Jump to content

INFO Clio 172/182


space_cadet

Recommended Posts

Mislim da trenutno trziste ne nudi primjerke kakve trazimo,a oni koji vrijede nisu u oglasniku

Link to comment
Share on other sites

Danas sam zvao vlasnika ovog plavog sa "bijelim crtama",ponudio i vise nego vrijedi,ali nije htio prodati.Šteta.

 

Link to comment
Share on other sites

To kolko ga je platio nis ne mora znacit, prijatelj je prodao clio za skoro 3x vise nego ga je platio. Ke kazem da dvojke puno vrijede, vise opcenito. Realno su to krame za koje ljudi misle dobit isto kao za 197, pogotovo ako su u malo boljem stanju, a mislim da moras bit lud da uzmes 2 pored 3.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LeoRS said:

To kolko ga je platio nis ne mora znacit, prijatelj je prodao clio za skoro 3x vise nego ga je platio. Ke kazem da dvojke puno vrijede, vise opcenito. Realno su to krame za koje ljudi misle dobit isto kao za 197, pogotovo ako su u malo boljem stanju, a mislim da moras bit lud da uzmes 2 pored 3.

Znači dečki koji voze sa Cliom 2 trke to su krame ? Kolko sam skužio jako puno njih voze te 172-182 na trkama kod nas, Belinići, Poropat, Žiljak i itd. Po meni za te novce nemoš kupiti bolji omjer uloženoga i dobivenoga. Održavanje nije skupo a pruža fakat zajbanciju i visoke performanse za tak malo para. Rijetko od svih vas tu na cesti iskoristi puni potencijal i limite svih tih auta. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ovaj 182 "gordini" nije original gordini, gotovo sam siguran da 172/182 nije bilo verzije gordinija, samo cup, Ragnoti i trophy

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Zuta mu jako dobro stoji, s tim da mi ta dvojka nikad nije bila napeta bas.

Da li si vozio neku a da je bila u barem ok stanju?
Link to comment
Share on other sites

Nisam, vozio sam se u njoj. Ali mi nisu nesto napeti, pogotovo pored 3rs.
E pa probaj provozati po nekoj cestici solo jednu barem da je dobra pa javi kak ti se svidja. Meni je cs3 sterilan u usporedbi sa dvojkom. Od te trojke pa nadalje auti su mi postali "presavrseni".

Cesto se ulovim u razmisljanju da uzmem 172 i stavim 5000 eur u njega da povratim onaj stari feelgood factor za relativno male pare. Necu vise biti naj na cesti ali mislim da bih pucao od srece i ne bi mi se osmijeh skidao sa lica. Znas sada tocno sto bih i kojim redom slagao nakon sto sam bio vlasnik jednog 3 g. I cijene su sada povoljnije, sveukupno su i dijelovi povoljniji nego na novijim generacijama.

To mi nikad ne padne na pamet sa 197. 200 nisam imao prilike voziti.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

172/182 je fora sloziti na puno ks, kao sto je cardak tu masinu slozio, jer je jednostavnije nego na 197. Ali 197 mi je jednostavno bas jeben, kao 200 edc, svak na svoj nacin.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 04. 05. 2018. at 10:18, cerozg said:

PAŽNJA!!!

Clio 172 žuti s crnim krovom. Promijenio nekoliko vlasnika u zadnjih godinu dana. Motor je ostao bez ulja, bregaste i glava pojedene, ler na 1.200rpm zbog pjedene klapne gasa, sklepan je za prodaju. Loše polakiran, naprijed sve crne plastike zamusane jer nije zaštićeno kod farbanja. 

 

http://www.index.hr/oglasi/renault-clio-2-0-16v-clio-rs/oid/626971

 

clio1-030920172254281704.thumb.jpg.9837c

@Fredy Par stranica prije ti piše upozorenju o tom cliu.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, x3m said:

Steta za zutog

da mu ponudis 1500eur i krenes i ti u projekt? :D 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, dolac said:

da mu ponudis 1500eur i krenes i ti u projekt? :D 

Razmišljao sam o tome, ali imam previše projekata odnosno ulaganja :) 
Ne da mi se imati nekretninu doma koja iziskuje sigurno 4000e ulaganja da izgleda i da se dovede u stanje koje mora biti mint OEM+ jer ništa manje od toga ne priznam.

Da ga uzmem, da stoji i čeka bolje dane - ne znam, to bi mi bila još veća muka i podsjetnik na lošu odluku sto sam išao svog prodavati :D 

 

Link to comment
Share on other sites

da mu ponudis 1500eur i krenes i ti u projekt? [emoji3] 
Ak je takav kakav pisu vrijedi skoro pa nista
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Fredy said:
On 09. 04. 2019. at 21:43, dolac said:
da mu ponudis 1500eur i krenes i ti u projekt? emoji3.png 

Ak je takav kakav pisu vrijedi skoro pa nista

dobro 10k kn bi mu dao, naravno da idem u projekt da ga se dovede u stanje kakvo zasluzuje.. a u istoj sam situaciji ko x3m tak da bolje da ga ne gledam u garazi?

Link to comment
Share on other sites

dobro 10k kn bi mu dao, naravno da idem u projekt da ga se dovede u stanje kakvo zasluzuje.. a u istoj sam situaciji ko x3m tak da bolje da ga ne gledam u garazi[emoji1787]
Spomenik jednoj velikoj gluposti
Link to comment
Share on other sites

On 11. 04. 2019. at 20:10, x3m said:
On 11. 04. 2019. at 18:16, dolac said:
dobro 10k kn bi mu dao, naravno da idem u projekt da ga se dovede u stanje kakvo zasluzuje.. a u istoj sam situaciji ko x3m tak da bolje da ga ne gledam u garaziemoji1787.png

Spomenik jednoj velikoj gluposti

a evo, kolega u drugom topicu radi bas to o cemu mi tu pricamo:hop:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.