Jump to content

Hrvatski Clio RENAULT sport ph1


BALEV

Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    52

  • Fredy

    14

  • Coupe RS

    12

  • GTT

    12

BALEV, kupuješ? :)

Ne vidi se dobro na slikama, al čini se da je i volan prvi, začudo. :bigl:

Edited by N3n0
Link to comment
Share on other sites

^^

Kako me ekstremni naložio slikama.. :mad:

2spin: vidio ga neki dan na cesti..žena vozi.Izgleda Ok.

Link to comment
Share on other sites

^^

Kako me ekstremni naložio slikama.. :mad:

2spin: vidio ga neki dan na cesti..žena vozi.Izgleda Ok.

a ti si bedast! tražiš dobarr phase I, x3m ti ga nudi, vozio si ga prije njega kad si ga isprobavao, auto je održavan kod belinića bez ikakavog problema u 2 god! znaš da nije karamboliran, da je x3m 2. vl. i da ima još uvijek i tvoj spuh gore :zubo:

i sol na ranu, žuti je! :D

Link to comment
Share on other sites

Čekam još koju plaću tak da imam gotovinu. Neda mi se sad uletat u neke kratke kredite radi auta. Već mi je dosta tih kredita i banaka.

Samo je u tome stvar..inace..već bi budio kvart noću :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Čekam još koju plaću tak da imam gotovinu. Neda mi se sad uletat u neke kratke kredite radi auta. Već mi je dosta tih kredita i banaka.

Samo je u tome stvar..inace..već bi budio kvart noću :bigl:

Slicna situacija i kod mene ;) jos jedna placa se ceka i pravac po valvera :D

Link to comment
Share on other sites

Čekam još koju plaću tak da imam gotovinu. Neda mi se sad uletat u neke kratke kredite radi auta. Već mi je dosta tih kredita i banaka.

Samo je u tome stvar..inace..već bi budio kvart noću :bigl:

Rudeš slabo spava, budi i ti dobar susjed. :cool:

Bolje da ne upadaš u kredite, strpi se još malo pa cash n deri!

Edited by N3n0
Link to comment
Share on other sites

Slicna situacija i kod mene ;) jos jedna placa se ceka i pravac po valvera :D

Kojeg pizdo?? :cool:

Rudeš slabo spava, budi i ti dobar susjed. :cool:

Bolje da ne upadaš u kredite, strpi se još malo pa cash n deri!

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Čekam još koju plaću tak da imam gotovinu. Neda mi se sad uletat u neke kratke kredite radi auta. Već mi je dosta tih kredita i banaka.

Samo je u tome stvar..inace..već bi budio kvart noću :bigl:

:klap: :klap:

Link to comment
Share on other sites

Kaže frajer da ovaj bordo na otvorenoj cesti troši 5,6 l na otvorenoj cesti :rotfl::rotfl::rotfl: ......... 5,6 my ass :tup:

Link to comment
Share on other sites

Kako on zna kad ga vozi zenska??! Izgleda da je to obiteljski auto. Za na more i skijanje i tak to. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kaže frajer da ovaj bordo na otvorenoj cesti troši 5,6 l na otvorenoj cesti :rotfl::rotfl::rotfl: ......... 5,6 my ass :tup:

Ja sam se mogao sa svojim voziti sa 6.1...i 16.1 ili više prosjeka. Ali uglavnom, ispravan phase2 172 može trošiti oko 6 litara otvorene ceste s laganom nogom na gasu...90-ak km/h laganini.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se mogao sa svojim voziti sa 6.1...i 16.1 ili više prosjeka. Ali uglavnom, ispravan phase2 172 može trošiti oko 6 litara otvorene ceste s laganom nogom na gasu...90-ak km/h laganini.

Istina :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se mogao sa svojim voziti sa 6.1...i 16.1 ili više prosjeka. Ali uglavnom, ispravan phase2 172 može trošiti oko 6 litara otvorene ceste s laganom nogom na gasu...90-ak km/h laganini.

može al jedva i to nije režim vožnje za koji je taj auto stvoren. ja sam jednom baš išao isprobati najnižu potrošnju na otvorenoj cesti i vozio sam iza šlepera cca 90-100 kmh. BC je pokazivao 6,8 a ja sam se osječao loše pa sam ga za kaznu podbo po istarskim cestama. više nije trošio 6,8 :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.