogao samo spustit ali prozor nebi stao iste sekunde kad bi pustio prekidač nego bi onako usporeno stao, u odnosu kada su sve žice spojene. Kada bi stavio samo žicu 5 bez žice 3 tada bi prozor mogao samo dignut, nebi ga mogao spustit.. Izgleda da nam treba cijeli mehanizam podizača da bi funkcioniralo bez onog drugog prekidača. Imam na raspolaganju podizač iz coacha ali ne znam da li je isti po dimenzijama..

Edited by Optimista
Link to comment
Share on other sites

nijedan nije impulsni od ta dva. Kod Hansa onda to odrađuje kompjuter kabine jer je bolja oprema i noviji auto. Impulsni s elektronikom što tebi treba je 7700307605

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

nikako da se sastanem s Draganom, a ovaj moj prekidač i dalje ne radi

Evo mi se sastali...

Moj impulsni prekidač je u banani ne radi ni kod mene ni kod njega na Cliu. Njegov impulsni radi i kod mene i kod njega. Dakle, ja sam svoj pogrešnim spajanjem vjerojatno spalio, mada nije bilo bijelog dima :bigl:

Nema druge nego naručiti novi

Link to comment
Share on other sites

Skinuo sam podizač s impulzivnim modulom.. Vidit ćemo hoće li raditi.

Link to comment
Share on other sites

Tebi treba kao i frenchu samo ovaj prekidač (5-pinski) koji u sebi ima elektroniku za impulsno upravljanje i ništa više.

Onda ga sa produžnim žicama spojiš u svoj originalni (6-pinski) konektor sa žicama. I to je sve.

Link to comment
Share on other sites

Evo kako izgleda ovaj impulsni kinez iznutra. Na vrhu se vide 4 mikroprekidača, a koriste se samo 1. i 4.

19362d81983436483ab470e49d184fed.jpg5b72b5562e2889426bb68dfce8d445f5.jpg745aa18457d931fbdaf9f36811407296.jpgcddeb2a2e128a78cbd0e198302f0926a.jpg8883fb2f6b63c69eb006522a69746ef2.jpg6a6ea6f681075f4452cd92e53708754d.jpg

 

Poslano sa mog ajfon 10 koristeći Tapatalk

 

 

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

ma moj podizač je malo u banani tako ću ga svejedno zamijenit.

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje dali bih ja mogao ugraditi takav modul ali za vozački prozor ili to mogu preko kompa,imam Clio 3 Gradtour 2008.

Poslano sa mog D5803 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Podizač od coacha ne paše, kraći je.. Mislio sam motorić zamijenit samo, al ne mogu rastavit..

Link to comment
Share on other sites

Nije u tome stvar. Kompjuter kabine kod Coacha to odrađuje, tzv uch. Nema veze motorić. Moj i tvoj uch je primitivniji, jeftiniji model i to ne moze. Kupi ovaj prekidac na ebay i to je to

Ajfon 10 via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

E i da.. Vodilica na strani brave mi je pri dnu u banani.. Umjesto da staklo ide u nju zaobilazi ju.. Možda neki diy napravit il nema spasa?

 

IMG_20170424_195823.jpg

IMG_20170424_195832.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.