Jump to content

INFO Clio 172/182


space_cadet

Recommended Posts

Takav jedan “Gordini plavi” je bio totaliran, pa je sve slagano na drugu šasiju i ukucavani su brojevi šasije na drugu

Link to comment
Share on other sites

PP tablice su prenosive tablice, najcesce ih imaju u autokucama ili trgovci rabljenim automobilima za voznju auta dok nije registriran.

Link to comment
Share on other sites

PP tablice su prenosive tablice, najcesce ih imaju u autokucama ili trgovci rabljenim automobilima za voznju auta dok nije registriran.

Kolega, krivo si povezao, ja sam mislio na situaciju kada je originalan broj šasije oštećen(radi sudara), pa se radi zahtjev prema PU/PP i vještačenje vozila. 

 

Ako se prilikom postupka utvrđivanja sukladnosti utvrdi da je utisnuti broj šasije oštećen ili nedostaje, potrebno je privremeno prekinuti postupak i uputiti vlasnika da ishodi nalog za utiskivanje broja šasije od nadležne PU/PP. Nakon propisane procedure utiskivanja broja šasije u STP, na vozilu se može nastaviti postupak utvrđivanja sukladnosti. U nastavku utvrđivanja sukladnosti potrebno je uvesti novi broj šasije i izdati Potvrdu o sukladnosti s novim brojem šasije.” 

 

Link to comment
Share on other sites

Sorry gtt mislio sam da ste mislili na tablice kad sam vidio PP,  pa sam odmah pomislio na to. 

Link to comment
Share on other sites

Sorry gtt mislio sam da ste mislili na tablice kad sam vidio PP,  pa sam odmah pomislio na to. 

ma sve 5 kolega! Predstavi RS-a da uživamo malo u novim topicima i pilama! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Meni se isto cini da je to ovaj sto je @Optimista napisao. Ako se dobro sjecam, imao je Recaro Cs i jos hrpu toga (kod jednog od bivsih vlasnika)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Jucer sam na fejsu citao raspravu vrsnih znalaca o ovom oglasu.

Kazu da je previse novaca za mint 172 kad za iste novce uzmes 197

Daleko je to od mint stanja, da je bio mint ja bih ga uzeo kad sam ga išao gledati ali nije baš tako, blatobran napuknut vozačeva strana, ogreban blatobran , nije dobro složen i klapa, lakiran je auto cijeli, lajsna na krovu potrgana i visi...gume stare... ima sticnia i realno max vredi 4000

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ovaj "gordini" 182 je zavrsio kod mog poznanika u Dubcima iza Botinca

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
11 minutes ago, laci said:

Nadam se da to nije “onaj”

neznam na šta misliš onaj? auto pali i vozi svaki dan i nema nikakvih naznaka problema a vuče ide vrh.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, dario radić said:

neznam na šta misliš onaj? auto pali i vozi svaki dan i nema nikakvih naznaka problema a vuče ide vrh.

Laci misli na bivšeg spermićevog totaliranog i loše popravljenog. Pa ga je popravljao ponovo i lakirao u liquid yellow dečko iz Slavonije ako se ne varam, pa je prodan na Rab, pa Krk i tako... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas na tog mislim, znao sam ga prepoznati jedno vrijeme..

bila su dva u ovoj boji koliko se sjecam

Link to comment
Share on other sites

Ne ne nije to taj, ovaj je bio od Igora Ilića pa poslje u Zaboku pa sad kod mene ... Auto je top za 10etku...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlični su mi!

 

Čak se nemogu odlučiti koja boja mi je draža.......možda ipak zericu ona plava jer djeluje decentnije i više kao "običan" clio.

 

Link to comment
Share on other sites

2vojka je karting zajbancija. osmjeh od uha do uha svaki put ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.