Jump to content

INFO Clio 172/182


space_cadet

Recommended Posts

Onda su sigurno neki Kinezi ako je zbog tehničkog skinuo.. o cijeni nebi, auto ne poznam

Link to comment
Share on other sites

a taj dio kuzim al dal sport u serijali ne bi trebao imat farove sa lećom?

Link to comment
Share on other sites

Edit:

Pomiješao sam aute :)

Edited by Optimista
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

172, zg zapad nije u oglasniku. Trazi 6800, za to dobijete serijalu i bremze ostalo ne.

Vrijedi ga pogledat za mene nije, sad vidim kolko sam omatorio.

Ex roca autodbe376494bd7168fd4cdd752ee32a589.jpg96c6cfc21b9b8ab58043773585cc09d0.jpg5b58463b386a909a5e77b8eaaa5f953b.jpg37902ef2e3472c4a0438b8caed2bc45c.jpg9a243769ccba40eae4b806ac26aeb5b6.jpg5388a1795703962d4e0e8e84e2008382.jpge18affd892006af5f203232232e19849.jpg4c98e7969923f65914b73640dc56718b.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 08. 04. 2019. at 23:34, x3m said:

Steta za zutog

ovaj žuti ne samo da je promjenio nekoliko vlasnika i imao mehaničkih havarija u zagrebu več je i kod prvotnog vlasnika u čakovcu doživio nekoliko opsežnih poravaka motora i getribe..

o limariji nečemo pričati.. auto je bio na boku i iznad suvozačevog sredneg stupa je prelomljen i vrlo loše složen i  kitan..

 

taj auto 1000€ ni za djelove nevrijedi a kamoli da bude projekt..

Link to comment
Share on other sites

Kada vidim plavog zaplacem, otisao je iz sk za 4,2k€....

Poslano sa mog Mi A2 Lite koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Svaka mu cast ako ga proda za 6800 ili blizu te cifre. U Roci su trazi 6000, a pitanje za koliko je otisao na kraju.

Jel sto sredivano otkad je iz Roce otisao?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pufy said:

ovaj žuti ne samo da je promjenio nekoliko vlasnika i imao mehaničkih havarija u zagrebu več je i kod prvotnog vlasnika u čakovcu doživio nekoliko opsežnih poravaka motora i getribe..

o limariji nečemo pričati.. auto je bio na boku i iznad suvozačevog sredneg stupa je prelomljen i vrlo loše složen i  kitan..

 

taj auto 1000€ ni za djelove nevrijedi a kamoli da bude projekt..

uh ... ovo baš grdo zvuči.

Link to comment
Share on other sites

6800 il 5800 iskreno nisam ziher moguce i da je 5800 ali nisam obracao paznju jer u glavu nisam dosao do tocke gdje pocnem razmisljati o cijeni

Link to comment
Share on other sites

Koliko uopće realno vrijede 172/182? U italiji po oglasnicima gledam, drže dosta bolje cijene nego kod nas, a bogami počeli i na autoscout i mobile. Najjeftiniji od nekih 3500e napred.

Uskoro ću možda morat prodavat svog i nemam pojma koliko bi mogao vrijedit, jer na oglasima kod nas kroz nazad godinu dana je bilo svega, od 2 do 6, a za malo ga nedam kad je više manje sve napravljeno.

Link to comment
Share on other sites

Bas jucer imali taj razgovor. Ja sam osobno misljenja da je 6000 vec megan rs teritorij i cini mise da ja sa 38 bi prije kupio takav auto nego clio za 6. Clio mi vise nije tolko napet, bolje mi se sjecat moga nego trazit stara vremena u financ rupama bez dna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, BorisL said:

Daš ga za 6k i nemaš brige

6k ne, mislim da za to stvarno treba biti primjerak bez ijedne mane. Ali 4-5 već da. 176xxx km. U  4. mjesecu, znači prije nekih 600km napravljen veliki servis( set zupčastog, set vanjskog, varijabilna remenica, pumpa vode),  brtve(obe usisa i ispušna). Prošle godine u 6. mjesecu( a kilometara nije napravio niš), kvačilo, svjećice, lambda, kape mortizera, pločice. Naprijed sve na plastici, gewinde. Trap napravljen prije mjesec dana, nema lufta nigdje.. Još bi uz auto dao i još jednu haubu i možda neki kratki mjenjač koji sam vrijedi 400-500e sigurno.. Jedina mana tog auta je da bi trebalo farbat prednji branik i ispolirat auto ga jer ima oznaka od guma po njemu, i tjt. Mislim da takav vrijedi 4-5k, ako se krampovi prodaju po 3...

 

11 minutes ago, Fredy said:

Bas jucer imali taj razgovor. Ja sam osobno misljenja da je 6000 vec megan rs teritorij i cini mise da ja sa 38 bi prije kupio takav auto nego clio za 6. Clio mi vise nije tolko napet, bolje mi se sjecat moga nego trazit stara vremena u financ rupama bez dna. 

Neznam, nisam objektivan baš jer meni taj megane nikad nije sjeo, fora auto ali onaj zadnji kraj me ubija. Mislim da top clio 172/182, pogotovo cup, vrijedi 6000e. Čisto zato jer mislim da i njih čeka sudbina ko i williams, 106 GTI, 205 rallye itd. Zadnji pravi hothatchevi po meni, maleni okretni lagani i najbitnije, atmosferci.  Malo kvalitetnih i dobrih će ostati, i to će im dignuti cijenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Fredy said:

Bas jucer imali taj razgovor. Ja sam osobno misljenja da je 6000 vec megan rs teritorij i cini mise da ja sa 38 bi prije kupio takav auto nego clio za 6. Clio mi vise nije tolko napet, bolje mi se sjecat moga nego trazit stara vremena u financ rupama bez dna.

A nije bas ni megan za tu lovu financijski neka sreca u smislu ulaganja. Sve polako dolazi na red na tim ranijim godistima a iz iskustva nitko to nece napravit prije nego ga ti uzmes i krenes ulagat. Stvarno su rijetki oni utegnuti a i prodju prije nego se i oglase na njuski

Link to comment
Share on other sites

A nije bas ni megan za tu lovu financijski neka sreca u smislu ulaganja. Sve polako dolazi na red na tim ranijim godistima a iz iskustva nitko to nece napravit prije nego ga ti uzmes i krenes ulagat. Stvarno su rijetki oni utegnuti a i prodju prije nego se i oglase na njuski
I to stoji
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, theman.e4 said:

Koliko uopće realno vrijede 172/182? U italiji po oglasnicima gledam, drže dosta bolje cijene nego kod nas, a bogami počeli i na autoscout i mobile. Najjeftiniji od nekih 3500e napred.

Uskoro ću možda morat prodavat svog i nemam pojma koliko bi mogao vrijedit, jer na oglasima kod nas kroz nazad godinu dana je bilo svega, od 2 do 6, a za malo ga nedam kad je više manje sve napravljeno.

daj javi neke detalje i fotke na PM

thx

Link to comment
Share on other sites

daj javi neke detalje i fotke na PM
thx
Samo ako je zuti ph1 :D
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, x3m said:

daj javi neke detalje i fotke na PM

thx

Moze, saljem cim stignem.

 

5 minutes ago, Fredy said:

Samo ako je zuti ph1 :D

ph1 je, ali je plavi. :)

Link to comment
Share on other sites

ph1 je, ali je plavi. [emoji4]
E al plavi ne igra mora biti zuti :D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Fredy said:

E al plavi ne igra mora biti zuti :D

Excuses excuses :D 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.