Jump to content

INFO Clio 172/182


space_cadet

Recommended Posts

Bezvrijedan auto...imas 50/50 šansu da ce proci na tehnickom neopaženo a ako te skuze onda ti ne gine atest i seks s ekipom iz Cvh.

Isto tako kilometri...70000 jer lik valjda broji kilometre drugog motora ili od dana kad je ugradio motor...a i ta stvar se ne moze provjeriti. Drugo...auto nije samo motor i ako kupis nov novcat motor iz tvornice - auto ti nece imati 0 km nego onoliko koliko je odvozio. 

Uglavnom - taj auto sad vrijedi manje nego da je 1.6 16v original. Ne puno manje...ali manje. Obzirom da 172 phase1 mozes naci za 2500...ovo ne vrijedi vise od 1500 eura.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jel ima itko kakvih informacija o vlasniku/ autu?

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-oglas-17973023

Volan i sjedala odaju bar 2x vecu kilometrazu. Auto neuredan izvana i unutra...i skup.

Ovaj http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-oglas-14698047 je skoro u pola te cijena...a cini mi se bolji. A ako imas 5000 eura...imas plavi 197 iz Istre na njuskalu...5200 je cijena.6

Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

kaj nije žućo na forumu?

Nemam pojma,ne pratim baš...sad kako je kolega stavio link sam baš kliknuo na Clio i filtrirao samo jače modele...izbacilo žuću phase1, bordo phase2 i ovog crnog preskupog...

Link to comment
Share on other sites

Zuti je na prodaju, nije zajbancija.

Ovaj bordo je grob grobova. Gledao prije pola sata. Barem sam oso popit kavu u zg.

Link to comment
Share on other sites

Koji je taj zuti? Ciji je bio? Jel to onaj sa ph2 unutrasnjosti ili onaj dobar?

Link to comment
Share on other sites

Koji je taj zuti? Ciji je bio? Jel to onaj sa ph2 unutrasnjosti ili onaj dobar?

Onaj zuti sta ima PH2 unutrasnjost? Sta s njim nevalja?

 

Link to comment
Share on other sites

Koji je taj zuti? Ciji je bio? Jel to onaj sa ph2 unutrasnjosti ili onaj dobar?

Hahaha, to je onaj dobar. Bio je kod mene godinama onda sam ga prodao Bobi. :)

Link to comment
Share on other sites

Onaj zuti sta ima PH2 unutrasnjost? Sta s njim nevalja?

 

haha to i mene zanima ako mislimo na tvoj :D

Link to comment
Share on other sites

Kod pufyja je. Eto sta ne valja. :zubo:

čuo sam da dečko nije baš čisti..

iracionalan je.. stalno nešto slaže, mjenja, popravlja.. več je počeo izmišljati kvarove samo da nešto potroši na autu :aua:

Link to comment
Share on other sites

čuo sam da dečko nije baš čisti..

iracionalan je.. stalno nešto slaže, mjenja, popravlja.. več je počeo izmišljati kvarove samo da nešto potroši na autu :aua:

Pa sta sam nesto krivo rekao :plazi: :drivar: :piju:

E..a sine..a da se pocnes drogirati kao sva normalna deca:aua:

Link to comment
Share on other sites

E sad cu vas prijaviti Borni, i lovit ce vas murja, kobra, ravnateljstvo policije :yeah::yeah::yeah:

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

Kolko trosi taj zuco? Prek moba sam i na poslu[emoji14]mozda bi se moglo nesto iskombinirati haha

Link to comment
Share on other sites

Nije to auto za bivse, sadasnje, buduce, lijecene i neizljecene hondiste jer trosi vise od 5.5l :aua:

Edited by laci
Link to comment
Share on other sites

Otvorene 5 6 ga imao negdje on po bordu.

Auto ima 182ks cca.

Znam da je slike stavljao od potrosnje. Iskreno smjeh potrošnja naspram 197/200

U prosjeku 10 12 ganjanja

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.