Jump to content

Scenic III


BRKO

Recommended Posts

Meni su oba zamjenjena na garanciju...sve ostalo peri deri...sve mi se više čini da je scenic moje slijedeće vozilo....ako mi se Duster od staroga ne zdopadne tako jako :)

Edited by shogo
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Nije se ovdje dugo pisalo, auto se ne kvari, promjenjen mu je akumulator pošto je ujutro počeo malo teže paliti i to je to. Na satu je 95000 km i trebao bi odraditi redovni servis pa me zanima nekoliko stvari. Dosada je stavljano 5W30 ulje u njega, koje mi preporučujete, šta bi još bilo potrebno zamjeniti ili prekontrolirati na toj kilometraži. Servisi su odrađivani u ovlaštenim servisima tako da sada trebam i nekog dobrog mehaničara u istočnom djelu Zagreba koji može odraditi sve. Pomagajte.... 

Link to comment
Share on other sites

Ništa od toga navedenog nije izmjenjeno, ne znam gdje mi je završila knjižica u kojoj je pisalo šta se na kojoj kilometraži mjenja uz filtre i ulja. Mislim da pumpa i remenje još nije na redu. A antifriz se provjerava svake zime.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

160.000km ili 6 godina je interval zamjene pogonskog remenja kod tog Scenica...

A što se tiče ulja , 99% auto ima DPF filter tako da moraš sipati ulje koje zadovoljava RN0720 normu 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Evo update, auto je na 125000 km, i ide u prodaju, tj već je prodan.

Šta dolazi u garažu... pa vajlda IV-ka

Link to comment
Share on other sites

čestitam, na prelaska na noviju pilu...

ak nije tajna, koliko si uspio dobiti za auto, čisto informativno, razmišljam o kupovini tako nečega, a cijene zbilja variraju po oglasnicima... hvala

Link to comment
Share on other sites

auto je otisao puncu, tako da ta cijena nije relevantna.

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.