Jump to content

STAR WARS 5-Povratak SKYWALKERA


16 tl

Recommended Posts

I tako, kao blizanac u horoskopu, 6 mjesec je bio biričetan u nekim triper kombinacijama, pa je došlo do realoizacije slijedeće.

Uživajte u slikama, ali ni to nije sve.

Samo zato jer ste vi to tražili.

post-620-042194900 1316688310_thumb.jpg

post-620-020728500 1316688339_thumb.jpg

post-620-059992400 1316688364_thumb.jpg

post-620-056884400 1316688393_thumb.jpg

post-620-070860200 1316688423_thumb.jpg

Edited by 16 tl
Link to comment
Share on other sites

Kombinacija novoga i staroga tapacirunga, novi tepisi na podu, duž cijeloga auta.

Nove poluosovine.

post-620-035161800 1316689720_thumb.jpg

post-620-008730600 1316689740_thumb.jpg

post-620-032824900 1316689757_thumb.jpg

post-620-054013800 1316689776_thumb.jpg

Edited by 16 tl
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sutra bi možda imali friške slike auta, ali još ima detalja oko motora da bi bilo 100 posto funkcionalno.

Jučer sam ga cepao 100 na čas sa ful gas.

Link to comment
Share on other sites

Auto je u svim pogledima i segmentima ostao vjeran i dosljedan originalu, od boje, tapacirunga, ništa nije mijenjano da bi odstupalo od modela GL koji se proizvodio samo 5 godina i doneo titulu auta godine 66.

Imao sam jednog GL-a za dijelove, u biti od njega imam motor i sve kromirane dijelove (lajsne)koje sam iskorisitio u potpunosti.Pošto je bio skroz strunio, otišao je u prešu bez još nekih održivih i očuvanih dijelova.

Sa TX-a (kojeg još uvijek imam)sam koristio uzorke tapacirunga kao mjere,i on će uskoro u prešu nakon skidanja nekih potrebština.

Za slijedeću godinu ostaje registracija,najvjerovatnije ulazak u sustav povijesnih vozila, i ispuh cijelog sustava.Trebao bih zamijeniti sileske gumice, samo dok naleti nešto na EBAY-u.

Preko zime će se odraditi izmjena unutarnjeg enterijera koji je u jednom segmentu loš ali imamo dostojnu zamjenu (mislim na tapacirung vrata i urasne lajsne, pepeljate, te dio ukrasne rešetke za ventilaciju u kokpitu.)

Ono što ja i vi znate je slijedeće, farovi su sa TS R 12, iodine H4, 1975, i to jedino nije "original", jer novi far je cca 100 eura, a nema šanse da uskoro dam taj novac za komad stakla.

Hvala DENIJU, što je omogučio jednom kršu novi život, sa kodnim imenom Skywalker, hvala FRMI na donacijama novih dijelova od R 4 koji su kompatibilni sa ovim modelom.

Jučer je bila probna vožnja,riješen je problem pumpe goriva i dovoda goriva,nove NKG sviječice su zamiojenjene Championkama, novim također,bio je problem u toplinskoj vrijednosti :bigl::zubo::klap:

Sutra nove pictures.

Edited by 16 tl
Link to comment
Share on other sites

a sad sve iz početka? LINK :ahaa: :ahaa:

Ne hvala, imam još Ts iz 1975.,a ovaj što se prodaje je sklapan od više njih sa neoriginalnim motorom.

Link to comment
Share on other sites

Auto je yebenica za voziti, jednostavno nevjerovatno kako doslovce plovi na cesti.

Imam problema sa letvom volana,morati ću reparirati, i još neke sitnice koje se moraju otkloniti.

Link to comment
Share on other sites

da li si ga vozio kod strucnjaka preko puta supernove?

mislim da ti on moze pomoci oko licence i ostaloga :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Može trampa, ključ za ključ (pardon-karticu) ?

To su bila vremena kad su takvi zmajevi prometovali !

Link to comment
Share on other sites

Sve pohvale ! :hail:

To ja zovem limuzinom !

To je preteča R21 i Lagune kaj ne ?

R 20.

Može trampa, ključ za ključ (pardon-karticu) ?

To su bila vremena kad su takvi zmajevi prometovali !

No way.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.