Jump to content

STAR WARS 5-Povratak SKYWALKERA


16 tl

Recommended Posts

S motorom je bilo zajebancija, tek je 3-či mehaničar skužio što ga pati, neki odušak je bio začepljen od filtera zraka pa je bacao ulje i gorivo istodobno na pumpu goriva, sada radi kao urica, ima onaj karakterističan zvuk motora koji sam oduvijek želio. Sada bih ga trebao vozati i utvrditi što ga još boli.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

post-620-040047700 1343482127_thumb.jpgpost-620-021688500 1343482159_thumb.jpg

200 km napravljeno, "ćero"sam ga na 130 km, stavio zračnice u gume, moramo izvršiti promjenu ispušnog sustava i staviti nove amortizere.Ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Link to comment
Share on other sites

Strava!

Ima li packe ijedne sad ovo auto..?

:)

Kako misliš?

Link to comment
Share on other sites

jučer sam ga ganjao 130,vuče falš zrak, kod grane pušta ali biti će riješeno,seleni na trokutovima su za reparaciju i to ću odraditi slijedeće godine, sada sam se dosta izuoBitno je da je u funkciji i da se vozi pa da vidimo što ne valja, dakle sistem eliminacije.

Mraka je, stvarno.

Link to comment
Share on other sites

Kako misliš?

Mislim da je super, da strava izgleda, i kontam ima li ijednu ogrebotinu sad, packu i to..?

Gdje god pogledam, ravan k'o špiglo...

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je super, da strava izgleda, i kontam ima li ijednu ogrebotinu sad, packu i to..?

Gdje god pogledam, ravan k'o špiglo...

:dobroje:

Ima jebiga,ali nije strašno.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Prelep auto! I sto je takodje bitno, u punoj funkciji! :dobroje::hail:

:zubo: I ovih dana po prvi puta vozi na izlet, Batina.

Moram još slika nabaciti, staviti su novi armotizeri i ispuh, u cijelosti o inoxa, vrhunski odrađeno,zaista.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

post-620-0-89631800-1430762707_thumb.jpgI eto nakon 3 godine exploatacije došlo je vrijeme za neke činidbe, mijenja se brtva glave i cijeli prednji trap u "novo"....

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast na vozilici, s obzirom da si nas navažao po makadamu u SB, dobro je ovjes i potrajao.

Link to comment
Share on other sites

Godinu dana sam motrio gdje gubi vodu, i 15 12 2014, posljednji sunčani dan, ja ga provozao, ostavio upaljenog i parkiranog na kosini.I gle čuda, mjehuriči oko brtve......Sve to zajedno je 270 eurića laganih....Nisam poslikao još doljnje selene na torzijama, i to ide van....Uglavnom biti ćete izviješćeni fotkama...

Link to comment
Share on other sites

Super auto kolega, to se zove zaljubljenost !

Link to comment
Share on other sites

Super auto kolega, to se zove zaljubljenost !

Opterečenost.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Sreća u nesreći je ta što ih više nema na ovim područjima, večinom još poneki primjeraka u Dalmaciji,tako kada bude izašla na cestu mamiti će uzdahe i neke starije generacije podsjetiti na neka zlatna doba mira i sigurnosti.U Brodu ima originalni pag 404, lik je picajzla do boli i još automehaničar, pa nemoram naglašavati kada se budemo susreli da mora biti sve aptak.No uvijek će se imati što šarafati, ako se želi.

Ako tko nađe kakvog za dijelove, trebaju mi plastike od ventilacijskih otvora smještenih kod nosača stubova prednjeg vjetrobranskog stakla, a može i kompletna pepeljara sa plastikom, od 3 komada kompletirao sam jednu. Ali nije to to.

Ako te jos zanima imas u kninu 2 za dijelove 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.