Jump to content

FIA Formula One World Championship 2010/2011


ZD1400RT

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ZD1400RT

    31

  • Blue_Fatal1ty

    16

  • Silvester

    15

  • 2 weeks later...

eh, upravo gledam kako fisicho ganja schumia! :zubo: dok je alonso prvi.. e da se vratit u ta vremena.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

petrov danas nije trebao voziti, ali je Petrov uletio jer je Hedfeld bio pod temperaturom ... zabrinjava malo odvoženih krugova :fucka:

sam heidfeld kaže da nije baš zadovoljan, jer se javlja puno problema, iako su to sve problemi koji se mogu rješiti prije prve utrke ... na pitanje, može li predvidjeti rasplet utrke u australiji njegov odgovr je da je to jako teško i da ima svoje teorije, ali ih nema namjeru podjeliti sa novinarima ...

pila naopako, skriveni potencijal?! :nezna: ... jedva čekam austaliju :klap: ...

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

danas skroz pozitivan dan za LRGP ... Petrov vozio cijeli dan i postavio relativno dobro 3. vrijeme ujutro u stintu od 4 kruga, što naznačuje da se ne radi o "kvalifikacijskom" krugu ... ono što je najbitnije, u popodnevnim satima je Petrov uspio odvoziti simulaciju cijele utrke na svim setovima slick guma i bez kvarova, što bi značilo da se većina problema pouzadnosti rješila :hura: ...

problemi se nastavljaju za McL koji uz probleme sa pouzdanosti ne uspjeva naći ni pravi setup, tako da su još uvijek daleko iza top momčadi po kilometraži na testiranjima.

post-8863-010094900 1299706977_thumb.jpg

slike - detalji ispuha

(s lijeva na desno; Renault - prednji; RedBull - stražnji; Ferrari - stražnji)

post-8863-000766000 1299707249_thumb.jpg post-8863-086558500 1299707295_thumb.jpg post-8863-057143700 1299707267_thumb.jpg

(s lijeva na desno; Mercedes - "bočni" stražnji; Williams - stražnji)

post-8863-029051900 1299707508_thumb.jpg post-8863-064281900 1299707604_thumb.jpg

Jedno je sigurno, RB je i dalje u dobroj formi i još uvijek rade dobar posao sa Renaultovim motorom, bez obzira na promjene pravila ... najbliži im je Ferrari (ako nije i ispred), ali je teško još uvijek reći koliko blizu ... najveće iznenađenje bi mogao biti torro rosso, koji bi ako je suditi po rezultatima na testiranjima mogao čupkati ozbiljne bodove top momčadima u korsit RedBulla naravno. Ugodno iznenađenje je i Williamas (iako ima danas bash i nije išlo) i iskreno nadam se da će Williams i Renault, biti u toj skupini koja će disati za vrat RedBullu i Ferrariju ...

upitna je i forma Mercedesa, koji se ne pokazuju previše, ali ako je suditi po poslu koji obavljaju na testiranjima Schumacher ni ove godine neće imati bolid koji će konkurirati za najvišu stepenicu postolja te bi ih svrstao u skupinu sa McL ... iza slijedi standarsna ekipa ForceIndie, Saubera, pa onda tri pridošle, od kojih i ove godine izgleda Lotus radi najbolji posao i vjerovatno se uspio približiti ostalim momčadima ... možda i koji bo uzmu ove sezone :) ...

post-8863-004443200 1299707391_thumb.jpg post-8863-007313900 1299707461_thumb.jpg post-8863-077729400 1299707532_thumb.jpg

inače, ovaj zadnji set priprema, prije utrke u australiji, traje 5 dana, ali ekipe imaju na raspolaganju samo 4 dana testiranja, tako da su neke momčadi propustile prvi dan, dok će Renault propustiti zadnji dan ...

i za kraj slikice sa gumama, o kojima će se ove sezone jaaako puno pričati i koje će biti jako bitna faktor ... samo se nadam da taj faktor neće otići Ferrariju, kao što je bio slučaj sa bridgestonom ...

post-8863-019660400 1299707624_thumb.jpg post-8863-031286100 1299707644_thumb.jpg

post-8863-077196300 1299707318_thumb.jpg

post-8863-013692500 1299707337_thumb.jpg

post-8863-014318900 1299707357_thumb.jpg

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

ajde napokon i dobre vijesti za Petrova i Renault!! :hura:

jedva čekam početak! buđenje ko nekad u 4h (ili kad već) :cool:

Link to comment
Share on other sites

Još samo 14 dana 17 sati i 53 sekunde. Najviše me brine gdje ćemo gledati.

Link to comment
Share on other sites

Još samo 14 dana 17 sati i 53 sekunde. Najviše me brine gdje ćemo gledati.

s obzirom da je pop tv pušiona meni je jedina nada ona tvoja shema prek bbc-a,sve nade polazem u to i nestrpljivo cekam kaj ce ove regionalne televizije napravit,meni je ne gledat formulu u rangu toga da se preselim na pusti otok i ostatak zivota prozivim sam s kozom,uzasavam se od same pomisli na tobig.gif

Link to comment
Share on other sites

meni je ne gledat formulu u rangu toga da se preselim na pusti otok i ostatak zivota prozivim sam s kozom,uzasavam se od same pomisli na tobig.gif

LOL :rotfl: ... ja nemam ništa protiv ideje pustog otoka, kozjeg mlijeka (s kozom ga proživiš iovako ionako :laugh:) i malog vrta sa pomidorima ... ali bi svakako bolio i F1 pogledati na tom otoku ...

ja izgleda na kraju imam na pretek opcija, jer imam i rtl i dsf i slo tv ... ali nije to to ... ajde možda i uspijem skužiti nešto onog Ališića pa se i zabavim gledajući F1 ... ali falit će mi Novak i njegov graining iliti ruljenje guma i sl. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

LOL :rotfl: ... ja nemam ništa protiv ideje pustog otoka, kozjeg mlijeka (s kozom ga proživiš iovako ionako :laugh:) i malog vrta sa pomidorima ... ali bi svakako bolio i F1 pogledati na tom otoku ...

ja izgleda na kraju imam na pretek opcija, jer imam i rtl i dsf i slo tv ... ali nije to to ... ajde možda i uspijem skužiti nešto onog Ališića pa se i zabavim gledajući F1 ... ali falit će mi Novak i njegov graining iliti ruljenje guma i sl. :zubo:

cek dsf to su samo treninzi,rtl pak 90% reklame i 10% trka,to imam i ja,malo sam žešći fanatik formule da bi mi to bilo dost,no ima nas tu puno mozda netko nesto i smisli,a kaj se pustog otoka tiće pasal bi mi kakav ćamac pa da mogu bit 100 metri od krcate plaze i uvijek nac mjesto za stavit rucnik,imat frizider s cugom,2 stapa za pecanje,pa moze i "koza " bit pored,za sad imam štapove,frizider i vez za ćamacbig.gif

Link to comment
Share on other sites

Kratki update o Kubici ... oporavak ide dobro, ali je teško predvidjeti koliko će oporavak trajati ... daljnjih operacija neće biti, jer je sve u redu ...

"Robert is moving fingers, he is moving his wrist. So it is good. That is positive but we cannot predict anything else."

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.