Jump to content

INFO Clio 172/182


space_cadet

Recommended Posts

ja se samo sjecam kad je bio 4. a ovo je neka muljaza onda, a lijepo izgleda

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Drugi ti se u oglasu kretao ovako: dok je bil u KC prodaval se za 3k, onda je sad u ZG bil odmah nakon kupnje 4k, pa 4800 (dodano je 'U auto je ulozeno puno novaca (spicaste bregaste usisna i ispuana grana sportski amortizeri i opruge remus auspuh distance na felgama), pa je palo na 4200, pa 3800 i sad je opet 3.

 

imas mozda jos kakvih informacija o cliu? tipa da li je bio razbijan i slicno?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A kontaktiral sam bil prodavača, kaže da ne zna tko je radio tu nadogradnju i što je točno rađeno. Očito još bivši vlasnik. Viđal sam ga tu po KC, zgledal ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pregledao oglase, prodan ili izbrisan. je ovo isto neki ćuning ili je auto u ok stanju?

Kupujes CS za ozbiljno ili samo gledas?

Link to comment
Share on other sites

14 godina star auto za 2000 eura, vožen ko da ga goni murija, održavan kad se ima para... nema šanse da valja ;)

Link to comment
Share on other sites

Za tu paru, uzeti, ući s flexom u auto, posložiti mehaniku i super auto za vikend zajebanciju.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

jedna važna činjenica, u istri su većinom svi puni para i ne štede na svojim limenim ljubimcima, s druge strane, što se tiče dotičnog clia ja bih ga izbjegavao jer je motor otvaran i getriba također

Link to comment
Share on other sites

To sto je motor otvaran ne znaci nuzno lose. Jedino sto je radena "generalna" na 150tkm moze znaciti da je vozen ostro i da je prodimio..a mjenjac sto je repariran vjerojatno da je ili puklo kuciste ili je otisla 2-3 brzina..ako je posao odraden kako treba nebi smjelo biti problema u narednom koristenju a ima i plin i cijena je ok. Trebalo bi ga pogledati i probati.

Link to comment
Share on other sites

172 vožen oštro? Ma nema šanse :)

Ne znam ima li koga na forumu iz Pule da bi mogao znati štogod o autu, ali djeluje zanimljivo. Barem te ne bi zezali za xenone!

Za moj ukus ima podosta km, ali to se lako smanji :D

Edited by borny
Link to comment
Share on other sites

Neki dan ga je lik prao na praoni dok sam ja cekao red na izgled je uredan a kakav je unutra nisam gledao onak lijep zvuk ima samo nesto vozac to slabo vozi ili kulira :)

Edited by Srky007
Link to comment
Share on other sites

Po slovima na tablicama auto je registriran u Istri cca. u 07/2015.

Ja sam ga svega par puta vidio u prolazu, ako ga treba ići pogledati, javi se.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kaze u oglasu da je u papirima 1.6, onda je mozda pred 70tkm slozeno to sve skupa. Ali za tu lovu.....

Link to comment
Share on other sites

Sta za tu lovu??

Po meni vrijedi mozda 2t€.

 Nije original.

Kao i onaj ph1 sivi sto je bio tu iz ri pred malo na njuski za cca 4t€ pa je bio 1.2 prije ali ima atest..

Nije isto kad u recimo 2.0 clio stavis 2.0t 225 ili tako nesto ili u 1.2 clio stavis 172 ili sta vec.

Jednostavno nije isto.

Kvaliteta 1.2 i 2.0 pocetnog auta nije ista.

Bio je do neki dan 106 2.0gti6 za 2t€ na njuski, kvalitetno slozen auto i brzi od 172 nazalost..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.