Jump to content

Hrvatski Clio RENAULT sport ph1


BALEV

Recommended Posts

Yes. Prolazis onuda ili?

svaki dan na posao i s posla!

par puta si mi doletio u zadnji retrovizor hehehhe

bas dobro izgleda autic :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    52

  • Fredy

    14

  • Coupe RS

    12

  • GTT

    12

Ovoga mi je jaaaako žao................ stvarno je dobar i dečko ga super održava, vrijedan primjerak

post-1713-099665000 1321136298_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

al ga i prodaje vec jakoo dugo

Kad je lik htio u roku mjesec-dva zaradit na autu skoro 10000 kuna. Kupio ga je bio u Šokrea za 4 i nešto sitno a ubrzo se auto opet našao u oglasniku za skoro 6 soma.

Link to comment
Share on other sites

2Tocka: Gdje je sad? Viđam jednog u Gajnicama samo nemogu skuzit koji je..

Link to comment
Share on other sites

Je, to je taj, ima moj volan i burton nalju na braniku u desnom kutu. Ne vjerujem kolko traži... Prestrašno... !!!

I opet je u RI otišao.. A došao je iz RI... Znači da je barem 2 vlasnika promijenio poslije nas.

Edited by Tocka
Link to comment
Share on other sites

Puknite slike Vaših primjeraka dotičnog automobila...primjerke Vaših prilatelja ili poznanika koji su naravno u voznom stanju..te možda neki dobar primjerak koji se prodaje.

Osobnog sam mišljenja da je to prvi i zadnji Clio RS sa nekom dozom "old school" automibila. Ph2 i 182 (što se dvojke tiće) su ustvari napredniji i možda sitno bolji u nekim stvarima ali meni je ovaj "najžešči" pa iz tog razloga otvaram temu. :yeah:

Ako sam u krivu ispravite me ili napišite svoje mišljenje. :bigl:

prve ljubavi se najduže pamte :)

Link to comment
Share on other sites

Kad je lik htio u roku mjesec-dva zaradit na autu skoro 10000 kuna. Kupio ga je bio u Šokrea za 4 i nešto sitno a ubrzo se auto opet našao u oglasniku za skoro 6 soma.

Kupio ga je za 4500, ali ga je registrirao i napravio veliki servis sa varijabilom remenicom i sve remenje, ššanere, filtere, sviječice itd., tako da sigurno vrijedi ove novce što traži, ali tržište nažalost kaže drugačije :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Je, to je taj, ima moj volan i burton nalju na braniku u desnom kutu. Ne vjerujem kolko traži... Prestrašno... !!!

I opet je u RI otišao.. A došao je iz RI... Znači da je barem 2 vlasnika promijenio poslije nas.

Prosle god. ga je prodavao ta 5500e nereganog.

prve ljubavi se najduže pamte :)

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Prosle god. ga je prodavao ta 5500e nereganog.

Od 2009. do sad je njemu cijena ošla gore za 2000 eura. :hura:

Strava, nema kaj. :tup:

Link to comment
Share on other sites

Od 2009. do sad je njemu cijena ošla gore za 2000 eura. :hura:

Strava, nema kaj. :tup:

Onda se taj def. isplati :ahaa: jer cijena raste što je stariji. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Kad sam ga ja gledao prije dvije godine u Mlaci, nije bio baš bog zna kaj tak da ne znam na temelju čega mu cijena raste. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

oprostite ekipa ovaj auto je kupljen u zg sa 55tkm od prvog vlasnika,kod mene je vec jedno 4 godine i prodajem ga za tu cijenu cisto iz tog razloga jer znam koliko auto vrijedi i kakav je....sorry malo ste pomijesali sportove..... :) neko vrijeme se prodavao iz tih razloga sto imam doma jos dva auta koje sam napokon rijesio i sad ciljam na cupa 182 i zato se prodaje cliac....inace ga nebi dao za neku sitnjavu nikad kad znam koliko auto vrijedi...

Edited by chili
Link to comment
Share on other sites

oprostite ekipa ovaj auto je kupljen u zg sa 55tkm od prvog vlasnika,kod mene je vec jedno 4 godine i prodajem ga za tu cijenu cisto iz tog razloga jer znam koliko auto vrijedi i kakav je....sorry malo ste pomijesali sportove..... :) neko vrijeme se prodavao iz tih razloga sto imam doma jos dva auta koje sam napokon rijesio i sad ciljam na cupa 182 i zato se prodaje cliac....inace ga nebi dao za neku sitnjavu nikad kad znam koliko auto vrijedi...

Onda to nije ovaj gore o kojem se prica tj. ex Tockin?

Prošle god. si ga prodavao za 5500e u usto vrijeme tocnije sa istim istekom rege jedino ako si još uložio u njega.

Nemoj misliti da kazem da ne vrijedi. Tocnije za taj sam bio 90% da vrijedi te novce po opisu i jos ako je u stvarnosti tako. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ja samo velim da mi nije jasno zakaj nekim autima raste tak cijena... Ok ako je uloženo, ali opet...

I 55tkm? Onda je došlo do zabune, moj je imao oko 130tkm i u oglasu na slikama ima drugačije zadnje farove... Al otkud nalja onda burtonova ukoso zaljepljena? :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ja samo velim da mi nije jasno zakaj nekim autima raste tak cijena... Ok ako je uloženo, ali opet...

I 55tkm? Onda je došlo do zabune, moj je imao oko 130tkm i u oglasu na slikama ima drugačije zadnje farove... Al otkud nalja onda burtonova ukoso zaljepljena? :zubo:

Može se provjeriti po broju šasije.. ;)

Jer moguca je hrpa kombinacija od kud i zašto.

Link to comment
Share on other sites

Može se provjeriti po broju šasije.. ;)

Jer moguca je hrpa kombinacija od kud i zašto.

Itekako moguće. :bigl:

A može, al nema potrebe, bar ne tu? Ili?

Link to comment
Share on other sites

Itekako moguće. :bigl:

A može, al nema potrebe, bar ne tu? Ili?

Nek ostane MISTERIJA :cool:

Link to comment
Share on other sites

oprostite ekipa ovaj auto je kupljen u zg sa 55tkm od prvog vlasnika,kod mene je vec jedno 4 godine i prodajem ga za tu cijenu cisto iz tog razloga jer znam koliko auto vrijedi i kakav je....sorry malo ste pomijesali sportove..... :) neko vrijeme se prodavao iz tih razloga sto imam doma jos dva auta koje sam napokon rijesio i sad ciljam na cupa 182 i zato se prodaje cliac....inace ga nebi dao za neku sitnjavu nikad kad znam koliko auto vrijedi...

znači taj na njušaklu sa 108tkm je tvoj i ti si 2. vlasnik?

Link to comment
Share on other sites

Ja samo velim da mi nije jasno zakaj nekim autima raste tak cijena... Ok ako je uloženo, ali opet...

I 55tkm? Onda je došlo do zabune, moj je imao oko 130tkm i u oglasu na slikama ima drugačije zadnje farove... Al otkud nalja onda burtonova ukoso zaljepljena? :zubo:

sorry ali ne kuzim di vidite nekakvu nalju!? ja nemam nikakvu nalju zaljepljenu nigdje,pogledajte malo bolje...

Edited by chili
Link to comment
Share on other sites

znači taj na njušaklu sa 108tkm je tvoj i ti si 2. vlasnik?

yes...imam ga vec cetiri godine..

Edited by chili
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.