Jump to content

Renault 11 Turbo


El Bayanero

Recommended Posts

Prekrasno. Ako ce biti na prodaju, molim te da mi javis.

Ph2 r11t sanjam. Respect!!!

Hahaha...kolega nisu Renaulti pokemoni....pa da ih moraš skupit sve....:))))

Link to comment
Share on other sites

Samo naprijed, takvim gostima se radujem, bice rostilj i sve ostalo. A posle toga "produvavanje" makina po brdovitim cestama kod mene. luxhello.gif

Nemogu opisati stanje u kome se trenutno nalazim-STIGLA JE I CEKA ME U GARAZI! Svu papirologiju oko prenosa vlasnistva sam odradio, tako da-MOJA JE, MOJA JE!!!!!!!

Najradije bih sad spavao pored nje. Nisam se Meganu ovoliko obradovao. luxhello.gif

Opet sam letimicno pregledao limariju, prvenstveno pod-nisam uocio nista sumnjivo a na ostalom limu ima nekoliko sitnih mjesta koja nebi trebala da predstavljaju problem.

Da ne duljim, evo slika. Obratite paznju na sliku motora pa mi recite neke detalje koje bi bilo pozeljno znati.

post-4820-058404600 1295463074_thumb.jpg

post-4820-093166300 1295463233_thumb.jpg

post-4820-055439600 1295463329_thumb.jpg

Edited by El Bayanero
Link to comment
Share on other sites

Bit ce posla! :dobroje:

Da, itekako jos! Ne zurim, dugo sam trazio ovako nesto, pa mi nije bitan rok za zavrsetak.

Link to comment
Share on other sites

uuu okrećem se za običnim 11-kama na cesti, sve ne bi li naletio na turbo:) u bijeljini kupljen? zna li stari vlasnik šta je imao:)

nek ti vako zvuči (mala djeca pišaju u gaće kad prođe:))

Link to comment
Share on other sites

Stari vlasnik zna, ali ovo mu je cetvrti automobil, tako da ga je meni prepustio drage volje. Slaze se na serijalu.....

Link to comment
Share on other sites

Stari vlasnik zna, ali ovo mu je cetvrti automobil, tako da ga je meni prepustio drage volje. Slaze se na serijalu.....

Tako i treba, sretno!

Link to comment
Share on other sites

:dobroje: Drago mi je da ponovo moje cavrljanje urodilo plodom :bigl: Ima posla, stanje masine, malcice bolje no stanje moje masine kad sam ga kupio..Samo lagano ;) Kad budes na mojoj teritoriji javi se, imamo sta razglabati ;)
Link to comment
Share on other sites

Starog vlasnika treba zadavit što je dopustio da se takav auto nađe u onakvom stanju! Strašno! Jel to mahovina bila na vratima?

Link to comment
Share on other sites

Veselim se pratiti ovakve projekte kad se starim autima želi vratiti dušu. :klap:

Svaka čast El Bayanero, želim ti puno sreće u poslu a koliko vidim zadovoljstva već ne nedostaje. :hura:

Link to comment
Share on other sites

Danas skinuta sjedista, tepih spuzva i oplate vrata. Necu opet da se prerano radujem, ali pod unutra je bijel kao sir, Tackica ima samo gdje su sjedista zagrebala. Vidjecu kad skinem podnu izolaciju, pa cu onda sa sigurnoscu tvrditi. Bice slike ovih dana,

Hvala svima na podrsci.:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Kladim se da nije neigdje trula :) moja je stajala na livadi bez kola godinama i nema nista hrđe :cool:

Link to comment
Share on other sites

Skinute unutrasnje oplate u gepeku, kao i lajsna koja ide izmedju stop svjetala. Skinuo sam i rezervnu gumu i pokusao da skinem njen nosac i rezervoar-hladno je ispod auta, ostavicu to za toplije dane. Nije bilo neprijatnih iznenadjena, ima posla, ali u granicama, vidjecemo dalje. Skinuta je benzinska pumpa i filter, pumpa radi, ali ne baca gorivo. Rasklopio sam je i otvrdio da su otisla plasticna peraja koja zahvataju i bacaju gorivo-dakle, neupotrebljivo.... Slika je s moba, pa je zato ovako gadna.

post-4820-064990700 1295815860_thumb.jpg

Edited by El Bayanero
Link to comment
Share on other sites

Isti dijelovi kao u predhonom postu, samo novijeg datuma, Juce nasao, danas pokupio, malo al' covjeka veseli. Uglavnom, idemo dalje, za vikend novi radovi.;)

post-4820-015401700 1296163837_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kaj bi ja dao da sam na ovo naletio u HR................ bez razmišljanja bi je kupio jer je i cijena vjerojatno bila popularna :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Kaj bi ja dao da sam na ovo naletio u HR................ bez razmišljanja bi je kupio jer je i cijena vjerojatno bila popularna :dobroje:

Cijena nije, ali zaista nije, vrijedna pomena. Zbog nekih prijateljskih veza automobil mi je skoro poklonjen.....Inace je za ostale bila mnogo veca, zato je i stajala dugo....

Link to comment
Share on other sites

Jos uvijek nista sto bi se moglo nazvati konretnim poslom.

Skinut interkuler, kutija i filter vazduha, alnaser zamijenjen, odvrnute svjecice i procisceni navoji, skinut rezervoar i nosaci rezervne gume, poredani osiguraci. Ima posla. Zasad stidljivo zagledam i kontam sta i kako. Brine me sto nisam imao struju na kablovima od benzinske pumpe, ukoliko neko ima semu elektricnih instalacija za R11T ph.II bio bih mu zahvalan.

post-4820-098133300 1296337258_thumb.jpg

post-4820-052683300 1296337356_thumb.jpg

post-4820-047747200 1296337483_thumb.jpg

post-4820-098391200 1296337596_thumb.jpg

post-4820-012490200 1296337894_thumb.jpg

post-4820-093099700 1296337996_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kad sve spojim ostane konektor koji sam obiljezio na slici slobodan. Kada njega povezem zicom sa plusom na akumulatoru dobijem struju na onim konektorima od pumpe.

Ima li neko ideju sta fali?

post-4820-054676600 1296345456_thumb.jpg

Edited by El Bayanero
Link to comment
Share on other sites

Možda te samo yebe relej pumpe :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Možda te samo yebe relej pumpe :dobroje:

Danas sam sve pregledao i svi releji rade. ......1icon_nixweissA.gif

Link to comment
Share on other sites

Onda ili te zeza onaj džek ili ti je u prekidu negdje žica

Link to comment
Share on other sites

Onda ili te zeza onaj džek ili ti je u prekidu negdje žica

Uh, bas ti hvala za pomoc i interesovanjeHail.gif

Mislim da nesto sa brave nije u redu. Cini mi se komandni napon. Danas kad sam stavio akumulator i dao kontakt, obrtomjer je skocio na 3000 obrtaja, kasnije je bio normala. Nasao sam neku shemu prema kojoj se spajaju obrtomjer, benzinska pumpa i idu na relej(ima neki drugi naziv na francuskom, ali sam zaboravio pa nazivam relej).

Evo linka

http://en.calameo.com/read/000022320afb5c1b5e3a4

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.