Jump to content

INFO Clio 172/182


space_cadet

Recommended Posts

E al plavi ne igra mora biti zuti default_biggrin.png
Kanta sunflower yellow boje maskira problem [emoji28]
Link to comment
Share on other sites

Kanta sunflower yellow boje maskira problem [emoji28]
+2000EUR maskira problem ak si sam pripremu rjesis :D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam koje droge troši ovaj s plavim cliom, ali mora da su dobre.. U Engleskoj Clitači idu za sitniš, doslovno sitniš, da oni u top stanju i hrpom dijelova idu za 35 t kn.. a prosječni od 8 do 20 t kuna.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koje droge troši ovaj s plavim cliom, ali mora da su dobre.. U Engleskoj Clitači idu za sitniš, doslovno sitniš, da oni u top stanju i hrpom dijelova idu za 35 t kn.. a prosječni od 8 do 20 t kuna.
UK je mokri san za svakakve auto egzotike ali nas j**e strana volana
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Osiguranje za tog clia godisnje je skuplje nego on sam gore vrijedi. Sto je auto skuplji, rjedi kao model i problematicniji u prometu skuplji je za osiguranje. Gledaju na sve moguce, jedna kazna po prometu i skuplje je osiguranje. Sto si mladi, skuplje je osiguranje itd. itd... Ako si golobradi adolescent i kupis si nesto tipa 197 ili slican "boy racer car", treba ti 3-4k£ za osiguranje...

Poslano sa mog Mi A2 Lite koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jep, svjestan sam osiguranja kod njih, ali eto, malo mi je smiješno dat 6k eura za "običnog" 172 :)

Link to comment
Share on other sites

Kupis ga gore i registriras i ovdje ga kupis i registriras za iste novce [emoji23] razlika je velika slijedece godine, gore opet ostavis "bogatstvo" za osiguranje, kod nas za sicu regas i uzivas.

Poslano sa mog Mi A2 Lite koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

U engleskoj ima i type r EP3 za 3-4k eura. Kod nas samo za motor i menjac traze 2.5. Ja kod nas nikad nisam vidio type r a da je kostala manje od 6k.

Jednostavno se nemogu usporedivat cijene kod njih i tu.

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, theman.e4 said:

U engleskoj ima i type r EP3 za 3-4k eura. Kod nas samo za motor i menjac traze 2.5. Ja kod nas nikad nisam vidio type r a da je kostala manje od 6k.

Jednostavno se nemogu usporedivat cijene kod njih i tu.

 

da, samo to mnogi ne shvaćaju...kod nas dobar EP3 nema ispod 8

Link to comment
Share on other sites

Koliko ima tih zutih 182 kupova kod nas?

Poslano sa mog Mi A2 Lite koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ima neki 182 koji je bio sivi pa farban u zuto ili se ja varam. Mislim da je u bio i ostecen i to dosta. Moze netko potvrdit, kazem nisam 100% siguran pa da ne sirim dezinformacije.

Stvarno raste vrijednost tim auticima, pogotovo ovih kojih ima manje u hrv i koji su u urednom stanju. Znam da je pred 7-8 godina bila ista cijena kao sada za 182 rabljeni

Link to comment
Share on other sites

Ne varaš se, imas topic tu na forumu, trebalo bi potražiti malo.. i to nebi trebao biti ovaj sa oglasa gore nego drugi

Link to comment
Share on other sites

A drugi je s krka otisao prije 2-3 godine cca? I postoji li treci?

Poslano sa mog Mi A2 Lite koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Taj s krka je prije bio u Crikvenici ako se ne varam?

Link to comment
Share on other sites

Tako je, dečko je radio preko puta Duga Mall-a.

To je Spermićev bivši (sivi 182) koji je totaliran na Sljemenu tamo 2005-e, koji je slagan jedno 3x i na kraju složen kod dečka u Slavoniji i polakiran na Liquid yellow. Bio je na Rabu, Krku, Crikvenici... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U crikvi je navodno mašina skurena?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Optimista said:

U crikvi je navodno mašina skurena?

Vidim sve znaš, tako je, motor je iz 172 ph2 u njemu ?

Link to comment
Share on other sites

Taj je prosuo i getribu na grobniku? Znaci nema tih zutih bas puno kako sam i mislio...

Poslano sa mog Mi A2 Lite koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

koliko me sječanje služi taj sivi odnosno žuti koji se slagao u slavoniji je prodan na rab,a onaj žuti s krka koji je bio kod prijatelja mislim da nije taj s raba ,jer su ga i jedan i drugi imali u isto vrijeme,ali pitat ću kompića s raba da pita ovog di je prodao žutoga...ako ga je uopče i prodao...

Link to comment
Share on other sites

Kako god, tih žutih je bilo svega par u Hr i svi koje ja znam su vise manje osim istarskog bili groblje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.