Jump to content

Clio 3 DCI ZAPINJE MJENJAC


Guest

Recommended Posts

Meni na sportu je od kad ga imam isto tako, tjedan sana fantasticno..jedan dan zeza...i opet tjedan dva bez problema i onda ujutro kad idem iz noćne nece nijednu brzinu ubaciti...i 2 saltanja i ok sve...a ulje u getribi mjenjano itd...renofault neki ocito. I to ti cliaci 3 najcesce

Od kad je ulje zamjenjeno zaboravih rec stanje je malo gore nego dok je bilo staro ulje..valjda jer je gusce ulje novo itd..a staro vec bilo razbijeno

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • usrmaatre

    16

  • frenchkey

    8

  • Raptor6767

    8

  • Zrmi RS

    7

Vidim da su se u ovoj temi spominjali nosači motora, nekakvi ležajevi, dijelovi seta kvačila, ulje u mjenjaču, ali pretpostavljam da bi mehaničari na pregledu vozila vidjeli da nešto od toga nije u redu. Ne smeta mi sada ako će se to desiti još koji put, volio bih samo znati je li to to i je li normalno i bezopasno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Sličan sam problem imao na Modusu mada rijetko i ne brine me jer se inače auto normalno vozi. Nikada ulje nisam mjenjao i vjerujem da nije do ulja neg neki Renault ''duh''. Da napomenem getriba je dole suha kao barut i curenja ulja nema. Po mom mišljenju ako imate problem s getribom da ne radi kako treba tj da ima kvar neki ozbiljniji najbolje ubaciti polovnu ispravnu falabogu njuškalo je pun takvih. NAJJEFTINIJE rješenje i NAJBRŽE. 

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.